Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
30. bře 2009

Ahoj Coko,
že jsi nic nenapsala, já jsem nakukovala celý den, ale nikdo nikde.

leny16
30. bře 2009

Ahoj kočky 🙂
pár dní jsem tu nebyla a bála jsem se, že budu dočítat strašně moc a ono ne 😉 alespon v tom nejsem sama 😅
Víkend jsme měly zaneprázdněný, dnes písou moji studenti testy, tak večer musím opravovat a zítra ráno mi přijede kámoška ze střední, kterou jsem neviděla od té doby. Moc se těším 😉

leny16
30. bře 2009

taky si říkám, že tu septím nebyla strašně dlouho 😕

coko.joko
30. bře 2009

leny2 ja jsem taky porad koukala teda jen vcera,ale nikdo nikde a myslela jsem,ze ty tu uz nejsi 😉 no vidis jeden myslel......... 😀
len16 teda to se mas opravovat testy to bude.....sama jednicka 😉 jestli jsou vzorny jako ja.... 😵 uzij si kamosku a vse poradne zdrbnete....

leny2
30. bře 2009

Ono začne být teď venku krásné počasí a už toho času na koníka bude míň a míň, ale občas se určitě urvu, aspoň z práce. 😉

coko.joko
30. bře 2009

leny2 to mas pravdu,at uz je krasne a muze bejt clovek venku na slunicku i kdyz ja teda slunicko moc nemusim,ale je to lepsi nez porad ta zima 😀 😀 pekne si sednout venku a uzivat si.........

janysek70
30. bře 2009

Tak co je, co se děje, že se tu nic neděje?????

septim
31. bře 2009

Zdravim, ja vas pravidelne citam 😀 Ja mam ted porad nejake depky tak radsi nic nepisam. ☹ Nic me normalne nebavi, a chlap me silene ser. 😀 Ale dneska vecer jdu cvicit pak solarko tak snad prijdu na jine myslenky. 😉 Za chvilku me cinkne pani tak se pak zas ozvu. mam ted totiz pani na domaci uklid 😀 😀 😀

leny2
31. bře 2009

Ahoj všem,
Septim, už jsme si dělaly starost co s tebou je, že jsi tu dlouho nebyla. To je dobře, že máš paní na úklid, aspoň se můžeš věnovat holkám.

septim
31. bře 2009

A taky sobe 😀

coko.joko
31. bře 2009

ahoj septim

coko.joko
31. bře 2009

jsem rada,ze ses ozvala fakt jsem si uz delala starosti co je s tebou.....tak pani na uklid,taky bych nejakou potrebovala 😉
je solarko ja pujdu s tebou nekdy do solarka...bude sranda a kam chodis cvicit

septim
31. bře 2009

chodila jsem do atlasu ale ted pojedu na konecnou 24 do nejake posilky jen pro zensky. Bydli tam kamaradka tak budeme chodit spolu. No a solarko uz moc potrebuji jsem strasne bleda. A ted v patek se musim pochlibit jedu slavit narozeniny, uz mi bude 28 ☹

septim
31. bře 2009

tak az prijedes tak budem chodit do solarka spolu. 😉 Muzes s nami chodit i cvicit. 😀 😀 😀

uhlicek
31. bře 2009

Ahoj holky vsechny vas moc zdravim,taky bych brala nejakou pani na uklid,konecne je venku slunicko 😵 ,tak bude veseleji,vcera jsme byli koupit mrnausovi jarni boticky,to zas bylo penez, 😎 jinak me uz dorazila mrcha,tak jsem zacla zobat leciva a 10.dubna jdu na UZ,snehulacci jeste prevezeny nejsou,tak uvidime.

coko.joko
31. bře 2009

septim tak super ja zajdu stebou na solarko,treba me to pomuze a nebudu jak bledule 😉 i kdyz nevim ta moje kuze bleda 😀 😀 jo cviceni to by me taky bavilo,to se domluvime 😎 a bude ti 28 let........teda to uz jsi teda stara holka 😝 co mam rikat ja......ale uzij si to v patek a pekne si je oslav.....

