Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
14. srp 2009

Zanetik moc krasny mimca mas 😉 jsem to ted prohlidla....

leny2
14. srp 2009

Coko, to je super, že budeš opět pokoušet osud, budem držet palečky a šířit těhu bacilky.

leny16
14. srp 2009

Hojda 🙂
zanetík- rády tě tu vidíme, mimča se vám povedli a tatínek vypadá velice pyšný 🙂 🙂
coko- věřím, že jsi ráda, že se to začíná rozbíhat. To čekání je vždy nejhorší 😉 Budu drže palečky 🙂

leny16
14. srp 2009

Včera jsem byla u dr a kvůli cukrovce mi vždy dělají měření plodu. Vaneska je nějaká droboulinká, o 2 týdny menší, než jsou ty jejich tabulky, docela jsem se vystrašila, ale zase vím, že tyto měření jsou hodně nepřesný + - 500g. Chjo, člověk se furt strachuje 😕 😨

leny2
14. srp 2009

Leny, neboj, prď na tabulky, Vaneska to určitě ještě dožene.

leny2
14. srp 2009

Leny, čím si mažeš bříško?

leny16
14. srp 2009

leny2- já jsem na to lajdák, ale kožní lékaři doporučují jako nej bambucké máslo, mám ho taky, dá se sehnat v lékárnách nebo na internetu, ale striím můžeš zabránit tak z 25%, je to dáno spíše geneticky. Já zatím nepraskám 🙂

marhulinka
autor
14. srp 2009

Holčinky jdu popřát hezký víkendík,ráno zase jedeme pryč a vrátíme se k večeru....opatrujte se!!!

kul2008
15. srp 2009

Ahoj všichni, 🙂
tak se po dlouhatánskéééé době ozýváme 😀 .
Nejdříve moc moc moc gratulujeme Marhulince a Leny2. Přejeme pěkné těhulkování.
Leny16, nenech se vystresovat. Ondrášek byl v bříšku taky drobnější a teď mu všichni tipují o dva měsíce víc než mu je 🙂 .
Náš Ondra roste jako z vody už má skoro 9 kg. Stále ho ještě nepřikrmujeme, maminka má asi dobré mlíčko 🙂 . Během čtrnácti dnů se nám vyklubaly první dva zoubky. Asi to bude pěkný raubíř, je strašně živý a upovídaný, takže se opravdu s ním nenudíme 🙂 . V našem soukromém internetovém fotoalbu jsou přidané další fotografie.
Mějte se všichni moc krásně a užívejte sluníčka 🙂

uhlicek
15. srp 2009

Ahoj vsechny vas zdravim a preju hezky slunecny vikendik,u nas je pout,tak se zitra pujdem povozit na labutich 😀 ,teda spis tatinek,me by bylo spatne.
Leny16 ja jsem byla s malym jeste ve 37.tt na UZ,taky kvuli cukrovce a byl taky o 2tydny mensi,presne ve 38tt se narodil a mel 2.62kg,a pak to hodne rychle dohonil,v 6tydnech mel 4.20kg,aspon budes mit lehci porod 🙂 .
Ten prdola ,co mam v brisku a uz se tam pekne vrni,je od zacatku o tyden mensi.

leny2
15. srp 2009

Ahoj všichni,
Kul, děkujeme za gratulace.

Uhlicku, taky chtěl jet náš synáček na pouť, ale rozmluvili jsme mu to, že bude lepší být doma v bazénu, tak to pochopil, to jsem ráda, vůbe se mi tam nechtělo do toho blázince.l

Jinak hlásím, že nevolnosti docela ustoupili, už je to jen takové mírné, akorát se mi nafukuje břicho k večeru a vypadám jak v 5. měsíci. Budu si muset koupit asi brzo jiné kalhoty, jelikož žádné nedopnu.

Jo, a představte si, že dneska proletěl nad naším barákem čáp, ale tak strašně nízko, že jsem si myslela, že se nám usadí na zahradě. To bylo krásný.

blazenkaa
15. srp 2009

Ahojky Holčičky a snažilky tak se sem jdu konečně po delší době podívat a nic moc se tu neděje

blazenkaa
15. srp 2009

Leny tak to muselo být krásné třžeba ti ten čáp ještě přiletí a bude s vámi u vás bydlet aby jsi se neobávala 🙂

leny2
15. srp 2009

Ahoj Blazenko, jo bylo to hezký. No a náš mladej začíná větřit, že se něco děje, dneska mi povídal, proč jsem taková jiná, co mi je a proč mi není dobře někdy a říkal mi, já vím asi a napsal mi na papír "maš miminko". Já čučula jak puk, on ještě psát neumí moc, jenom některá písmenka, půjde teprve do školy v září. Tak jsem to musela trošku zahrát, že ještě nevíme a že musím jet k panu doktorovi, aby to zjistil. To víte děti, ty jsou pravdomluvný, ty řeknou všude všechno. A my to ještě říkat nechceme. Řekli jsme to jenom našim a tchýni, měli strašnou radost a hlavně aby to všechno dobře dopadlo a že nic nesmím dělat a tak. 🙂

leny2
15. srp 2009

Je, teď koukám, že mi naskočil už 8 tt. 😵

blazenkaa
15. srp 2009

teda Leny ten tvuj prďola je ale chytrej kluk že by byl po mamince 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leny2
15. srp 2009

