Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
8. kvě 2009

😀 😀 😀

leny16
8. kvě 2009

Já jsem také měla uklízet a zatím prd 😅 🙂

janysek70
8. kvě 2009

Jo já jsem začala o víkendu brát 1/2.... při ET jsem 1/2 brala.... V Sanusu jsme braly od začátku stimulace 1/2 a asi od transferu 1 a 1/2 denně...

leny2
8. kvě 2009

Já myslím, že tím nic nepokazíš, když ho budeš brát.

janysek70
8. kvě 2009

Leny poslala by jsi mi ho obyč. v obálce a o srazíku bych ti ho zacálovala?

leny16
8. kvě 2009

a jsi si jistá, že u ket se též může brát??? Radši se pozeptej, jinak ti ho klidně pošlu, mně je ted na nic

leny2
8. kvě 2009

Leny, může se brát, já jsem ho měla vždycky.

janysek70
8. kvě 2009

Já ho u KET měla

janysek70
8. kvě 2009

Do prd..., kdyby se mi povedl 1. transfer, už bych se pomalu řítila do finále.... 😒

leny16
8. kvě 2009

Já jsem za něj ani neplatila, určo ti ho pošlu, jen se jdu mrknout, jestli stále mám tvou adresu 🙂 Jako, že bys mi dala peníze za známku???? 😀 To máš dárek ode mne 🙂 😀

leny2
8. kvě 2009

Jo, Janýsku, to si taky říkám, holky co byly se mnou při prvním transferu, tak už mají doma měsíční mimča. To je prostě osud. 😔

leny2
8. kvě 2009

Ale život jde dál a my se s tím poperem,ne?

janysek70
8. kvě 2009

To tak strašně letí, když tady ty čísílka naskakují..., vždyť je to nedávno, co nám Lenča našla nečekaně // 😉

janysek70
8. kvě 2009

Čoko začne v 2. půlce května stimulovat krátkým protokolem a Marhul dlouhým asi také tak, že? Jestli jsem si to dobře fixla...

janysek70
8. kvě 2009

Jdu zkontrolovat chlapi, jestli něco nepotřebujou,..... jestli je ještě od té malty poznám 😀

leny16
8. kvě 2009

Co vám tam předělávají?? 🙂

leny2
8. kvě 2009

Tak zatím pápá 🙂

leny16
8. kvě 2009

ahojda leny 😉

janysek70
8. kvě 2009

Tak jsem je zkontrolovala a rovnou do mě zasyčel jeden Staropramen..... no na tu vepřovou, co byla k obědu to bylo třeba, vepřový musí stejně jako ryba plavat, i když už asi bude od poledne strávené 😀

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Ahojky všem 😉

janysek70
8. kvě 2009

Zdarec Marhul 😉

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Užijte si krásný prodloužený víkendík!!

My dneska byli v Polsku a pak ještě cestou domů na nákupu papu.....teď jsem se vrhla na úklid kuchyně-vyndala jsem vše ze špajzky a vyřezuji a rovnám:o)) Miluji tuhle práci:o)))

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Janysku ahooooj - tak Staropramen,jo?? Já si na dnešek koupila vínečko...mňaminky...no a večer zobu 3tí pipulku:o)chichichi si to musím odpočítávat,ať mi to uteče:o)

janysek70
8. kvě 2009

Jo tak za pakůpkami do PLR... no to jste vezli narvaný autíčko, že? 😀
Marhul, kdy ty to začínáš, ať nemusím zase hledat

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Zítra ještě jedeme nakupovat do Pardubic....manžílek aby si vybral dáreček k narozeninám a v neděli máme oslavičku....dvojitou,tak se těším....zítra budu dělat nějakou sladkou mňaminku...manža si poručil ale střechu z bebe sušenek,tak asi udělám to...no když si to přeje 😉

marhulinka
autor
8. kvě 2009

No my v PL kupovali nějaké dárečky a věcičky domů...ale nějaké papu jsme si taky přivezli 😉 🙂
Janysku-já mám dlouhý protokol,takže se ještě načekám ☹ 😠 ale do so 23.5.mám antikoncepci....26.5. kontrolu a píchanec Zoladexu,pak mám asi 14dní pauzu a pak se začne s pícháním....prostě bajlajoko vychází OPU a ET nějak myslím na druhou polovinu června....

marhulinka
autor
8. kvě 2009

To už tu budete těhulinky a budete na mě hezky plivat,ju?

Já jdu s pejsanem ven....zase nakouknu....

janysek70
8. kvě 2009

Jo tak nyní už si to budu pamatovat..., čoko ta to má dostat nějak kolem 19.5. a začne stimulku- kr. prot.

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Tak já mám uklizenou špajzku :o))

Holky nevíte někdo,mám doma nějaké hrníčky a talířky,které jsem vyřadila a je mi je líto vyhodit....nevíte,kam s nimi?????

marhulinka
autor
8. kvě 2009

Však to říkám-vy tu budete už těhulinky a budete to na mě hezky plivat ze všech stran!!!!! 😀