Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
22. kvě 2010

Jojo jsem ráda,že takhle hezky spinká 😉

blazenkaa
22. kvě 2010

třeba čoko ti může jen závidět ,ale ono se jí to taky srovná

marhulinka
autor
22. kvě 2010

Srovná se to a taky každý den není posvícení 😀

blazenkaa
22. kvě 2010

Koukám při to m na invazi a to je taková bejkárna .
Zase mě tu začíná bolet břicho tak že si půjdu zachvilku drcnout do postele ,a co ty čekáš na kubíčka až se probudí?

marhulinka
autor
22. kvě 2010

Já jdu taky chrnět....Kuba se budí mezi druhou a třetí na baštu,tak ať se trochu prospím a pak neusínám u kojení 😀

marhulinka
autor
22. kvě 2010

Tak sladké sny tobě i miminku 😵

blazenkaa
22. kvě 2010

jo jo tobě taky a děkuji moc dobrou noc a pěkně se vyspinkej ty i Kubíček 🙂

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Všem hezkou neděli,ikdyž počasí zatím vypadá aprílově...

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Kuba usnul,tak se jdu na něj vrhnout a ostříhat drapáčky 😀

septim
23. kvě 2010

zdravim dnes musim uklidit bordel po detech me dohani k silenstvi. zitra mam zas kontrolu uz me to nebavi takhle kazdy tyden jezdit. Cokous tak jaka byla noc snad se malinkej uklidnil a jestli ne tak musite holt vydrzet. Jsou to pry trimesicni koliky. No snad ho to prejde drive 😉 rodit urco nebudu ani diky otokum, se mi jeste nechce ale je to uz dost neprijemne, se mi zda ze mi snad oteka i ucho na hlave 😀

coko.joko
23. kvě 2010

sept,to mas pravdu ma to ty koliky a noc hrozna a cele dopolko ted teda usnul,ale to ho musel Vrata uspat na ruce...kdo ti rikal tri mesice,ze to trva.....

septim
23. kvě 2010

ono se tomu i tak rika trimesicni kolika pak by se melo i vse upravit. Ale neboj jen se tomu tak rika treba to prdolku prejde drive. To vis kluci na to vice trpi. 😀 ja otykam snad vsude uplne cejtim jak mi roste oblicej. Se z toho picnu 😒

coko.joko
23. kvě 2010

sept a ja porad rikam,ze Michal chtel ty holky,aby mel klidek v noci 😀 no to verim,ze otykas ja jsem taky byla jako kulicka a pak po porodu jeste tyden a ted uz to jde pryc a uz si pripadam trochu lip,ale jeste to neni ono....musis vydrzet a porad si rikat bude dobre....jo a prosim te jde Michal k tomu porodu a nebo ne????

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Coko jojo většinou ty koliky trvají klidně tři měsíce,někdy i déle...

Sept 😀 To bych chtěla vidět to nateklé ucho 😀 😀 😀 Abys neměla hlavu jak pozorovací balón 😀 😀

septim
23. kvě 2010

on zas chce ale ja ho tam uz nechci, myslim ze by mi lezl strasne na nervy 😉 staci ze mi leze na nervy doma 😉 to by jsi koukala marhul 😀

septim
23. kvě 2010

ale cokousku mi nespime v noci jeste tedka 😀

blazenkaa
23. kvě 2010

ahojky holčičky přeji krásný slunečný den .
Septim moc ti t onezávidím ,ale uvidíš budde to dobré ještě si budeš říkat jaká to byla brnkačka 😀 😀

Teda Marhulinko chudáček Kubíček takhle ho přelstít se stříhání nechtíků 🙂 já by jsem se asi bála.

