Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
22. pro 2009

leny taky nic nedelam jsem ted lezela a koukala na filmecek,ted si dam jidlo a jdu znova odpocivat.....

uhlicek
22. pro 2009

Ahojda holky tak se zase hlasim po kontrole,vse v pohode.
Coko me to bricho taky takhle bolelo,ale ne porad,tak radsi odpocivej.
Marhulinko,Janysku brzy se uzdravte.
Jinak Leny2 u nas v porodnici dobry,byli moc hodny,natocili monitor,zmerili,nabrali krev na jaterni testy,protoze me svedi kuze,spis to mam ste moji vyrazky,ale pro jistotu,s dr.jsme si pekne popovidali,jenom mi prohmatl bricho,jiinak nevysetroval,ze neni treba,na UZ mi jen zkontroloval,jestli ma prcek hlavicku dolu,tak jdu zase pristi utery nebo treba driv 🙂

coko.joko
22. pro 2009

uhlicku tak to jsem rada,ze jste v poradku...no ja odpocivam jak to jde,ale ted jsem trochu klidna,ze tebe to taky bolelo asi to k tomu opravdu patru 😉 😉

mysicka.hk
22. pro 2009

Ahoj těhulky jsem tu a jdu vyrábět medový dort.

uhlicek
22. pro 2009

Coko hodne me to bolelo,kdyz jsem vstavala ze sedu,protahovala se vleze nebo nekdy kdyz kychala,to jsem sla pomalu na kolena,jak to bolelo,pry je to z toho,jak se natahuji vazy.Ten muj divoch ma zase v brise diskosku,porad vystrkuje prdelku
🙂
Mysicko at se ti dortik povede.
Chystam se setrit podlahy,ale nemuzu se k tomu dokopat,vcera jsem ustrojila stromecek a mam hotovo hura,po stedrym dnu muzu jit rodit.

marhulinka
autor
22. pro 2009

Coko taky mě to takhle bolelo...řekla bych,že do té doby,než šel prcek víc nahoru 😉

Uhlicku tak ať si užijete krásné Vánoce a pak hezky šup s drobečkem na svět 😉 🙂

coko.joko
22. pro 2009

uhlicku to je presne ono a jeste kdyz jdu curat,tak ten tlak no a to je uz uplne po me...takze curam treba 1minutu 😉 nic prijemnyho......tak si uzij jeste doma krasne vanoce a pak sup rodit....no ja se taky nejak nemuzu dokopat nic delat 😀 😀 😀
marhul jak ti je uz lepe?
mysko,prijed ke me neco taky upect....

uhlicek
22. pro 2009

Coko neboj prejde to,ale ted uz nevim,za jak dlouhou dobu.

coko.joko
22. pro 2009

uhlicku nebojim se jen me to prekvapilo 😉 ze to muze tak bolet 😀

marhulinka
autor
22. pro 2009

Coko no naštěstí jsem bez teplot,ale slabá jsem jak moucha...stačí mi málo a lítám blindit ☹

marhulinka
autor
22. pro 2009

Chudák manža,asi si tu dovču s náma takhle nepředstavoval...zůstaly na něm nákupky,starost o domácnost a já ještě když vylezu,tak buzeruju,že tam má bordel 😀 😀

marhulinka
autor
22. pro 2009

Jo ale pozor!! Má komunikace je pouze rukama,gestama a občas něco nejknu...abych nedráždila kašel...páč už mě všechno bolí a nechci moc blinkat 😀

coko.joko
22. pro 2009

marhul a pry tehu je krasna vec 😀 u me teda ne.....takze bych ted sla spat a probudila se az v kvetnu 😀 no to mas sikulu manzela...to by me taky zajimalo jak by to u nas vypadalo,kdybych ja treba nemohla nic delat....to by asi na stedry den byla cina 😀 😀

mysicka.hk
22. pro 2009

Tak mám upečené placky, ještě dodělat krém
a poskládat ho. 🙂
Čoko klidně bych ti přijela upéct.
Peču hrozně ráda, ale poslední dobou
na to nemám moc času. 😉

mysicka.hk
22. pro 2009

Tady nikdo tak já jdu na Ulici.

