Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
11. čer 2009

Nazdárek vespolek.... 🙂
Septim, tak nakonec byteček? S tím pozemkem to nedopadlo? Čoko to bude mít z Německa určo daleko 😅

Já včera vůbec nešla na PC, ta cesta do Plzně a zpět mi zmohla.....
Paní docentka byla moc milá, výsledky budou 5.8., tak do té doby se budu snažit žít obyčejmýn životem....

leny16
11. čer 2009

jéé sep, ta se udeš stěhovat, to je supr 🙂 A jak velký byt ted máte? Co cokouš, jak to sní vypadá, dnes jí asi budu volat.
myšička- je super, že máš někoho, kdo ti to píchne a nebude u toho vyšilovat. Přeji jen samé úspěchy 🙂
leny-kdyže jedeš na energie?
marhul-IP

leny16
11. čer 2009

Ahoj jany- vítej zpět 🙂 dobře, že máš z toho dobrý pocit. Ty jedeš zítra na energie???

janysek70
11. čer 2009

Jo zítra jedu.... už to dobytí potřebuji jako sůl, kéž kdyby to tak na mě působilo...

leny16
11. čer 2009

tady jsem psala, že jsem četla o tom článek, ve kterém psali, že to může pomoci. I tam byly příběhy.
Jsem zvědavá jak to popíšeš. Ještě je prý dobrá kineziologie, nebo jak se to jmenuje 😕

janysek70
11. čer 2009

Taky jsem zvědavá, včera to bylo docela úmorné, až na mě padla depka, bolela mi hlava.....Jižní spojka byla v Praze zasekaná, z kamionu se vysypaly limonády a popojíždělo se několik km po 10 m. Horko, já už neměla co pít, slunce mi pralo do okénka, hlad jsem měla no tfuj to byl tedy výlet.....

leny16
11. čer 2009

to věřím, že to bylo úmorné, příště se musíte lépe vybavit, nikdy nevíš, kde se seknete

leny2
11. čer 2009

Ahoj holky,
Janýsku, jak to probíhalo to vyšetření? Co všechno zkoumají?

Leny, já jedu za týden na energii.

leny16
11. čer 2009

holky,
co je to prosím proslazené mléko??? Je mi divné, že na recept chtějí 0,5 kg a ne l.Myslíte, že chtějí kondenzované mléko??

mysicka.hk
11. čer 2009

Není to sušené mléko?

coko.joko
11. čer 2009

Ahojda,tak jsem opet na netu,ale jen pisnu a letim dom. 😀 citim se skvele nic me neni a nic me neboli 😉 Jeste tyden a budu vedet co a jak,tak snad je tam mam ty moje smudlici 😉
Sept-to teda bude dalka to snad ani k tobe nebudu jezdit 🙂
Leny,janysku a leny16 moc vam dekuji,ze na me myslite.
Tak se tu mej te a ja zase pisnu co a jak,ale zatim jsem opravdu v poradku.....jo a testovat nebudu jsem se rozhodla a nechame to na pana Dolezala......tak paaaaaaaaaaaaa

coko.joko
11. čer 2009

Jo a MARHUL ty moje cisla asi jis nebo co,ze ho porad nemas,tak ja ti pisnu at ho mas ulozeny v telefonu a nerikas ,ze ho nemas 😉 😉 protoze bych te rada uz poznala...

mysicka.hk
11. čer 2009

Ahoj coko držím palečky ať jsou tam dvě čárečky.

leny16
11. čer 2009

http://www.ceskatelevize.cz/program/kucharskapo...
myšičko- nevím, to se mi nějak nezdá, třeba se spletli a chtěli napsat litru místo kila 😕
asi se jich zeptám na tech sránkách. Ten recept dávali v televizi a vypadá to super 🙂
coko- super, to vypadá skvěle. Ty jedeš 17. k dr. Doležalovi, že??

janysek70
11. čer 2009

Čoko jukla a mají se dobře 😵

Leny, já myslím, že je to sušené mléko a i to tak v tom receptu vypadá...

leny16
11. čer 2009

díky holky, třeba to je sušené mléko... 😕 napsala jsem přímo tvůrcům 🙂

janysek70
11. čer 2009

Nejsi ty těhotná, e máš takové choutky??? 🙂
Já to ale neupeču, páč to nepřečtu 😀

leny16
11. čer 2009

to přeložil počítač, tak se mrknu, jestli tam není nejaká hloupost, je to ten 3 od začátku

marhulinka
autor
11. čer 2009

Ahoojky všem 😉

COKO telefonek tvůj už mám-díky Leny2 🙂
Jen ještě nevím,kdy budu moct...ale příští týden jeden den určitě...jak by se ti to hodilo??? Kromě pondělí ....

marhulinka
autor
11. čer 2009

My dneska byli celý den pryč-Pardubice...

