Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
22. dub 2010

Krásný den všem,ikdyž venku to u nás je zatažené a foukací...

Byli jsme dneska na prohlídce,tak jsme čiloučký,zdravoučký a máme 55cm a 4,610kg Další poradnu máme ve 3.měsících a to už bude očkování - hexa+Prevenar 😉

marhulinka
autor
22. dub 2010

Já právě holky o klokance přemýšlím,protože já takhle v náručí tahám Kubíka i Beníka 😀 To za chvíli už asi nepůjde...jen teda pak zvolit,který půjde do té klokanky 😀 😀 hahaha

marhulinka
autor
22. dub 2010

Na kyčličky jdeme zítra,tak jsem zvědavá 😉

coko.joko
22. dub 2010

marhul,to budes jak sept,ta taky tahala jednu holku v klokance a v druhy ruce druhou holku a jeste tazku a slapala do tretiho patra....tak to porid neni to draha zalezitost a nebo treba ma septik,tak se zeptej.....
tak to je super,ze jste v poradku a koukam,ze pekne rostete... 😀 😀

marhulinka
autor
22. dub 2010

Sept už psala,že prodala...ale ještě popřemýšlím,ale spíš ji asi pořídím 😉 mohla bych kolikrát vyběhnout kolem baráku s pejsanem a Kubíkem v klokance a nemusela vytahovat celý kočár 😵

marhulinka
autor
22. dub 2010

Coko rosteme krásně,ikdyž jsem nejdřív se bála,že máme málo,protože všechny děti co tam byli stejně starý měly i víc...jeden dokonce 5,20kg 😨

marhulinka
autor
22. dub 2010

Takže my jsme prostě akunrát 😀 a to se futruje-vysavač jeden 😀

uhlicek
22. dub 2010

Ahoj Marhulinko tak to jsou nasi Kubicci na tom skoro stejne,Kubik mel v 6nedeli 4,650kg a 54cm 🙂
Ten muj kulich se taky porad cpe,uz se tesim az bude papat prikrmy.

marhulinka
autor
22. dub 2010

Uhlicku ahojky...to jsou Kubíčci šikulkové viď?? Já se taky těším až nebude jen u prsa 😀 😀 On je to taková malá piraňka a vysavač dohromady

mysicka.hk
22. dub 2010

Tak kdepak máme Čoko, jakpak asi dopadla? 🙂

leny2
22. dub 2010

Tak mi jsme taky v pořádku, vážíme 2,87 kg, paní doktorka říkala, že je to dobrý.

leny2
22. dub 2010

ahojky zítra 🙂

janysek70
22. dub 2010

Leny, to je stále drobeček 😵
Čokoušek se asi zase sekla na latéčku 😉

mysicka.hk
22. dub 2010

To je Čoko podobné 😀
Leny to doženete 🙂

mysicka.hk
22. dub 2010

Janýsku koukala jsem na ty tvoje krásné zavinovačky 😵

janysek70
22. dub 2010

Už se na ně těším, zítra by mohly dorazit a taky povlečeníčko a zavinovačka do autosedačky....

mysicka.hk
22. dub 2010

No to je super, už se těším na fotečky 😎

coko.joko
22. dub 2010

ahojda,
jsem doma,ale sekl se me net,tak jsem ho musela znova vypnout a pak nesel zase zapnout 😀 😀
tak ja u dr..pocit hodne smiseny...malej je v poradku,ale je opravdu velky ma uz 3500g a roste a roste a tak jdu pristi tyden v patek znova a kdyby rostl tak rychle,tak mam jasne cisare....a to jsem si tak krasne malovala porod..... ☹ no jsem z toho hodne prekvapena.....

mysicka.hk
22. dub 2010

Jdu hodit sprchu, za chvilku jsem zpět 😀

janysek70
22. dub 2010

Téda pěkný chlapák, nejlepší, kdyby tě to chytlo a už se ti rozjel porod, viď??

coko.joko
22. dub 2010

janysku ja ti ted uz vubec nevim....dr.me porad rika,ze mam velky bricho,ale jsem pry uzavrena a rodit jen tak nebudu...hlavne tady pry to delaji tak,ze kdyz ma ty 4 kilca,tak musis na cisare,protoze ti muze projit hlavicka,ale ne telo a pak muzou ublizit prckovi...tak me dnes tak vystresoval,ze jsem docela hotova.....jsem mluvila pres hodku s mamkou,abych se uklidnila....

janysek70
22. dub 2010

To je jasné, vypadá to, že se tomu císaři nevyhneš, páč k porodu se to u tebe nechystá a prcek dále poroste

leny16
22. dub 2010

zdravím děvčata,
marhul-máme nosítko Beco a jsme s ním spokojený, nosím ho ven i na doma, když je malá neklidná, tak si sí do něho dám a i si poklidím 😉

leny16
22. dub 2010

jany- supr bříško, sluší ti 😵
coko- když je dítko moc velké, tak může ublížit i tobě( při porodu). Já měla co dělat, vytlačit 3.375 😅

coko.joko
22. dub 2010

janysku ja jsem na to zvedava jak to bude,ale ze bych prahla po cisari to teda ne......no uvidime.......jdu papat mam hlad...

leny16
22. dub 2010

coko, dobrou chut 😉

marhulinka
autor
23. dub 2010

Dobré ránko-sluníčkové a pohodový den 😵

leny2
23. dub 2010

Ahoj holky,
taky přeji hezký den, u nás teda mrzlo po ránu, ale sluníčko se pomalu klube ven. 🙂

leny2
23. dub 2010

Marhu, tak dneska jdete na nožičky, tak dobře pořiďte.

leny2
23. dub 2010

Coko, nejlepší by bylo, kdyby se ti spustil už teď porod a šlo to normálně, to byste zvládli.