Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Já byla v obchodě a slevy ještě nebyly 😠 Byla jsem se kouknout v Chiccu,CA,Tescu a zatím nic...no a příští víkend se chystáme do Pardubek do HM-tak snad už slevy teda budou 🙂 😉 😵

leny16
18. kvě 2010

Copak sis marhul pěknýho koupila?

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Potřebuji něco na vítání občánků...Jé Leny16 byli jste na vítání? Já vůbec nevím co na sebe 😅 Máme to v divadle Drak 😵

leny16
18. kvě 2010

myslíš, že už budou tak brzy?

leny16
18. kvě 2010

Marhul, nebyli, nechali jsme to nakoc být. Ale vem si něco slušnějšího v čem se cítíš dobře 🙂

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Leny já si koupila nové riflíky a chtěla jsem nějaké vršky,ale nic jsem si nevybrala,tak to snad pořídím v Pardubicích 😵

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Já myslím,že už koncem května by slevy být mohly,vždyť už dávají do obchodů letní věci!!

leny16
18. kvě 2010

jdu luxovat a vytřít, malá spinká, tak at to stihnu,pa, ještě na vás mrknu 😉

marhulinka
autor
18. kvě 2010

My právě na vítání jdeme,jsou pozvaní i prarodiče....tak právě nevím co na sebe 😀

leny16
18. kvě 2010

už se těším, až budu zkupovat obhody, mám našetřený korunky, který se mi ted nechtěj utrácet, když to za pár bude skoro zadara, hlavně botky potřebuju....
jaký džíny sis koupila?

leny16
18. kvě 2010

však ty už se vejdeš do všech bývalých věcí, co jsi nosila do práce, tak nějakou romantickou halenku 😉

leny16
18. kvě 2010

a nebo šaty a botky na podpadku 🙂

marhulinka
autor
18. kvě 2010

No já to vidím spíš na kožich než šaty 😀 😀 Počasí je děsný 😠 Halenky jsem si zkoušela a kvůli kozenkám nic nezapnu...Jen jednu jedinou...ale já doufám,že něco pořídím v Pardubkách 😵

janysek70
18. kvě 2010

Tak to sluníčko a hezký den Čoko závidím.... Tady začalo slunce vyčuhovat, ale vítr je studený, až už mě to vysírá
Na kontrole jsme dopadli dobře, přišla jsem akorát a hned šla nařadu. Porodní cesty jsou stále uzavřené, tak to je nejdůležitější, příští kontrola 8.6. a bude UTZ a měření. Místo Magnosolvu mi napsal hořčík v tabletkách a napsal mi na recept dvě balení pastilek na ten žaludek, aby se netvořily ty děsný šťávy, po kterých mi hoří celý jícen.
Tak jsem zase uspokojena a v klidu.....
Pak mi manža vzal na obídek, stavila jsem se u tchýňky na kavčo a nyní udělám na zítra do práce papíry a půjdu poklízet, abych mohla jukat na hokej

leny16
18. kvě 2010

janýsku, supr, hlavně, že jsi zabetonovaná a prdolka se má fajn, člověk má hned klid na duši...

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Janysku tak to je dobře 😵 Měla jsi krásný den 🙂

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Mě Kuba usnul v lehátku,jupííííííí

coko.joko
18. kvě 2010

leny16,sesita sem,ale uplne malo,takze super se to hoji a hlavne to neboli a mela jsem super dr.ktery me sil a vubec to nebolelo....jak rikam,hrozne dobre se k nam chovali a za to jim dekuji.....ten porod no nevim ani se me do toho nechce to sepisovat,ale pisnu odpolko to nasmolim....
janysku,slunicko svitilo,ale uz nene,ted cekam az se Lenny vzbudi dame papu a jdem na vzduch,at chyta barvicku...
janysku,super,ze to klape jak ma a za chvilku mas prcka taky u sebe.....
jsem zvedava jak ta nase sept dopadla u dr....
marhul to se mas ze ti Kuba usne v lehatku,ten nas usne vsude 😀 😀

leny2
18. kvě 2010

Já jsem si objednala nový telefon, dneska mi přišel, tak ho studuju. 🙂

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Coko jen počkej...zatím ti usne všude,ale až povyroste 😀 😀 😀 😀

leny2
18. kvě 2010

Septim byla včera u doktorky.

leny2
18. kvě 2010

Janýsku, tak je všechno jak má být, to je dobře, příště budeš mít pokoukáníčko na UTZ.

marhulinka
autor
18. kvě 2010

Máme nové fotečky 😉

leny2
18. kvě 2010

Hned jsem je zkoukla, krásný, nejhezčí jak se směje, když spinkají, to jsou andílci. 🙂

mysicka.hk
18. kvě 2010

Ahoj všichni, dneska to byla rychlá procházka, fuj tam je zima.
Leny copak máš za vový telefon?

mysicka.hk
18. kvě 2010

Nový 😀

leny16
18. kvě 2010

Venku teda kosa je, nasadila jsem zimní bundu 😅
marhul- Kubíček je kouzelný, vypadá moooc spokojeně 😵

leny2
18. kvě 2010

Mysicko, koupila jsem si Samsunga s5230 gold, je to dotykový, tak uvidím jak s ním budu spokojená. 😉

leny2
18. kvě 2010

Janýsku, co říkáš na naše hokejisty? Určo sleduješ.

mysicka.hk
18. kvě 2010

Leny moc hezkej telefonek 🙂