Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
25. srp 2009

jooo, blik už to mám 😀 😀

leny16
25. srp 2009

křoupu tady piškoty pro psy(jsou bez cukru) 😀 a jdu umýt sprcháč..... 😝 🙂

marhulinka
autor
25. srp 2009

Jojo taťka si to hezky naplánoval - Vaneska určo bude jako naschvál čekat do pondělí 😀
Jedeme 11tého září na velký utz 😉 🙂

Zítra mě čeká zubař-fůůůůj to je jediný dr.,kterého opravdu nesnáším a bojim bojim 😠 ☹

Pak ještě musím k obvodnímu...to kdyžtak příští týden zase...

leny16
25. srp 2009

neboj- zubař pokud to nebude nutné, tak ti nic nebude dělat.
Pokud jsi pravidelně chodila, tak to bude ok. Myslím, že ti i tu injekci může píchnout, kdyby bylo potřeba 😉

leny2
25. srp 2009

Ráno jsem číhala, zda se někdo objeví a nikdo nikde a pak taková lavina.

Janýsku, plně tě chápu a myslím, že děláš dobře. Až bude tvá mysl připravená, tak půjdeš na KET.

Mysicko, tak jsem udělala zapečené brambory, teď koukám, žes mi to i radila, to je souhra. 🙂 V práci budeš mít lepší možná v noci než teď v tom vedru.

Marhulinko, to jdeš na prohlídky, abys měla razítka v průkajdě? To už se chodí takhle brzy? Já už si to vůbec nepamatuju. Zubař mě taky čeká, už se tam chystám delší dobu, ale teď počkám až budu mít příští týden průkazku a zrovna už si to nechám potvrdit. Doufám, že to moje zoubky přežijí, to druhé těhu, při prvním se mi strašně lámaly.

Leny, piškoty pro psy? Jsou dobrý?

leny16
25. srp 2009

leny2-chutnají úplně stejně jak obyč piškoty, jen jsou bez cukru, protože ho pejsci neumí zpracovat. Jen Clarisa tu sedí a kouká na mě, jako bych se velice spletla, když jím její pochoutky 🙂
leny2- nemusíš jit k doktorů tak brzy, to je na každém. U zubáka jsem byla až někdy v 5. měs. a přihlásit se k dětské až dnes 😉
Holky, musíte se registrovat do porodky???

leny2
25. srp 2009

U nás snad ne, to musím zjistit. Teď budou rodit dvě známé a nemusely se registrovat.

leny2
25. srp 2009

Já mám někdy tak nafouklý břicho, jak kdybych byla už v 5. měsíci. A všimla jsem si, že ho mám úplně jiný než při prvním těhu, teď ho mám takový do široka, při prvním jsem měla jenom balon vepředu.

mysicka.hk
25. srp 2009

Leny2 to je jasná holčička 😀

leny2
25. srp 2009

Já si to myslím od začátku a teď když vidím to břicho jak se začíná tvarovat a k tomu ty nevolnosti, při prvním těhu jsem neměla vůbec nevolnosti, no je to všechno úplně jiný. 🙂

mysicka.hk
25. srp 2009

Tady dělám odborníka 😀
Loučím se s váma a odjíždím do práce. ☹
Mrknu někdy zítra po obědě 😉

leny16
25. srp 2009

jojo, leny, říká se, že břicho do široka, znamená holčičku, ale zase mně hádají kluka(břicho do špičata), tak si vyber 😉
http://www.fotomakr.com/site-rasch/?lang=en
tady jsou celkem zajímavé stránky na tapetování. Všechny kombinace se dají předem nakombinovat, tak aby to vypadalo k světu. Zas mám zábavu 😀 Ty tapety se mi začínají moooc líbit 😉 🙂

leny16
25. srp 2009

paaa myško, at ti to rychle uteče 🙂

marhulinka
autor
25. srp 2009

LENY2 no já jdu k zubákovi už teď protože potřebuju,vypadla mi jako naschvál plomba i s kusem zubu ☹ Tak bojim bojim....ale injekce se může dávat,to prý vůbec neva 😉 🙂
A tak rovnou pak půjdu i k obvodnímu,ať to mám za sebou 😀

marhulinka
autor
25. srp 2009

No mě všichni zase říkají,že bude kluk...ne podle břicha,ale podle mých chutí,to že vlastně skoro žádný nevolnosti moc nebyly a taky mi každý říká,že jsem teď hezká 😀 No já si tak nepřipadám teda 😝

Myši-ať ti to utiká v prácičce....

