Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
17. dub 2009

Já jsem nyní gratulovala jedný kočce z Pronatalu k // 😉

leny2
17. dub 2009

Koukala jsem, to je paráda.

marhulinka
autor
17. dub 2009

Tak já začínám pomalu balit věcičky....asi bude pěkná zimiška....ještě,že to auto všechno uveze....mám toho nějako hoodně....vypadá to jak na týden...chichichi ale já jsem na tohle strašná....vždycky toho táhnu a pak můžu před taškou stát,jako před skříní a přemýšlet,co že si jako vezmu na sebe 😀 😀 😀 😅

marhulinka
autor
17. dub 2009

A taky pejsanovi jsem balila a psala manuál 😀 😀 😀
To je sranda.....jako u výměny manželek!!! chichichi

marhulinka
autor
17. dub 2009

My jsme bez pejsana ještě nikdy takhle totiž nebyli....tak jsem teda zvědavá,jak to bude probíhat....on asi bude možná fňukat,ale co my?? Zatím já to nesu teda v pohodě...manža už natahoval a nechtěl ho tu nechat....Fakt jak prdloušové!!!!

janysek70
17. dub 2009

No tak to vidím tak v deset večer, že jedete domů 😀 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
17. dub 2009

Janysku 😀 😀 😀 to už bude doufám upito a nebudeme moct 😀 😀 😀

marhulinka
autor
17. dub 2009

No hlavně to musí vydržet rodiče.....jednou ho hlídali a po třech hodinách nám mamča volala,že budeme muset přijet....že leží u dvěří a straaaaaaašně brečí...chichichi ale teď to prý vydrží ....no jsem na ně zvědavá.....

leny2
17. dub 2009

Janýsku, na co jsi koukala těmi smajlíky?

leny2
17. dub 2009

Marhulinko, mám zážitek s naším pesanem, včera viděl poprvé fotbalový míč venku a strašně na něj štěkal. To jsme čučeli jak umí štěkat. 🙂

marhulinka
autor
17. dub 2009

LENY-nojo to se ho bál chuděrka! Náš když se bojí,tak taky občas zaštěká,ale pak si na to zvykne a je klid....jinak ho odmala krotíme,aby neštěkal jen tak....takže vážně štěká minimálně. A poprvé jsme ho slyšeli štěkat taky až takhle většího a byl to zážitek,do té doby jen občas zavrčel,nebo spíše tak zablafal.... 😀

marhulinka
autor
17. dub 2009

Náš dostal takový fotbalový míš pro pejsany...je měkký,takže ho vezme do pusiny....miluje ho....bereme ho vždy na chaloupku....a teď na vánoce dostal druhý,který je teda velký pomalu jako on....a ten ho fascinuje...chytne ho a snaží se ho usmrtit....a vrčí na něj,když mu to nejde....

coko.joko
17. dub 2009

jo marhul to je pravda,taky u nasich mam relax na zahradce a je klidek na vesnici,projede jen jedno auto denne 😀 a to je vetsinou bracha 😀
leny2 tak srazik a kafco teda to se to tu rozjizdi,to je dobre jen tak dal.....
marhul to jsem zvedava jak to pejsek zvladne,ale snad dobre

marhulinka
autor
17. dub 2009

No jsem na pejsana zvědavá,je to strašný závislák!!! No tak to asi profňuká,no....ikdyž naši budou dělat asi všechno pro to,aby ho zabavili....takže asi celý víkend polezou po zemi po čtyřech 😀 a budou si s ním hrát a taky ho určo budou pořád vykrmovat!!!

leny2
17. dub 2009

Marhulinko, jsou to zážitky s pesanem, je to naše zlatíčko. 🙂

Coko, já pracuji ve stejném městě jako Uhlicek bydli, tak je to jednoduchý.

marhulinka
autor
17. dub 2009

LENY-to se máte s UHLICKEM!!!! To je fajn!!!!!!

Jooooo jsou to zlatíčka....!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
17. dub 2009

Tak já jdu pracovat....musím čekat na manžílka,dát pejsanovi napapat,manžílkovi napapat...a jít ještě žehlit.....
Opatrujte se a já zase nakouknu.....

coko.joko
17. dub 2009

leny2 aha tak to me nejak uniklo,ale je to dobre,ze se sejdete na kavicku hned bych sla s vama,ale.........

leny2
17. dub 2009

Taky se pomalu balím, ještě na nákup a hurá domů.

leny2
17. dub 2009

Janýsku, kdybych nebyla zítra na příjmu, tak ti musím už dnes pogratulovat k narozeninám.

🙂 🙂 🙂 Přeji hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a splnění tvých přání. 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
17. dub 2009

Holčinky všem přeji krásný víkendík,idkyž počasí nám nejspíš přát nebude....my ráno odjíždíme na hory a vrátíme se v neděli k večeru....
Opatrujte se.....

JANYSKU-taky se připojuji ke gratulaci k Tvým narozeninkám!!! Přeji Ti z celého srdíčka všeeeechno neeeeeeeejlepší a hlavně to štěstíčko,protože pak už je i zdraví,láska a to ostatní!!!!!!!
Hlavně Ti přeji štěstíčko,no Ty víš v čem 😉 MLASK

coko.joko
18. dub 2009

Janysku,tak vse nej k dnesnim narozkam,hodne zdravi,lasky a vse co k tomu patri 🙂 a at se ti splni to co si budes prat.Krasne si je dnes oslav.paaaaaaaaaaaa 😵 😵

septim
18. dub 2009

janysku nas malicky 😀 vse nej k tvym narozkem, hodne zdravi lasky a stesti. A taky at uz ti muzeme zachvilku gratulovat k mimnku. 😉

leny2
18. dub 2009

Janýsek si užívá asi narozeninový den. 🙂 🙂 🙂

leny16
18. dub 2009

janýsku, přeji ti vše nej, nej a co nejvíce štěstíčka, pohody a lásky 🙂

uhlicek
18. dub 2009

Ahoj Janysku pridavam se s gratulaci vse nejlepsi k narozeninam 😵 ,at uz brzy drziz svoje stesticko v naruci,dala jsem tam fotku naseho milacka,chtela jsem i ostatni,ale nevejdu se do kB.

septim
18. dub 2009

uhlicek Misa je moooc hezky 😉

leny2
19. dub 2009

Ahoj holky,
tak víkend máme za sebou, u nás proběhl v pohodové pracovní náladě doma.

Uhlicku, Míša je už kus chlapa, budu držet palečky, aby se ti zadařil Ket a měla jsi doma ještě pro Míšu sourozence.

coko.joko
19. dub 2009

Ahojda,
to uteklo ten vikend jako voda 😉
uhlicku mas krasneho klucinu 😉

janysek70
19. dub 2009

Zdarec kočky 🙂
Děkuji za přání, jsem z těch "přirozenin" byla nějaká přepadlá a tak jsem se trošku probumbala 🙂 Jo a dneska taky a trošku se mi to tu plete 🙂 🙂 🙂