leny2
22. pro 2009

Uhlicku, tak to je super, že to u nás v Ústí takhle hezky funguje, to budu ráda, když už ke konci budu jezdit tam jako ty, aspoň si nás hezky pohlídají. Tak teď už si hezky užívej vánoční pohody, připrav tašku do porodnice a nic jiného nedělej. Jé, jak já ti závidím, že už se ti to blíží, my si ještě užijem bříška. 🙂

Marhulinko, to tě to teda zklátilo ta nemoc, tak snad už to bude jen lepší. Pochval manžu, že se o vás tak hezky stará, určitě se snaží co to jde, tak buď na něj hodná. 🙂

Mysicko, taky jsem dělala medovník minulý týden, je výborný.

mysicka.hk
22. pro 2009

Medovník je hezky zabalený v lednici a konzumovat se bude 25.12.

septim
23. pro 2009

ahojda kontrola v poradku je porad o tyden vetsi, nabraly mi krev na genetiku, udelal vyter, deloha se pretocila dopredu tak je vse ok. Akorat me svedi strasne ruće a nohy hlavne po koupani, myslim ze to je z vody ale pro jistotu udelal doktor jaterky 😉 pristi kontrola uz doktorky 😉 do toho mam chripku, od vcera mam antibiotika a jsem vyrizene 😉 dnes dodelam jeste cukrovi strom uz stoji 😉 cokousku odpocivej me taky podbrisek boli ptala jsem se doktora rikal ze je to normalni ale nemelo by to bejt porad, ale jak pises ty tak, hodne me neboli jen obcsa 😉

coko.joko
23. pro 2009

Zdar holky,
sept to jsem moc rada,ze jste v pohode a v poradku....mam radost,vcera jsem na vas myslela....moc pozdravuj doma i tetu 😉 no ja jsem vcera odpocivala a docela to pomaha a taky jsem prisla na to,ze kdyz mam zvednuty nohy tak je to taky lepsi....tak uvidime....
dneska budu delat salat a polevku,at mam zitra klidek na pohadky a na Vratu....
ted dam snidani a jdu do obchodu jeste neco koupit.....

leny2
23. pro 2009

Ahoj holky,
koukám, že všichni marodíte, tak ať jste brzy zdravý.

janysek70
23. pro 2009

Ahoj ženy 🙂
srdíčko nám bije 😵 a další kontrola 8.1. s vystavením průkazky 😉.
Byla jsem i u obvodního, páč mi ten kašel totálně ubíjí a asi ani o vánocích nebudu moci k nikomu jet, tak mi poslechl, drží se mi to na průduškách a snad už to bude lepší, nic jiného mi na to dát nemůže....

Jdu si lehnout a kdybych se sem už nedostala, tak všem přeji krásné vánoce a jak budu mít chvíli, přijdu 😉

leny2
23. pro 2009

Janýsku, to je nádhera, mocinky gratuluju k potvrzení srdíčka, tak už jen vyléčit kašel a bude dobře. 😵 😵 😵

leny2
23. pro 2009

Tobě také přeji krásné vánoce. 🙂

marhulinka
autor
23. pro 2009

Všem přeji krásné Vánoce a klidné prožití svátků 🙂

coko.joko
23. pro 2009

Janysku to je super,ze je srdicko a ze 8.1 dostanes ridicak 😀
Jinak vam taky preji krasny vanoce a hlavne pohodu a zadny stres....
Ja uz mam hotovo myslim tim salatek,polevku a ted jdu na gauc a zitra uz nic nedelam 😉

leny2
23. pro 2009

Také se přidávám s přáním krásných vánoc. 😵

uhlicek
23. pro 2009

Preju vsem krasne Vanoce 🙂
Janysku moc gratuluju k srdicku.

leny16
24. pro 2009

Ahoj sluníčka 😵
přeji vám krásné svátky vánoční a doma jen samou pohodu 🙂

mysicka.hk
24. pro 2009

Krásný, pohodový štědrý den a hodně dárečků pod stromečkem. 🙂

kul2008
24. pro 2009

Ahoj všichni, 🙂
po dlouhé době se opět ozýváme. Přejeme všem pěkné Vánoce. My jsme si je letos poprvé užívali s naším Ondráškem. A my i on jsme plni zážitků. Až před chvilkou jsme ho odtrhli 😀 od dárků.