uhlicku tak uz taky zacinas zobat no me to ceka za chvilku,tak se tesim...... 😉

janysek70
31. bře 2009

Zdarec kočky, všem přeji krásný sluníčkový den, mně se mele prádlo v pračce, piji kávu a na stole a po zemi kolem sebe mám rozložený papíry, do kterých se mi tedy moc nechce, tak nějak mi to startuje na mytí oken a trošku větší gruntování.....

coko.joko
31. bře 2009

teda janysku,ty dnes budes pracovat...ja bych taky mela trochu zacit uz neco delat...at to tu je krasny cisty,ale me se nechce. 😉

janysek70
31. bře 2009

Já teď nějak pracuji každý den, snažím se co nejvíce zaměstnávat, abych moc nemyslela na kraviny 😉 . V sobotu mě potkalo s babičkou to samé jako tebe, dnes mi volala profesorka Lukáše, co s ním je, že není ve škole 😠, na intr samozřejmě včera odjel, tak jsem mu volala a musela se rozčílit, dnes je posledního, tak ho odhlašuji z intru a panáček bude hezky každý den dojíždět....Já snad budu muset ten KETík odložit až po matuře, páč si asi ještě užiju. Se vždy rozčílím 😠

coko.joko
31. bře 2009

je to me je lito janysku tak uprimnou soustrast i tobe....
lukyn dela kraviny to snad ne ja myslela,ze je v pohode a sporadany,ale uz ho to asi nebavi 😉 budes muset na nej dohlizet at to zvladne v pohode tu maturu a pak jde dal...nebo uz nekam nastoupi...
ja to vidim od segry holka 19 let a dela taky maturu a nejak na to kaci,ale snad to udela 😝 a ta druha 18 let dela zaverecky na kuchar-cisnik a vcera jsem ji sestavovala menicko na zkousky a jeste ji budu schanet veci...takze vlastne to je jako kdyz je delam ja a ne ona.... 😀 😀 😀

janysek70
31. bře 2009

Nemůžu skoro dvacetiletému halamovi stát za zadkem a pořád ho kontrolovat, to by mi z toho fakt jeblo, člověk si myslí, už je dospělej, musím mu důvěřovat a on pak se mnou vyjebává....., fakt nemůžu mít chvíli klid, malý děti malý starosti, velký....., však to jednou poznáte 😉 😒

coko.joko
31. bře 2009

jo to mas velkou pravdu janysku,ale kdyz to jinak nejde,tak asi budes muset ted nad nim stat a hlidat ho at udela tu maturu 😉

coko.joko
31. bře 2009

Ale kdyz si vzpomenu na sebe,tak ja jsem byla taky takova v jeho veku a nasi to semnou nemeli jednoduche 😅

leny2
31. bře 2009

Janýsku, to máš pravdu s dětmi, to já mám zatím jen malý.

Septim, to solárko a cvičení ti schvaluji, taky se asi objednám do solára, člověk načerpá novou energii.

Coko, já už se úplně těším na jarní úklid, já jak celý den v práci sedím, žádný pohyb, tak to je pro mě relax, vypnout hlavu a makat.

coko.joko
31. bře 2009

leny2 ahoj,jo to verim,ze mas relax,kdyz uklizis to ja taky a hlavne musim mit muziku a to pak jde samo a vse lita do kose a je to.....pak V.neco hleda a ja mu rikam je to uz v popelnici 😀 😀 takze ja na to musim mit klid a pohodu 😉
ted se tu porad bavime jestli teda jinej byt nebo ne a nejak se nemuzem domluvit....

marhulinka
autor
31. bře 2009

Jen v rychlosti zdravím!!!!!!!!
Opatrujte se a nepřehánějte to s prací a úklidem 😉 🙂

leny2
31. bře 2009

Já se od zítra začínám učit další novou práci, tak to bude mazec.

janysek70
31. bře 2009

Já myslela, že oznámíš, že tě Uhlíček rozhoupal a pojedeš taky pro mrazáčky 😉

coko.joko
31. bře 2009

leny2 to zvladas sice nevim jakou,ale jsi sikula.... 😉
janysek me tak nakopl,ze jsem uklizela a ted si dam oraz....jsem se do toho dala a vse litalo...V.porad rikal,ze se to bude nekdy hodit,ale je ne vse slo do kose.... 😀 😀

janysek70
31. bře 2009

Jó nakopnu já ráda čokoušku 😀