Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
15. led 2010

No taky bych brala,aby nám nikdo za zádama nehulil...teď to vážně nesnáším 😠 😠 😠

Myska nám zmizela...určitě šije ty polštářky jak psala 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Já bych si něco dala a nevím co ☹

coko.joko
15. led 2010

marhul ja mam v sobe uz 4 chlebicky s pomazankou,kornoutek jako zmrzlinku,jablicko a ted se odkulim do koupelny a dam sprsku....at porad nesedim u pc me pak boli prdel...ted volal Vrata a ptal se me co jsem mela k jidlu a co prcek jestli bubla 😀 😀 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Tyyyyyyy joooooooooo tak já teď se chystám taky do spršky,já měla akorát vitamínovou bombu,co mi manžílek rozmixoval....ale po spršce půjdu vyrabovat lednici a špajzku 😀 😀
To víš,má starost 😉 Mě přes den manža taky volá,co děláme a jak nám je....už chudák je pořád na telefonu 😀

mysicka.hk
15. led 2010

Já koukala na ulici a zprávy. 🙂
Navíc mě zlobí kotel, tak je mi zima.

mysicka.hk
15. led 2010

Tak já se pro dnešek loučím, dobrou všem co ještě nespinkají. 😔

coko.joko
16. led 2010

Hoj zeny,
tak vstavat a cvicit a proc..protoze je rano a rano se cvici 😀 😀 😀
holky ja uz makam jako diva....mam v sobe snidani a ted ulizim a opet vyhazuji veci a lita to po byte....jsem sama do pondeli,tak zase poklidim......uz mam dva pytle hadru a nejaky boty a ted premyslim co snima 😀 😀 jestli je vyhodit a nebo dat na charitu tady 😵

coko.joko
16. led 2010

jinak leny2 potrebuje vedet jestli nevis jak se jmenovala ta stranka jak jsme si tady delali ty ucesy ted nevim jestli s tebou a nebo s leny 16 😲

coko.joko
16. led 2010

Tak holky co je s vama tu fakt dnes nikdo to je divny........

coko.joko
16. led 2010

Jinak Leny16 neco pro tebe:

Narozky dnes slavi,
jedna mlada pani.
Co ji poprat,co ji dat,
at je stastna nastokrat.
Pokud ditko zazlobi,
manzel ten ho uklidni.
My ti prejem stesti,zdravi.
Lasku,klid a pohodu..... 😵COKOUSKOVE........

septim
16. led 2010

leny 16 ma narozky? jestli jo tak vse nej a at te doma nezlobi 😉 Inflagranty nebo atlantu klidne ale do Santy nejdu nejak me nejedou testoviny a pizza mam radsi polevky a maso a to si tam moc nedem ☹ ja prijela ze zapasu Misa hrala krasne, ted nakrmila deti prebalim je a jdu se s nima natahnou jsem hotova, vcera jsem prijela az kolem pulnoci do toho Ada v noci moc nespala tak jsem vyrizena 😒 dnes jde Michal s klukama tak musim nabrat sil na noc 😀

leny16
16. led 2010

ahojda sluníčka 🙂
děkuji za přáníčka, teda coko, ty si vše eviduješ 😉 sikula 😉
Holky je mi jedno kam půjdeme na sraz, ted mám všehochutě, nepohrdnu skoro ničím 😀
sep- vydrž holka, nebude to trvat věčně (já vím, mně se to kecá) 😒 😉 Co Míša hraje za sport?

leny16
16. led 2010

holky, vy máte skype s kamerou? Jestli ano, tak bychom si mohly předat kontakty 😉

coko.joko
16. led 2010

ahojda,
septiku teda ty tak flamuse jo?A nemas rada testovinky ja mam taky teda ted radsi masicko a tak bych to nechala na to Infagranti..tam maji vse....tak si bez dadnout a odpocivej 😵 😵
leny 16 ja mam vse v merku 😀 😀 me nic neutece 😀

coko.joko
16. led 2010

leny16 ja mam vsechno i skyp i icq 😵 ale kamera me ted nejde,teda jak kdy...jsem ji polila polevkou 😀 😀 a asi se sekla...tak musim koupit novou a jeste jsem se k tomu nedostala 😀 😀

leny2
16. led 2010

Ahoj holky,
my jsme byli lyžovat, tak jsem se pěkně provětrala.