Coko uvidíž že to nebudou 3 měsíce 😉 .Zkoušela jsi Lenymu fénovat to bříško jako dělala Marhulinka Kubíčkovi ?

blazenkaa
23. kvě 2010

Septim se ti ani nedivím,když jsi celá oteklá to si musíš připadat jak na moři 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

septim
23. kvě 2010

blazi ted je to lepsi co mi chodi pomahat holcina, pred tim docela ocistec. Alspon pujdou po porodu kila rychle dolu s tolika detma 😀 cokousku kolikmas dole po porodu? 😉

septim
23. kvě 2010

no vcera me zacala strasne mravencit noha a rikam Michalovi pojd se podivat a normalne jsem koukala jak se krasne nalejva vodou mazec docela, a ted se mi zda ze se nalejvam snad vsude. 😀 😀 😀

blazenkaa
23. kvě 2010

po porodu vodas odteče 😀
Máš dobré že máš holčiku na hlídání to já by jsem potřebovala taky teď na pár dní 🙂

coko.joko
23. kvě 2010

sept a tak tam budes mit Moncu a nebo mam prijet a drzet te za ruku a pomahata rodit jako Vrata....uz to mam vse na cviceny a ani jsem u toho nervala jako nekdo.....uplne v klidu jsem porodila za pomoci Vrati,japonky a polky 😵
blazi,jasne vcera se fenovalo,ale naseho to moc nebere.....

leny16
23. kvě 2010

cokoušku- to je mi líto malýho, taky jsme to měli.....hrůza, taky jsem brečela kolikrát s malou, ani sama do cca 3-4 měs. nekakala a když jo ta jí to úplně vystříklo proudem (celá jsem byla nahozená). Já ti písnu, co nám pomáhalo, alespon trošku 😉
-nejvíce pomáhal polštářek, který má uvnitř pecičky, které když se nahřejou v mikrovlnce tak dlouho vydrží teplé, dávat na bříško (nebo zkus ten fén)
- cvičit s nožičkama při každém přebalování a jemně tlačit nožičkama na bříško
-Baby calm v kombinaci s Lefux(určo tam budou mít něco podobného)
- ještě nám hodně pomohl heřmánkový čaj, po něm se jí to hodně uklidnilo a nebo jsem ho ještě mixovala s fenyklovým(super je i anýzový)
-rektární rourka, ta při nejhorším taky pomohla
Taak asi tak, vyzkoušeli jsme úplně vše, co snad existuje 😕 😅 😉
Mělo by to přejít až se začne trochu hýbat, nechávej ho sem, tam bez plínek, nebo jen s 1 plínkou, at má volnost pohybu, tím se též střeva začnou hýbat.
blaženkaa- moc ti držím pěstičky 😉 At máme další těhulku 🙂
sep- koukám, že už se ti to chystá co nevidět, myslím, že to budeš mít rychlý, budu držet palečky 😉
marhul- co botky nejsou malé? 😉 🙂

Jinak manža vyhrál robotický vysavač (o kterým jsem básnila už dlouho) úžasná věc, tak vyluxováno jsme ještě neměli 😅 a ještě k tomu bez práce. Sep- hlavně tobě doporučuji 😉 🙂

coko.joko
23. kvě 2010

leny16 moc dekuji....ty pecky tresnovy mame,to zabere na chvilku a ten fen to taky......a kdyz mu cvicim s nozkama,tak dela drzticky,tak to se mu libi......jinak tady maji jen sab kapky.....ty ostatni nemaji si je budu muset napsat a koupit v CR....az tam pojedu....a ten cajik zkusim....fenyklovy nechce po nem zvraci.......tak hermanek ten vlastne taky cisti.........

leny16
23. kvě 2010

a kaká normálně?

coko.joko
23. kvě 2010

leny16,po kazdym prebalovani je pokadeny.....

blazenkaa
23. kvě 2010

teda cokousku ten tvůj Lenýsek je chudák jako pokusný králík 🙂

coko.joko
23. kvě 2010

blazi neni musi se to vyzkouset preci vsechno,treba neco pomuze.......a kdyz ne tak tri mesice budeme muset vydrzet.....

leny16
23. kvě 2010

tak alespon, že tak, tím se mu taky uleví. Prostě se musí vyzkoušet vše, na každé mimi působí něco jiného...

leny16
23. kvě 2010

ten heřmánkový čaj mi doporučila moje mudra