Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
1. říj 2009

Blaži však oni vyberou ty nej a ty se u tebe v bříšku budou mít nejlépe 🙂 😉

Janysku odpočívej!!

janysek70
1. říj 2009

Blaži, to jsi byla v jičínský nemocnici?

blazenkaa
1. říj 2009

jak to víš Janýsku

janysek70
1. říj 2009

U vás ve městě nemocnici nemáte a tato je asi nejblíž. Co tam bylo za doktora? Já už se jim budu vyhýbat obloukem.

blazenkaa
1. říj 2009

No byl tam Krakorka a ten je v pohodě tak jsem tam jela bez obav už je tam totiž znám

janysek70
1. říj 2009

Krykorka 😉 . Máš to OHSS v normě?

blazenkaa
1. říj 2009

jo jo janýsku to je pěknej chlap co už i kvůli němu mě nikdo nemusel přemlouvat aby jsem tam jela .
OHSS mám sice malinko ,ale malinko višší nežli v normě ,ale už je to lepší .
Když to bude zítra dobré tak by transfér neměl vadit 🙂

leny2
1. říj 2009

Blazi, to mě nějak uniklo, že jsi byla v nemocnici a máš OHSS. Tak ať se brzy dáš do kupy a můžeš jet pro mimísky.

Janýsku, to je dobře, že je ti lépe. A kdypak budeš testovat?

Já jsem pořídila dobře, jen pár malých kazíků, jeden už mám za sebou, příště se pustíme do dalších. Vůbec to nebolelo, paní zubařka je šikovná, my jsme spolu už sehraný. Já jí nemít, tak už jsem dávno bez zubů.

mysicka.hk
1. říj 2009

Ahoj Leny to je dobře že už máš zubaře za sebou.
Já jdu teď dva pondělky za sebou k zubaři.
Mě naštěstí nevadí. 😉

blazenkaa
1. říj 2009

Lenýsku OHSSmám ale malinko višší nežli je norma ,ale dr. v Jičíně mi řekla že pokuď se to nezhorší tak transfér může být tak jsem ráda zatím mí je stejne žádné křeče ,ale bolí mě celé tělo

marhulinka
autor
1. říj 2009

Ahojky viděla jsem dneska zase Čokouška,stála na zastávce a já byla v busíku,ale teda nejprve mě asi nepoznala...já už na ni dělala kukuč a ona zaostřovala 😀 😀 Jela od Septim 😀

blazenkaa
1. říj 2009

teda holky vy se vidíte snad všude

marhulinka
autor
1. říj 2009

Blaži viď?? To je náhodička 😀
A jak je tobě?? Zítra si máš zase volat jak bobísci??

blazenkaa
1. říj 2009

Marhulko máte prostě štěstí ,ano mám tam volat a doufám že se nic nezměmí u bobísku ,ale i u mě.
Zatím mi je dobře akorád trošičku cítím bod prsou až k pipince celé tělo ,ale prý to je normálni a i záda snad to tak už zůstane nebo se to zlepší 🙂

marhulinka
autor
1. říj 2009

Jasně zítra ti řeknou,kdy si máš přijet pro bobísky!!! Hezky je budeš opečovávat a tebe zase musí ty okolo 😉 🙂

blazenkaa
1. říj 2009

jo holka tak nevím jestli mě budou opečovávat ty okolo
Marhulko už zítra si pro ně jedu jen budu volat jestli nááááááhodou není nějaká změna

marhulinka
autor
1. říj 2009

Jůůůůůůů tak zítra hezky k mamče do bříšenka!!! Nic se nezmění-leda,že by ti chtěli dát tři 😀
No to teda opečovávat tě někdo musí§!!!

blazenkaa
1. říj 2009

jo manža má víkend volnej jde do práce až v pondělí ,ale v sobotu chce jed na dříví 😠 s tátou tak budu bohužel sama

marhulinka
autor
1. říj 2009

Tak hezky se na zítra vyspi...a pak už jen hladit bříšenko a bobískům věřit...pa a sladké sny dneska!!

blazenkaa
1. říj 2009

to si piš že je budu rozmazlovat a hladiz a hýčkat tak pa a dobrou noc 🙂

leny16
2. říj 2009

Ahoj kočičky 😉
Konečne jsme od středy doma. Jsem tu jen na skok, mám ted hodně práce a k tomu ještě nemůžu moc sedět 🙂 , ale až přijde manža, tak vám sem hodím nějaké fotečky.
Jinak ve zkratce. Porod jsem měla rychlý. PRÝ 😀 jsem ani nevěděla, že rodím. Ale ted, když to vezmu po zpátku, tak ten porod byl nádherný a čekala jsem ho horší. Jen ke konci jsem si jednou zařvala jak lev a Vaness byla venku. Ten uzlíček stojí za ty všechna trápení a čekání. Hormony pracují, tak jsem stále nějaká dojatá 😉 Vaness je nádherná a hodná, prostě ji miluju.Tatka byl vždy super, ale ted je milionový, ani jsem nečekala, že z ní bude až tak paf. Kdyby mohl kojit, tak by snad kojil místo mne
😀
tak později na vás mrknu a hodím fotečky
🙂

