Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
31. bře 2010

Není zač,nám to poradila paní,která celý život dělala v kojen.ústavu a tohle prý jediné zabíralo...měla jsem strach,že mu to bude vadit a on to miluje!!! Normálně je u toho celý slastný!!! Jsme si dělali srandu,že ho takhle budeme fénovat ještě ve třech letech 😀

marhulinka
autor
31. bře 2010

Dudánka máme...když pláče,tak ho to uklidní...ale nevyžaduje ho.

leny2
31. bře 2010

Včera jsme měli převlékací den, po koupání se pokakal a při tom se stihnul i počůrat, takže celý převléknout. Honzík se smál jaký dělal gejzír.

leny2
31. bře 2010

Někdo mi říkal, že by neměli mít takhle malí, ale ptala jsem se doktorky a ta je toho názoru, že lepší dudlíka než prsty. Taky mu ho dávám, když nemůže zabrat, není to pořád.

leny2
31. bře 2010

My ještě nemáme naočkovanou tuberkulozu, neměli jsme v porodnici 2,5 kg, tak až budem mít, tak se tam musím objednat.

leny2
31. bře 2010

My budem mít vůbec asi všechna očkování posunutá kvůli váze.

marhulinka
autor
31. bře 2010

Leny to jsou rošťáci,taky jsem ho převlékala po koupání a on mi tam hezky nastřílel a při přebalování zvedl ještě pinďu a pěkně mě nahodil 😀 😀 😀

Mě dětská doktorka řekla,že ať dudáka klidně dávám,když ho to utiší...lepší než prsty,to dělá neteřinka-to bude kočka s placatým palečkem. A když prý toho dudáka nemají v puse celý den,tak je to v poho...on ho má vždy chvilku,pak ho vyplivne a spinká.

leny2
31. bře 2010

Já musím ještě někde vyčíst, co všechno bych neměla jíst, takové to základní vím.

Marhu, co piješ celý den? Já jsem si koupila kojící čaje a mlíčko Gravimilk a jinak piju ovocný čaje a neperlivou vodu.

leny2
31. bře 2010

Máš krásnou fotečku, taky musím obnovit.

leny2
31. bře 2010

A jak jde kojení? U nás zatím dobrý, jsem šťastná, že jsme se to naučili, neměla jsem vůbec popraskané bradavky, jen jsou trochu citlivé, když se vždycky přisaje, tak to zabolí, ale jinak dobrý, tak nám to snad vydrží.

marhulinka
autor
31. bře 2010

Teď jsme dokojili....musím to zaťukat,ale jde nám to teď hezky,musím i někdy odstříkávat,mlíčka je dost a pije opravdu těch20min,někdy i míň....ze začátku jsme měli problém s říháním,teď konečně říhá - jako starý chlap kolikrát - a je to určitě tím,že je nappaný akorát 🙂

marhulinka
autor
31. bře 2010

Piju kojící čaje,ráno Gravimilk a jinak neperlivou vodu,taky fenyklový čajík....a kojící mám ještě od Hippu rozpustný 🙂

leny2
31. bře 2010

Tak to pijeme úplně stejný věci. 🙂

leny2
31. bře 2010

My půjdem za chvilku kojit. Jak často kojíš?

leny2
31. bře 2010

Střídáš prsa při kojení?

marhulinka
autor
31. bře 2010

Leny vychází nám to tak 8 kojení denně...někdy 9

marhulinka
autor
31. bře 2010

Prsa střídám,ale když jsem teď měla bolavé to levé,tak jsem dávala třeba dvakrát po sobě z pravého,nebo jsem z levého odstříkávala a střídala pravé prso a láhev 😀

leny2
31. bře 2010

My kojíme tak po těch 2 až 3 hodinách, podle toho jak se vzbudí.

leny2
31. bře 2010

Hledám na netu info o těch pásech stahovacích, musím nějaký objednat, tady se to nikde koupit asi nedá.

marhulinka
autor
31. bře 2010

Leny jedině asi ve zdravotnických potřebách. Ale když se dobře změříš,tak můžeš určo objednat po netu 😉

leny2
31. bře 2010

Právě že nechápu, podle čeho ty velikosti měří, jestli podle aktuálního břicha.

marhulinka
autor
31. bře 2010

To taky nevím,já si jeden pás zkoušela-ale ten mě byl i tak volný a nejprve jsem se změřila a paní mi dávala asi o deset cm méně...menší už neměli...ale nebyl stejně ono...takže jsem šla jinam 🙂
Tady si mě paní změřila...tak nevím..

leny2
31. bře 2010

To je právě ono, že se bojím, aby to sedělo.

leny2
31. bře 2010

Ale mrknu na bazar, kdyby tam byl nějaký levný, tak si ho kdyžtak upravím.

leny2
31. bře 2010

Zlatíčko už se mi chrouňá, tak půjdem papat.

kvetkanova
31. bře 2010

Ahojda
Marti jsem na chvíli na netu jestli tu ještě jsi

leny16
31. bře 2010

snad se ti to leny ukáže 😉

mysicka.hk
31. bře 2010

Blaženko přijď taky k nám, vím že jsi vedle 😀 😀