Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
13. lis 2009

Nene, každá si budeme hrát se svýma koulema, spravedlivě si tu práci rozdělíme 🙂

janysek70
13. lis 2009

Naši dělají svíčkovou luxusní a bude z divočiny..., já maso nemusím, hlavně knedl, omajdu a hafo brusinek 🙂

coko.joko
13. lis 2009

ja bych vam ani moje koule nepucila 😀

coko.joko
13. lis 2009

je tak to ja miluji....svickova a knedlicek a k tomu brusinky a slehacka a citronek je to je takova mnamka 🙂 janysku nechces me pak poslat trosku...a z divociny jeste lepsi 😵

janysek70
13. lis 2009

Nechciiiiii!!!!! 😀

coko.joko
13. lis 2009

marhul asi uz lepi 😀

janysek70
13. lis 2009

Běhá s Beníkem kolem baráku 😉

coko.joko
13. lis 2009

myslis????mozna tak se plouzi 😉 a jak ty a pejsek,uz vis jestli si ho koupis....

janysek70
13. lis 2009

Jak jsme byly s maminou po nákupech, tak jsme se o tom bavily. Oni mají takovou směsku jako pudlíka s něčím delším, asi jezevčíkem 🙂 a už je dost starý a bojí se, že až by tento odešel, že nebudou mít žádného a hned nového neseženou, tak by chtěla taky yorka a že by měli dva a táta nechce. No a u nás Michal taky ani slyšet, tak zatím čekám, ale pak se ptát nebudu a prostě si ho přivedu domů. Jsem ho zkoušela na čtyřicetiny a odmítal

coko.joko
13. lis 2009

to je skoda...a york je takovy malicky...to by snad nemuselo vadit...je to takovej spravny gaucak... 😉 ma ho kamaradka tady a porad se jen mazli....

janysek70
13. lis 2009

No on by asi Michal žárlil, až bych se muckala jen se psem

coko.joko
13. lis 2009

🙂 No ja myslim,ze ne....bys to stridala,pres den pejsek a v noci Michal 😉 jsem ted stahla fotku z UTZ...tak ji dam do albumu

marhulinka
autor
13. lis 2009

Janys no tak jo teda no...každá svoje kuličky 😉

Náhodou jsem šla docela svižným krokem...za to teď funím,ještě ty schody a já jsem hotová 😀

coko.joko
13. lis 2009

no marhul schody to je co....ted si vem,ze ja slapu do tretiho patra a to jsou jeste tak debilni,ze se to porad toci a ja si pripadam jako kdyz jdu do 6 patra 😀 a kdyz prijdu sem,tak jsem uplne hotova.... 😉 at uz mame novej byt

coko.joko
13. lis 2009

tak ja mam uvareno a jsem ted spokojena,za chvilku se napapkam a pak se natahnu na gauc...a budu cekat na toho meho.... 😉

marhulinka
autor
13. lis 2009

Já jdu taky něco dělat opatrujte se pa pa pa a krásný den...k obídku všem dobrou chuť 😉

krtekh
13. lis 2009

ahoj, tak jak koukám, přijdu vždy, když už tu nikdo není ;o))) no jo noooo. Holky, super diskuse o "kuličkování " jsem se docela pobavila, ještě že to nečtou naši chlapi, co? Jinak kuličkování - ve smyslu ručních prací 😉 - se mi moc líbí, nezkoušela jsem ho, ale obdivuju, je to nádhera. Já teď spíš hačkuju čepice (jsem se nakazila na mimibazaru).

K pátku 13. nikdy mi nepřišlo, že bych měla víc jobovek než obvykle, ale dnes máme smůlu. cestou ze školky jsme zjistily, že jsme ve školce zapomněli oblíbenou myšku - "krysáka Remyho" - Tes ji teď fur všude tahá a nechce bez ní spát. To byl výstup, nakonec jsem ji ukecala, ať si místo něho vezme do postele Pepinu prasátko, tak jo, spí, ale usínala s fňukáním. Kamarádka by nám tu myš měla ve školce vyzvednout, až půjde pro dceru, ale doufám, že nezapomene, jinak budeme mít "velmi příjemný" víken.

marhulinka
autor
13. lis 2009

Tak já jsem tu...poklidila jsem prádlo,oškrábala brambory a udělala řízečky...aby byla super véča 😀 A já se teď cpu rejžičkou a kuř.nudličkama 😀

marhulinka
autor
13. lis 2009

Krti tak to obdivuju...já bych co se týče pletení a háčkování u toho nevydržela 😀
Já jsem spíše na dělání decoupage,aranžmá,dělání stromečků 😉 🙂

😀 😀 Tak ať je myška brzičko doma...jinak bude po pořádném spánku 😀 😀

krtekh
13. lis 2009

Marhul, já jsem zas na tohle pletení (teď už teda málo), háčkování a paličkování. Decoupage obdivuju, ale nemám odvahu se do toho pustit, hodně mě bavilo dřív, ještě za svobodna dělat vánoční dekorace atd, ale teď co bydlím ve městě a materiálu je málo 🙂 mě to nebaví shánět a pořád myslet, že si to a to musím dovést od našich. Už léta jsem neupachtila ani věnec na dušičky. jsem ostuda. Teď dávám přednost pracem, ke kterým můžu v klidu sednout večer, když Tes už je v pelechu a je všude klídek.