Teď vyhlížíme rodiče a večer mě čeká žehlení...ráno jedeme na kontrolu a doufám,že už vyfásnu injekce a budu vědět,že to pořádně začne!!!

Opatrujte se a kdyžtak juknu večer 🙂 😉

leny16
11. čer 2009

1 šálek bičování-ušlehaná šlehačka
4 šálky marshmallows- takové ty jojo pěnové bonbony(spíš bílé)
1 sklenice karamelle topping- poleva karamelová
2 balíčky smetanový sýr- 2 pomazánkový másla

leny16
11. čer 2009

přečtěte si celý návod, docela prča 😀
marhul- copak děláte v Pcích?? Nákupy v Paláci? Konečně ti to pořádně začne 😉

leny16
11. čer 2009

tak proslazené mléko je kondenzované mléko, napsal mi to dramaturg pořadu 😕 😕

leny2
11. čer 2009

Leny, to vypadá moc krásně ten moučník.

kul2008
11. čer 2009

Ahoj Leny2 a všichni ostatní 🙂

Po dlouhé době o sobě opět dáváme vědět.
Daří se nám dobře, Ondra roste jako z vody. A protože ho voda baví, tak ho učíme plavat: chodí k nám instruktorka a ukazuje nám, jak Ondru naučit plavat - zatím ve vaně, později v bazénu. Je to fakt super 🙂 .
Maminka ho stále ještě kojí bez přikrmování... Ondra nám docela dost blinká, takže jsme domluveni s dětskou doktorkou, že po začátku 4. měsíce najedeme na příkrmy - těmi by se to snad mělo zlepšit. V pondělí jdeme do poradny na prohlídku ve čtyřech měsících, a tam se rozhodne 🙂 .
Ondra se umí báječně chechtat, ale také se dokáže dost vztekat. A pusu taky nezavře (to má po mamince 😉 ). Naštěstí v noci báječně spí, takže vstáváme na kojení během noci jen jednou. Dneska jsme si zavzpomínali na minulý rok - přesně před rokem (13. června 2008) jsme se totiž o Ondrovi (tehdy chobotničce 😉 ) dozvěděli.

Příliš vás nestíháme dočítat, přeci jen dá jedno neposedné dítě docela dost zabrat 😉 .
Marhulinko, jak to vypadá u Tebe? Už se něco děje nebo alespoň rýsuje?
Leny2, čekáš na další KET nebo IVF?
Mil a Septim, obdivujeme Vás, že zvládáte dvě najednou. To se dají v náruči nosit dvě děti najednou 😉 ? Nás bolí ruce z jednoho jediného Ondry 🙂 .
Všichni ostatní: mějte se fajn a přejeme brzké těhulkování 🙂 .

PS: fotky v naší fotogalerii stále přibývají - adresu fotogalerie jsme posílali v únoru do IP, tak můžete mrknout 🙂 .

leny2
12. čer 2009

Ahoj holky a KUL,
to je dobře, že jste se ozvali a že se vám daří dobře. 🙂

Já mám vyčerpané pokusy z 1. IVF (ET + 3x KET), takže mě čeká 2. IVF.

marhulinka
autor
12. čer 2009

Ahojky všem...jen v rychlosti-od neděle píchám🙂
Jdeme na pizzu,tak juknu později odpolko nebo k večeru..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janysek70
12. čer 2009

Ahojky ženy 😉

Kul tedy Ondrášek je opravdu kouzelný 😵 , jen jsem ho musela politovat v tom slávistickým dresu, fakt takhle od mala trápit dítko, že se nestydíte (já jsem kovaný sparťan 😀 ).

Jinak mi dnes cestou autem zvonil telefon a volala Čoko a byla smutná, včera začala špinit a dnes se jí to prý asi začíná rozjíždět, tak čeká, jak to dopodne.... ☹