Chytrej po mamince a vzteklej po tatínkovi 😀

leny2
15. srp 2009

Jdu do brlohu, jsem KO.

blazenkaa
15. srp 2009

tak dobrou noc mamino a dobře se vyspimkej a ať ti je zítra strašně dobře a neděláš ble ble ble 😀 😀 😀 😀

leny16
15. srp 2009

kul- vítám zpět mezi nás 🙂 Nijak se tím hodně nestresuji, a snažím si nepřipouštět negativa, ale tem malinký potvora brouček se občas ozve 😉 je supr, že tak krásně rostete a nepotřebujete ani umělou výživu, jen tak dále 😉
leny- to víš, děcka tohle nějak zázračně vytuší. Máš ty ale chytré dítě, které píše už před nástupem do školy, určo po mamince 🙂 🙂 🙂
Jakpak se má asi sep?????
uhlíček- jéé, ty už cítíš pohyby??? To je na těhu asi to nej 🙂 (až na ten konec, kdy už to i chvílema bolí)
Cukrovka ti pak vymizela hned po porodu?
ahojda blaženko 🙂
marhul- pěkně si užij výletnictví a dávej na sebe pozor 🙂

blazenkaa
15. srp 2009

Ahojky Leny konečně někdo se se, přišel podívat 🙂

janysek70
16. srp 2009

Ahojky, jdu juknout i na vás Arletky, i když vím, že tu nikdo nebude a nechám jen vzkaz.....
Užívejte krásné počásko, já budu dnes zalezlá, tak nějak jsem hekticky užívala celý týden a nyní budu vařit a dohánět domácí restíky...., je tu lépe než v tom horku venku. Michal odfrčel na čtyřkolce, tak jsem sama a užívám si.
Těhulky držte plody ve stínu, čekatelky užívejte, dokud ještě můžete......a Sep ahóóój 🙂
Ještě jdu okouknout fotky Ondráška 😉

micali777
16. srp 2009

Ahoj holky,poradíte mi některá jak pít správně ty čaje? Mám kontryhel a maliník.Všude píšou něco jiného. Někde do ovulace,někde pořád,někde s přestávkou jeden týden.Už jsem z toho jelen a nepiju nic.Beru jenom Femibion.Jo a pan léčitel je teď na dovče a objednávky berou od 25.8.,to jenom pro ty,co by se chtěly objednat.
Díky za radu s těma čajema.A hezký zbytek neděle.

leny2
16. srp 2009

Ahoj holky,
Micali, já jsem pila jeden čas kontryhel, ale nic jsem na sobě nepozorovala, pila jsem ho jen asi do půlky cyklu. Někde jsem to četla. Maliník nevím, s tím zkušenosti nemám.

Janýsku, to máš pravdu, na sluníčko ani nevylézat, nedělá mi to dobře.

janysek70
16. srp 2009

Micali, piji ho 1 vylouhovanou kávovou lžičku na šálek a od 1.DC cca do půlky, pak pauza.... je moc dobrý na růst sliznice. Může se brát i celý cyklus, pokud se přirozeně nedaří, ale po transferu ho vynechávám, všeobecně by se bylinky neměly brát do konce 1. trimestru.
Jj léčitel bere objednávky od 25.8., dovču má do konce srpna a od září nebude v Rožďalovicích ale v Pátku...

uhlicek
16. srp 2009

Ahojky Leny16 jojo cukrovka hned vymizela,byla jsem na diete,ale obcas jsem zhresila,mela jsem sileny chute na sladky,tak uvidime jak to bude tentokrat. 🙂
Leny 2 tak jsme byli na te pouti a je to rok od roku horsi,malej se akorat svezl na vlacku,detskym kolotoci a s tatkou byl na autickach a frceli jsme domu,myslim,ze u bazenu je urcite lip 🙂

leny16
16. srp 2009

uhlíček-jak to máš ted s přibíráním?
hoj janýsku a micali
🙂 🙂

marhulinka
autor
16. srp 2009

Ahojky všem přeji krásný nadcházející týden...víkendík jste si určo taky užili...bylo zase krásně-ikdyž až moc ☹

Těhulinky opatrujte se...a snažilky snažilkujte 😉 🙂

micali777
16. srp 2009

Janysku,díky moc. Prošla jsem to tady celkem podrobně,ale nikdo nebyl konkrétní.I ohlasy se různily.Někomu pomohl,někomu rozhodil úplně ms.Já ji mám,mrchu,bolestivou a silnou,tak si myslím,že by to mohlo zabrat.Ještě jednou dík.
Těhulinkám i snažilkám přeji krásný večer.

coko.joko
16. srp 2009

Ahojda,
tak se taky hlasim 😀 jeste tyden u rodicu a pak opet do HK,tak se tesim na holky od Sept a taky na ni 🙂
janysku,sept nas ted asi necte nema internet,takze ji pak budu povidat co tu je noveho 😉
zitra opet prijde od brachy synacek je mu 5 let a to je teda mazec hlidat ho,porad nekde leze a leze a kolikrat si rikam ja mit takove dite tak nevim 😀 😀
kdo se prida k nam na srazik udelame jeste jeden nez leny 16 porodi 🙂 🙂 dejte nejaky navrh.......leny2 a ty taky musis prijit at te konecne pozname 🙂