Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
15. dub 2010

Mě teď poslední dny honí strašně mlsná.

coko.joko
15. dub 2010

leny16 ty mas speka a kde prosim te....na srazu jsi byla jak proutek hubena 😵
leny2 cvicit se muze az po 6 nedeli ne 😕 driv by se nemelo a nebo muzu......

leny16
15. dub 2010

hm, to je lepší nastřihnout. Ted musíš trpět.... 😒

leny16
15. dub 2010

coko- sem byla zamaskovaná 😅

leny16
15. dub 2010

cvičit se může na břicho hned.... pokud se cítíš, ale jemně 😉

marhulinka
autor
15. dub 2010

Tak já se jdu nachystat,za chvíli razíme....zatím pa pa pa

leny2
15. dub 2010

To už ty tři týdny vydržím a pak začnu pomalu bojovat s těmi kily. 😉

leny2
15. dub 2010

Marhu, dobře pořiď.

coko.joko
15. dub 2010

marhul,dobre porid..
holky,taky se tesim,az zacnu na sobe trochu makat......vcera jsem videla tak krany veci na leto,ze jsem si rekla,ze e pak muim odmenit....

septim
15. dub 2010

nevim nevim jestli ja se budu odmenovat jeste toto leto vidim to tak na pristi rok, tenhle budu v lete jak sud uz to vidim 😉 marhul porid dobre

leny16
15. dub 2010

coko- do léta budeš mt pár kilo dole určitě 🙂

coko.joko
15. dub 2010

sept,ty taky keckas vid 😀 😀 najedes na tu svoji ryzi s jahodama a budes jak lunt.....
leny s tim taky pocitam,ze dam ty kila dolu......

leny16
15. dub 2010

ale po porodu, když už nebylo bříško jsem se nahá docela zhrozila 😕 .... s bříškem to vypadalo líp a postupem času se to o něco zlepšilo 😉

septim
15. dub 2010

cokulino myslim ze toto leto mi nepomuze ani ryze 😀 ale na pristi jaro uz doufam budu fit holt to toto leto nejak preziju snad 😀

coko.joko
15. dub 2010

leny16,no to ja se hrozim kazdy rano,kdyz se vidim v zrcadle 😀 a ted ke vsemu to bricho jak praska ze spoda to je taky moc krasny....
sept,myslim,ze ti ten tvuj cvicitel napise nejakou dietku a budes mit kilca dole raz dva....

septim
15. dub 2010

ne ne ne, u dvojcatek se taky drzela dlouho vidim to na pekne dlouho porad me honi mlsna a dieta teda nehrozi. Budu rada kdyz do leta dam tak 12kg dolu a pak do jara ten zbytek alspon teda doufam. Jo proto drzis ruku dole na brisku aby nebylo nic videt 😀 😀 neboj ty jizvycky pak vyblednou. Ja zatim tukam ani jedna prasklina, asi je bricho uz trenovane. 😀

leny16
15. dub 2010

coko-na jizvičky hodně pomáhá kakaové máslo od Palmers

leny16
15. dub 2010

taky skvěle voní, znám je z Ameriky

coko.joko
15. dub 2010

sept.....ne proto ne ja mam totis jen jednu stranu a to je ta ke zdi......tak se fotim jen na tu jednu stranu,ale je to fakt hnus...ale to me zaclo az ted posledni tyden....
leny16,to koupim v lekarne a nebo v drogerce..se podivam tady po tom.....treba sezenu.....
a to jsem si koupila tak drahy krem na bricho a pisou tam,ze pokud mazes poctive,tak ti nemuze popraskat bricho a prd......

leny16
15. dub 2010

coko- to se ti zdá hrozné, ale ve skutečnosti to není tak jak to vidíš ty

coko.joko
15. dub 2010

leny ty me tak utesujes to se me libi.... 😀 ten muj taky porad,ze to nemam vubec videt a proc porad silim,ale ja to tam proste vidim a vadi me to....jsem na tohle hrozna..ani do plavek nepujdu....... 😵

leny16
15. dub 2010

Já ti rozumím, taky plaším, ale víš co pak pomáhá to zakrýt? Samoopalovací krém, tak ty světlá místa vyplní 😉

leny16
15. dub 2010

coko- většinou se vidíme hůř, než-li ve skutečnosti...

marhulinka
autor
15. dub 2010

Tak jsme zpátky od dokyho...odjížděla jsem ubulená,vyčerpaná,plná bolesti a těch nejhorších myšlenek....Holky ještě že tu mám to moje zlatíčko,já si ho musela hnedka přitisknout a opusinkovat,abych se uklidnila.
Za necelých 14dní mám kontrolu u svého dokyho,pak znovu v nemocnici a pak se vše uvidí...

marhulinka
autor
15. dub 2010

Škoda,že se nemůžu opít,dneska bych to teda vážně potřebovala...ale tak nakoupíme asi nějaké dortíky a tak,ty snad můžu,no ne?? Dneska přijedou naši mi přát k narozkám...tak doufám,že se před nima nerozbulím,nechceme jim nic říkat,dělali by si starosti...

leny16
15. dub 2010

copak ti marhul chuděro dělali? A verdikt vědí?
je mi líto, že tak musíš trpět 😒

coko.joko
15. dub 2010

leny16....jednou jsem se napatlala samoopalovacim kremem a vypadala jsem jak zebra 😀
marhul,to je fakt na prd,ze to tak porad boli a to boli ten sverac a nebo pipka 😎

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny to máš asi pravdu,že se vidíme hůř,než to je ve skutečnosti....já si taky připadám děsně...popraskané mám i prsa-a ty teda festově,občas to dost bolí....no a pak mi každý řekne,třeba na ty boky,že to není nic hroznýho...