Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
24. bře 2009

leny moc dekuji ja na to mrknu.. 😉
ted jsem si udelala testo na pernicky a budu dnes odpolko pect jako diva,uz se tesim hrozne moc me to bavi 😀 se stim tady patlat...

coko.joko
24. bře 2009

Tady dnes nikdo neni ☹ ☹

janysek70
24. bře 2009

Jáááááááá tu sedím u krbu, bo se do mě dala ukrutná zimička 😉

coko.joko
24. bře 2009

je to se mas,ze jsi pekne v teple 😉 tady teda zima neni,ale boli me tak hlava,ze me asi praskne vubec nevim co to mam.Uz ti prisla odpoved z Prahy?

janysek70
24. bře 2009

Dr. Vobořil mi dopolko volal, zrovna se mi to nehodilo, bo byla plná kancelář, tak jsem nemohla moc mluvit a celé to probrat, ale dohodli jsme se, že 1 cyklus vynechám a po příští mršuli půjdu na KET

coko.joko
24. bře 2009

Tak to mam radost,ze to dopadlo tak dobre,takze to budem tehule vsechny v dubnu,kvetnu 😉 to se nam bude dobre chodit po ZOO

leny16
24. bře 2009

jany-celkem rozumné, trošku nechat odpočinout tělo i mysl a pak si pro siláky skočit 😉 😉

janysek70
24. bře 2009

No Michal s jeho maminou mluvili s nějakou známou, je jí asi 40 a moc let se marně pokoušela otěhotnět..... při umělku otěhotněla až na 9. pokus. Absolvovala toho prý moc, byla v Praze.... nakonec se dostala na imuno vyšetření k nějaké dr. a dle testů jí vyšlo, že konkrétně jí nedělá dobře prednison spolu s utroušem a po vysazení konečně otěhotněla 😒 a tak prý se se mnou chce sejít a zítra přinese tchýňce do práce telefon a jméno té dr. a Michal chce na to imuno jet..... Dnes jsem se dr.Vobořila ptala, jestli by mi doporučil po neúspěších ještě nějaké vyšetření, třeba to imuno a on řekl: a co si od toho slibujete? Jste v pořádku, znáte statistiky.....

leny16
24. bře 2009

jany- jakm to tak vypadá, tak se asi musíš postarat sama 😒
To se mi od dr nějak nelíbí 😒 Jasný člověk ví, že je to jak ruleta, ale pořád chce mít jistotu, že je vše ostatní ok a ti mudři to někdy berou celkem bez citu... 😒

janysek70
24. bře 2009

Uvidím, zavolat si do té Plzně o informaci můžu, ono jsou dosti dlouhé čekací lhůty, půjdu za měsíc na KET, pokud by se zadařilo, už bych nešla a pokud ne, tak na příště už by ty výsledky byly

leny16
24. bře 2009

Jany- mělo by ti vyjít na 2 kety ne? Nebo kolik jich rozmrazuje najednou? 🙂

leny2
24. bře 2009

Ahoj holky,
měla jsem návštěvu, tak jen koukám co je nového.

Janýsku, tak to je dobrý, že můžeš jít už za měsíc na KETík. 🙂 S tím imunem s tebou souhlasím, zjisti informace a uvidíš jak se rozhodnete.

janysek70
24. bře 2009

Jo mám 4 nanučky, ale nikdy nevíš, jak přežijí rozmražení...

leny2
24. bře 2009

Máte je zamražené po dvou?

janysek70
24. bře 2009

Ano po dvou.....

leny2
24. bře 2009

Tak když se dobře rozmrazí, tak máte na dva pokusy, budem držet palečky.

leny2
24. bře 2009

Jsem hin, zítra mrknu zase z práce, dobrou holčinky.

leny2
25. bře 2009

Dobré ráno všem,
tak se mi rozjíždí mrcha, takže z toho nic nebude opět. ☹

coko.joko
25. bře 2009

ahojda,
tak koukam,ze to tu pekne vezne....nikdo nikde 😉
leny2 to me mrzi,ze se ti rozjela mrska
leny16 jak se citis holka....urco dobre vid 🙂
janysek je asi v praci,tak at ji to utika rychle 😎
ja jsem dovarila,ted jsu dat sprsku a musim jit opet k tomu dr.a odpolko si mozna pojedu pro ten notas uvidim jak se bude chtit V.
septim jak se mas ty,uz jsem o tobe dlouho neslysela 😉

janysek70
25. bře 2009

Já jsem v práci doma 😉
Jak jsi se ptala na ten bezdrátový net, tak to samo jde......, švára ho má od T-Mobile a stále jezdí po světě a tak má noťas s sebou....

coko.joko
25. bře 2009

je janysku ty ctes moje prispevky 😀 ja vim,prave,ze neco je takoveho.kamoska to mela taky,ale musela to mit na dva roky smlouvu a to ja nechci.Musim patrat po netu a treba neco najdu 😉
tak ty jsi doma,pekne v teple u krbu....tady dnes od rana hrozny vitr a prsi a prsi....je to jak aprilove pocasi

leny2
25. bře 2009

Tak u nás chumelí a svítí sluníčko. Ráno byly pěkně nazmrzlé silnice.

leny2
25. bře 2009

Kdepak všichni jste?

coko.joko
25. bře 2009

leny ja jsem se ted vratila od dr.mam bederni a krcni pater total v pr.... 😉 takze ted musim vymyslet jak nejrychleji to nahazet zpatky,at muzu jit do boje v atlete 🙂 se picnu porad neco...kolikrat si rikam,jestli jsem v minulem zivote nebyla nejaka svina a ted me to ten zivot oplaci 😀

marhulinka
autor
25. bře 2009

Ahojky všechny zdravím a přeji krásný zbytek dne 😉
Opatrujte se!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
25. bře 2009

LENY2 to mě mrzí,že se zase mrška přihlásila!!! To je děs....já ji taky čekám za týden a něco.... 😝

leny2
25. bře 2009

Marhulinko, je to boj, nějak se nám tady nedaří, jenom Leny se podařilo. Ale nevzdáme to.

janysek70
25. bře 2009

Tak už se kočky vybodněte jen na domácí snaženíčko a zabojujte již s tou medicínou....

marhulinka
autor
25. bře 2009

Ahojky 😉

JANYS-jojo zabojovat by to chtělo...bohužel teď se v mém okolí nedaří ani tak ☹ 😠 takže nic povzbuzujícího 😠

marhulinka
autor
25. bře 2009

Kdepak dneska všichni jste?