Já se alespoň zítra ukážu i v práci na návštěvičku...k zubařce jsem objednaná až na půl jedenáctou...

leny16
25. srp 2009

tak dej zítra vědět 😉 Musíte jít i k plicnímu???
Jdu na tu koupelku 😒

marhulinka
autor
25. srp 2009

Já se jdu věnovat manžílkovi a pejsánkovi a pak zalezu ke knížce a čajíčku 🙂 😉

leny16
25. srp 2009

Mně na začátku všichni tvrdili, že to bude na 100% kluk a podívej se a potom mě viděla babička řekla " jéé ty jsi jak kulička a jdeš do šířky 😠 , to bude holka". Velice mne tímto výrokem "potěšila" 😠 😀 , ale měla jako jediná pravdu, že to bude holčička. Mně spí připadá, že všichni soudí podle toho zda je ženská hubená (holku) nebo krev a mlíko (kluka). Mamka mi ted odvezla kočár, že ho doma nemohu mít. Nějak na ty pověry nevěřím....

leny2
25. srp 2009

Tak se mějte, taky se loučím. 🙂

marhulinka
autor
25. srp 2009

Všem krásný večer a zítra se ukážu až odpolko nebo k večeru pa pa pa 🙂 😉

leny2
26. srp 2009

Ahoj všichni,
Leny, kočárku si ještě užiješ dost, oni ty naše mamky a babičky jsou pověrčivé, i když já někdy na něco taky.

mysicka.hk
26. srp 2009

Ahoj lidičky,
tak poslední stavění proma je za mnou. Byla to hrůza, nebylo z čeho stavět.
Na centrále nemají akční zboží tak nic nepřišlo a my si to museli vycucat z prstu 😒
Od září přecházím na jiné oddělení a min. 2 měsíce nebude noční - hurá 😉 🙂 😉 🙂

marhulinka
autor
26. srp 2009

Ahojky všem 😉 🙂

Tak dr.mám oblítané...byla jsem ušmajdaná a doma hnedka zalehla a spinkala 😀

leny16
26. srp 2009

marhul- vrtali ti tedy něco???
mysicka- tak to sis přilepšila 🙂 alespon nebudeš mít převrácené spaní 🙂
hodila jsem vám do alba foto břicha a pak, že je Vanes malá 😀 😀

marhulinka
autor
27. srp 2009

Krásné ránko 😉 🙂

LENY16-nene dr.na to koukla a říkala,že to není nutné,jen kdyby mi to začalo třeba pobolívat,tak to vytáhne,je to zub před moudrákem.... 😉 Jinak to vytáhne až po porodu 🙂
Obvodní mě doplnil jen krevní skupinu a jinak mě nikam neposílá...napsal,že jsem zdráva 😉 🙂 Tak to mám zatím alespoň oblítané a budu mít klid 😉 Musím pak samozřejmě ještě jednou k zub.,ale to půjdu až pak nějako dýl...

marhulinka
autor
27. srp 2009

LENY16 bříšenko máš krásný-to má Vaneska krásný pokojíček 😉 🙂

leny2
27. srp 2009

Ahoj holky,
Marhulinko tak jsi dobře pořídila u zubaře, mě bude asi vrtat jeden zoubek, vím o něm už delší dobu, ale nebolí. Jakou máš krevní skupinu?

Leny, krásný bříško 🙂

janysek70
27. srp 2009

Leny, pěkný batůžek máš vpředu..., nezačíná už malinko klesat?

Fuj zubaři jdu 7. 9. nechat si vytrhnout stolku 😝

Čoko už od zítra lítá v Utrouši a v ponděli ve 13 hod. jde na KET. Psala, že tomu nevěří, tak jsem ji hned vynadala, ať se k tomu tak nestaví.

leny2
27. srp 2009

Ahoj Janýsku,
to máš pravdu s Čoko, budeme jí držet palečky, víra je nutná, Doležal mi vždycky říkal,že tomu musím věřit, jinak to nemá cenu.

A co ty Janýsku? Mršule už dorazila?

janysek70
27. srp 2009

Ne ještě tady není kanálije jedna 😀 😀 .....