Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
13. dub 2010

My uz jsme od 19h tuhici,vykoupany a napapany.Byli jsme chvili venku,ale skoro porad prselo 😠

mysicka.hk
13. dub 2010

Leny kofolu jen bez rumu. Občas, ale opravdu občas si dám panáka.
Ale k tomu musí být důvod. Doma mám pár flašek, ale sama si nedám. 😉

marhulinka
autor
13. dub 2010

No původně jsem si chtěla koupit něco pro sebe-jako bolestné za porod 😀 Takže jsem koupila Kubíčkovi bodyčko,kyblík na plínky a pyžamko 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. dub 2010

My už taky chrupkáme 😵 😵

mysicka.hk
13. dub 2010

Marhulinko Kubíček se ale má.
Já bych se klidně taky odměnila, jen nevím za co 😀

marhulinka
autor
13. dub 2010

Mysicko přeji jen tak 😉 😉

marhulinka
autor
14. dub 2010

Hezký den všem 😵

uhlicek
14. dub 2010

Ahojky taky preju hezky den,me bohuzel zacal strasne,dozvedela jsem se,ze moje kolegyne z prace mela smrtelnou nehodu,u Trebechovic mela srazku s vlakem 😢

janysek70
14. dub 2010

Ahoj ženy 😉
Uhlíčku o nehodě jsem včera slyšela a místo tam znám, jsem si říkala hrůza a ty paní dokonce znáš ☹

leny2
14. dub 2010

Ahoj holky,
Uhlicku, to je mi líto tvé kolegyně. ☹

leny2
14. dub 2010

Já tu mám dneska druhou babču, tak možná domeju to poslední okno.

leny2
14. dub 2010

Vařit dneska nemusím, tak budu pracovat.

leny2
14. dub 2010

Janýsku, co nového?

janysek70
14. dub 2010

Přehrabuji Štěpánovu výbavičku a zjišťuji, že toho mám nějak moc, bude to muset být velký špindíra, aby to unosil 😅 . Zítra jedeme po nákupech, tak potřebuji vědět, po čem ještě koukat a čemu se už vyhýbat 🙂

coko.joko
14. dub 2010

Zdar,
sept ty az budes na PC tak se napoj potrebuju pomocccccc 😵 😵 😵
uhlicku to je me lito,taky jsem o tom vcera slysela....
leny2,ty semas dnes se nevari a jaka byla ta omajda Bratislavska........ 😉
janys,taky toho mas hodne to ja taky a nemam to kam davat a tak musime jet koupit jeste jednu skrin,at to muzu ulidit.....docela mazec..... 😀 😀 ale nas byt malicky se ani nedivim......

uhlicek
14. dub 2010

Ahoj je to hrozny,pry signalizace sla a ona snad vjela primo pod vlak,je tam hodne otazniku.
Janysku ja nekdy Kubu prevlekam i trikrat,bud je poblinkanej nebo 2krat za den si prdne do trikotu a ma to az na zadech a kazdy vecer cistej overalek,ted zacal strasne slintat,ze mu musim davat bryndak,porad si cpe ruce do pusy,vypada to,ze mu snad porostou zuby.Aspon nebudes tak casto prat,i kdyz ja mam veci myslim dost a stejne peru.

leny16
14. dub 2010

Ahoj holky 😉
uhlíčku-je mi líto, že tvá kamarádka tak blbě zemřela..... 😢 ☹

leny16
14. dub 2010

coko- ty už skoro rodíš 😵 😵 😵 😵 ted už to uteče
janýsku- také jsme měli hafo věcí a to ještě plno dostaneš 😵 , ale pak uvidíš je fakt, že převlíkat musíš často.... Co jsme nevyužili, šlo dáz...bazar atd...
leny2- Vojtíšek je rozotmilý, takový k spapání 😉
marhul- kubíček roste jak z vody, je krásný a takový vypadá přemýšlivý typ 😅 😵 😵

coko.joko
14. dub 2010

leny16,ale fakt jen skoro...zitra zacinam 36tt..takze jeste 4 tt mam pred sebou.....a prave,ze ted se to hrozne tahne....a vse me boli a jsem porad unavena a hlavne na ranu jsem tak hrozne naladova...sileny......

marhulinka
autor
14. dub 2010

Tak jsme byli venku a už jsme napapkaný-teda já ještě ne 😅 a uspávám 🙂

leny16
14. dub 2010

já vím coko, ale fakt už to ted uteče a uleví se ti 😵 😉

leny16
14. dub 2010

marhul- vy jste tedy čiperky 😵 Pořád ještě sem tam
odsáváš?

leny16
14. dub 2010

coko- třeba porodíš dřív 😉

coko.joko
14. dub 2010

leny ulevi na to cekam uz par tydnu 😀 😀 ted fakt vypadam moc krasne.......... 😀 😀

janysek70
14. dub 2010

Čoko, tak doma budujete, ju? 🙂 To bude asi náplast na tichou domácnost 🙂 . Já jsem taky byla v pátek večer naštvaná, ale do rána jsem se z toho vyspala. Zítra pojedeme okouknout kočíky, hurá 🙂

leny16
14. dub 2010

to je super událost....kočárek 😵 😵 to už jste pak ready 😉 Budeš ho mít doma, nebo jsi pověrčivá 😉 ?

leny16
14. dub 2010

coko, já si v těhu taky připadla strašně ošklivá, takovej balvan 😅

janysek70
14. dub 2010

Půjde k tchýňovcům, mám to nakázaný 🙂 . Ještě postýlku budeme kupovat a pak to budou spíše maličkosti

leny16
14. dub 2010

janýsku- co bříško, už je na první pohled vidět? MInule ještě nebylo tak veliký 🙂 😵

leny16
14. dub 2010

coko- tobě už je taky vidět bříško???????????????? 😅