Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
9. led 2010

Leny16 ahoooojky jooooo já věřím,že to bude rychlý a krásný 😉 🙂

marhulinka
autor
9. led 2010

Coko myslíš,že brzo?? Mě řekl doky,že sbaleno má být alespoň od 30tt 😉 Tak jsem zabalila 😀

leny2
9. led 2010

Ahoj Leny,
říká se, že druhý porod je rychlejší, tak uvidíme. Hlavně když to všechno proběhne bez problémů.

marhulinka
autor
9. led 2010

Holky můžu se zeptat,masírovaly jste hráz??

leny2
9. led 2010

Zrovna včera jsem o tom četla na internetu.

leny2
9. led 2010

Já jsem při prvním těhu nemasírovala, hráz mi nenastřihávali, ale byla jsem posešívaná.

leny16
9. led 2010

holky nevím jak je to s porodnicí v HK, ale u nás dávali bodýčka se zapínáním jen na ramínkách, proto bych doporučila vzít si své a šikovnější 😉
Mně přebalování trvalo jako zažátečnici kolem 20-30 min 😀 😀 😀

leny2
9. led 2010

Leny, a musela jsi mít svoje vložky do porodnice?

leny16
9. led 2010

já nemasírovala, trošičku mě nastřihli

marhulinka
autor
9. led 2010

Leny poslala jsem ti seznam do porodky na IP...takhle toho vypadá hodně...ale když to vidím v kufříku a vedle tak není 😀

coko.joko
9. led 2010

marhul je fakt,ze nikdy nevis.......
leny16 ahojda.........20-30minut to je dobre skore,ale clovek se boji a je to vlastne neco uplne noveho......
jinak leny16 ja si porad rikam,ze to zvaldnu i to tehulkovani....i kdyz nekdy bych uz chtela mit po vsem.....a drzet mimi v ruce.....

leny16
9. led 2010

my jsme měli asi 10 od porodky a jinak své. Měla jsem ty porodnické a nosila vždy 2, jednu dopředu a druhou dozadu, ale pořád jsem je musela rovnat, popojížděly 😀 Doma mi pak více vyhovovaly klasické, ale noční, ty jsou delší a zaspod lepí

leny2
9. led 2010

Marhulinko, díky moc za seznámek.
Ty plínky to jsou z DM? A jaké sis koupila ty vložky po porodu?

marhulinka
autor
9. led 2010

Já právě o té hrázy taky četla a manža jak čte "chytrou knihu" tak mi to hnedka hlásil 😀

Coko právě,že člověk nikdy neví,proto to má být už sbaleno...pak by chudáci chlapi lítali 😀 😀

leny16
9. led 2010

já si porod představovala horší, všichni vyprávěli horory, radši to neposlouchat

leny2
9. led 2010

Leny, díky za radu.

leny16
9. led 2010

jj, leny, s radostí 😵

marhulinka
autor
9. led 2010

Leny myslíš plínky na mimčo? My máme koupené z Tesca,žlutý obal...
Vložky jsem kupovala v lékárně...měly dva druhy,já kupovala ty Samu classic od Hartmanna

leny2
9. led 2010

Leny, ono taky záleží, jak má každý jiný práh bolestivosti, mě to taky nepřišlo zas tak hrozný, jo bolí to, ale vydržet se to musí.

leny2
9. led 2010

Marhulinko, jo tak to jsou oni, taky jsem na ně včera koukala na netu.

leny16
9. led 2010

já měla do porodky pampers newborn, vyhovovaly mi, takový žlutý obal

leny2
9. led 2010

Na plínky jsem koukala v DM, mám ty jejich kupony na slevy a nabízejí tu jejich značku nebo Pampers 2-5 kg.

coko.joko
9. led 2010

holky teda to je tema.........se zase neco naucim.......ja jeste teda nevim co je vse potreba tady do porodky,ale snad ne tolik veci jako v CR.......tady se pry ani nepouzivaji ty kadky na jedno pouziti....mas normalka svoje.........

leny2
9. led 2010

Leny, těch nejmenších plínek stačí asi málo, viď? Kolik jsi tak spotřebovala balíků?

leny2
9. led 2010

Coko, já jsem si při prvním taky koupila ty jednorázové, ale vůbec mi nevyhovovaly, tak jsem nosila svoje.

marhulinka
autor
9. led 2010

Tak u nás začalo pršet...no to bude teda venku vypadat...prý to má pěkně namrzat 😠 No já naštěstí nikam vyrazit nemusím...tak se tam nehrnu 🙂

Leny jukla jsem a taky mám Pampersky 😉

leny2
9. led 2010

Tak jsem psala Uhlickovi, zda můžu mít svoje nebo jestli musím mít ty jednorázové.

leny16
9. led 2010

leny- určitě to bolí a každého jinak a taky se na tu bolest rychle zapomíná, já jsem tedy na bolest citlivka, ale měla jsem skvělý porod. Když jsem šla rodit, tak se smáli, že to je ta paní, která ani neví, že rodí 😅 . Nejvíc to bolelo až poté, co mě napíchli na kapačku a zesilili kontrakce, což bylo tak 1 hod před

leny2
9. led 2010

Marhulinko, u nás taky pršelo asi před hodinou, kluci jeli lyžovat a teď mi volali, že se vrací domů, že tam taky začlo pršet.

marhulinka
autor
9. led 2010

Oni doporučují ty jednorázové,ale můžete mít kaťátka i svoje!! Prostě co komu vyhovuje 😉 Já si svoje taky přibalila 😀