coko.joko
2. říj 2009

Jsem tu ahoj holky,
jsem u rodicu a cesta busem hrozna 😀 at uz to mam za sebou....
Marhul ja mam problem a to ten,ze blbe vidim na dalku a tak proste musis mavat a delat osklebky,at te vidim.hihihihihi cela ja a v Kostelci jsem si nebyla jista jestli to jsi ty a hlavne kamos uz moc spechal a tak jsem nechtela zdrzovat....
Leny16 tak to je super,ze porod byl byl rychlej a krasnej a hlavne,ze ti tatka pomaha to je fakt super....
Jinak ja se dnes domluvim s braskou a hura do nemecka uz se moc tesim...tak na vas mrknu mej te se krasne a pa
Janysku a co se deje prosim te musim se podivat vedle na spolubojovnicich 😉 ale doufam,ze jsi v pohode

marhulinka
autor
2. říj 2009

LENY16 a VANESSCO vítám vás...hezky si i s taťkou užívejte ty krásné společné chvilky!! Těším se na fotečky princezničky 😉
Já už chci takyyyyyyyy rodiiiiiiiiiit 😀 😀

Coko-já jsem někdy na dálku taky slepá,ale tebe jsem poznala,tak příště budu dělat hezky posunky 😉

leny2
2. říj 2009

Ahoj holky,
v rychlosti nakukuji, dopoledne jsem byl s neteří u doktora, na nákupech a teď jsem dodělala jídlo, tak rychle jím, jelikož musím zase uhánět. Volali mi z práce, že jsem jim tam nedala ten 4. díl neschopenky, já jsem tuhle novou ještě neměla, tak vůbec nevím, že se dává nějaký další díl, tak musím jet do Arlety, už jsem tam volala, tak se sestřička omlouvala, že mi ho nedali, jinak mi tento měsíc nepřijdou prašulky.

Leny16, už se těšíme na fotečky Vanessky, to je dobře, že jste to takhle zvládly a neměla jsi nějaké problémy, to mám radost, taky bych už šla rodit. Taky jsem byla dojatá a furt slzičky štěstí, když jsem ten uzlíček měla v náručí. A jak jde kojení?

Holky, vy máte na sebe štěstí. 🙂

Dneska jsem potkala v RK jednu známou ze Sanusek, tak jsme pokecaly.

Blaži, tak jak jsi na tom? Proběhl dnes transfer? Kolik embryjek máš a kolik zamražených?

Janýsku, kdepak tě máte? Japak ti je?

mysicka.hk
2. říj 2009

Je tu někdo, potřebuju si popovídat ☹

mysicka.hk
2. říj 2009

Včera v A mi Doležal potvrdil že jsem těhu. 🙂
4 týdny zpoždění, příznaky těhu. 😉
Podle hcg z krve prý těhu nejsem.
Hcg je prý příliš nízké, je možné že přece jen těhu jsem?
Na kontrolu jedu za 14 dní a dost se bojím co bude dál ☹

blazenkaa
2. říj 2009

ahojky Lenysku16 a Vanesko1 tak to Vám moc gratuluji že ti porod dopadl dobře a že jste obje v pořádku přeji vám hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka ať Vaneska1 roste a taťka pěkně pomáhá. 🙂 🙂
Už se moc těším na fotečky .

Coko přeji ti příjemnou cestu domů a hlavně buďte na sebe opatní ať dobře dojedete 😉

Lenýsku2 tak transfér nakonec proběhl v pořádku mám u sebe 2 broučky ty nejsilnější morulky co jsem měla .Sice OHSSmám ,ale mírný co mi ríkal dr..Mražáčků mám celkem 7 na 3 transféry ,ktré ovšem nebudu potřebovat 🙂

Mxsicko moc ti to přeji a držím ti pěstičky aby ti to potvrdil dr. za14 dní ještě 2x tolika HCGse ti zvedlo 🙂

mysicka.hk
2. říj 2009

Kde jste všichni, potřebuju poradit, pomoooooooccccccccccc ☹

blazenkaa
2. říj 2009

mysicko copak se děje já ti nestačím

mysicka.hk
2. říj 2009

Dnes mi sestra po telefonu řekla že hcg je příliš nízké
že těhotná prostě nejsem. Vždyť mám příznaky a doktor to taky viděl.
Jak to mám chápat, že to ze mě prostě odejde a bude po všem?