leny2
16. led 2010

Leny16, všechno nejlepší k narozeninám. 😵 😵 😵

marhulinka
autor
16. led 2010

Leny16 vše nej nej nej k narozeninám 😉 🙂

My teď dorazili z nákupů a jsem kapůto...jdu udělat jídlo a pak zalehnu...už máme fusak do kočárku a nakoupili jsme plíny,takže máme všechno 😉 Jsem ráda 🙂

leny2
16. led 2010

To je dobře, že už máš hezky všechno nakoupené, člověk je hned klidnější a už můžeš jen odpočívat a těšit se na Kubíčka.

leny2
16. led 2010

Já jsem se dala do žehlení, věcičky už budu mít všechny vyžehlené, jen mi bude zbývat povlečení a plíny vyprat.

janysek70
16. led 2010

Ahojky 🙂
Téda čoko, zasluhuješ pochvalu před nastoupenou jednotkou, takového pamatováka 🙂
Leny16, krásný narozeninový den 😵
Já si pamatuji jen, že jsme téměř nastejno s Marhulinkou a myslím, že i blízko je Sep.....

coko.joko
16. led 2010

Ahoj janysku,ja mam na cisla hroznyho pamatovaka a mam v merku vsechny narozky...krom leny2 ta me nikdy nerekla kdy je ma,ale vas si taky pamatuji 😀 😀

janysek70
16. led 2010

Já myslím, že Leny je teď taky docela blízko, že jsme si to zjara vloni odbyly všechny.......???

coko.joko
16. led 2010

to nevim fakt nevim,ale jinak jsme vsechny ted brezen a duben 😉 ....
jak se mas jinak....odpocivas pekne v teple,zase k vam jde zima..pord o tom hovori v radiu 😵
ja od rana makam a vyhazuju nepotrebny veci a clovek by nerekl,kolik jich je....a malej se dnes pekne bouri porad bubla 😀 😀 i kdyz mu domlouvam,ze to udelat musim,z epak nebudu mit uz vubec cas az tu bude mezi nama 😀 😀

janysek70
16. led 2010

Už jsem tu, byla jsem si udělat banánový koktejl....
My dnes s Michalem celý dopolko likvidovali vánoce, pak se až ve 2 najedli a koukali na telku, teď jsme každý na jednom PC a já i čučkám na telku. Navečír chceme jít vedle na zámeček na ledovou kávu. Včera jsme jeli do picožky a tedy přežrali jsme se nehorázně, jen jsme funěli 😀

coko.joko
16. led 2010

to je dobre,ze uz ti chutna....ja jsem si dnes udelala pomerancovy dzusik...a pak jeste mrkvovy 😀 no kavicku ledovou tak tu bych si taky dala,ale mam jen kapucinko a to nejde. 😒 dneska me ten den hrozne rychle utekl...kdyz clovek porad neco dela...a zitra budu pokracovat a snad pak uz budu mit klidek..

mysicka.hk
16. led 2010

Ahoj těhulky, tak jsem právě dorazila z nákupu.
Také přeji Leny16 vše nej k narozeninám. 🙂

janysek70
16. led 2010

Tak jsem ten koktejl dlouho neudržela ☹

coko.joko
16. led 2010

janysku jak to...ze by prcek nemel rad banany 😉 to je divny.....
hoj mysko,cos kupovala 😵

janysek70
16. led 2010

Prcek ho určo miluje, ale mně nějak divně nakopl žaludek a já se tady s ním blbec dělám 😒