marhulinka
autor
13. lis 2009

Ale je fajn,když máme nějaké koníčky viď?? Mě to strašně uklidňuje a hlavně pak mám radost,když to dávám jako dárečky,že se to líbí 😉 🙂

krtekh
13. lis 2009

je to fajn, ani nevíš, jak mi ty ruční práce chyběli, když byla Terezka hodně malá, po večerech dost plakala a špatně usínala, tak když už konečně usnula, tak jsem padla na gauč a nebyla jsem schopná ničeho. A pořád mi "něco" chybělo, je to fakt relax. kolikrát obdivuju ty nádhery, co na mimibazaru holky vytváří a říkám si, že toho stíhám nějak málo, jsou ohromě činorodý.
já zrovna včera darovala háč. bekovku s šálkou neteři a bylo to bezva pocit, když si to hned oblíkla ven. Bylo vidět, že se jí líbí. Je to příjemný. to jo

marhulinka
autor
13. lis 2009

No a počkej až bude další prcek 😉 🙂

Já si to teď užívám,konečně mě to zase chytlo...jak jsem teď doma,tak mám hafo času...no a pak než se k tomu zase někdy dostanu 😀

krtekh
13. lis 2009

jo jo jen si to užívej. já jsem v těhu moc netvořila, pletení, háčkování jsem měla zakázané a ze začátku jsem chodila do práce a když už jsem byla doma, tak jsem zas už musela jen ležet (tak jsem mooooc a mooooc četla) Ale taky to bylo fajn, někdy si posmutním, že bych zas byla těhu. chjo. Míra jen protáčí panenky, když mám tu svoji "smutnící" náladu, že prý mám být spokojená s tím, co máme - tedy s Terdou - a to já jsem, to je bez debat, ale někdy se to tak do toho mozku dostane, že by maličký prďolka doma byl ještě fajn. No uvidíme, co má ještě život pro nás nachystáno.

coko.joko
13. lis 2009

Ahojda krtku 😉 tak hackovani a pleteni,to neni na me...jednou jsem to zkousela a vubec me to neslo a to moje babicka umela tak krasne plest,porad jsem mela nove svetry i se vzorema 😀 no bohuzel,uz je stara a neplete ☹
jinak marhul je taky moc sikovna holka.....
krtek a neboj druhy mimi prijde uvidis 😉

krtekh
13. lis 2009

coko mimi "bude-možná" jen jestli se odhodláme k dalšímu IVF a já se toho teď nějak bojím, no nechám tomu čas - to víš,dle Doležala jsem už stará páka (36) a mám nejvyšší čas. No jo už nejsem 25letá mladice. Hele jsem si vzpomněla, když jsem v Repromedě byla v 28 na IVF tak mi říkali - jste ještě mladá....bla bla bla a rok na to kdy jsem už šla na 3 IVF u nich tak mi bylo řečeno - no jo, máte už vyšší věk, to je menší pravděpodonost - no tak si pak v těch doktorech vyber.....

coko a jaký ty máš koníček (teda myslím teď kromě hýčkání svého bříška a bublkinky uvnitř 😉 )

janysek70
13. lis 2009

Marťo, už se pěkně kulatíš 😉 A jestli budu někdy těhu, objednávám si u tebe kurz na ty fotečky, taky bych pak chtěla umět takové dělat

marhulinka
autor
13. lis 2009

Tak jsem osaměla,manža šel s kámošem na pivečko,tak já se vyspršila,umyla vlásky a udělala véču a Caro s mlíkem 😉 🙂 No a teď už budu na netíku 😀

Janysku jooo viď?? Nojo jedeme už šestý měsíc,tak někde to být vidět musí,ikdyž na mě je to vidět od začátku 😀 😀
Už se těším,jak budeš dělat fotečky...věřím,že to nebude dlouho trvat 😉 🙂 Mocinky ti to přeju,abys zažila ještě jedno krásné těhulkování 🙂 😉

janysek70
13. lis 2009

Jo to bych moc ráda 😉

Marhulí, lámu si hlavu, co narychlo našim koupit k tomu 40. výročí, nenapadá Tě něco?
Pořád máma nadhazovala, že se to přejde, že nic slavit nebude, že je to jejich věc a dědek že si ani nevzpomene a tak jsem se neangažovala, zamýšlela jsem původně upéct dort se 40 a nějaký dáreček, ale když to chtěla odpískat... A odpolko se tu stavil táta, vezl domů kytici 40-ti růží a poukaz na zájezd do Paříže a zítra máme přifrčet brzo a bude oslava 😒

marhulinka
autor
13. lis 2009

Ha to se ptáš té pravé...tohle je vždy to nejtěžší...a ještě teda takhle narychlo!!!
Kdybys měla víc času,tak třeba by bylo hezký dát poukaz někam na véču...Dort by byl super,ale to by byla rychlovka,co?