Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
4. čer 2010

@septim moooooooc na tebe myslím,ať vše vyřešíte,jak nejlépe to půjde 😵

septim
4. čer 2010

tak jsem tady jsem se zdrzela jsme zajely jeste na kavicku a deti si hraly 😉 mam leky na jatra a na alergie, kdyz se to zhorsi tak mam jet okamzite do porodnice, jinak mam kontrolu v pondeli nabere mi znova krev a vypise papiry do nemocnice. Tam mam jit hned to utery a reknou mi kdy nastoupime k porodu, pry to chce co njdrive tak uvidim. Jestli si to teda prcek nerozhodne vylezt drive, coz silne pochybuji 😀

leny16
4. čer 2010

@septim -držím pěstičky, at jde Barunka přirozeně 😵

marhulinka
autor
5. čer 2010

@septim tak ať klapne třeba ta neděle 😵 Samozřejmě po ZOO 😀

janysek70
5. čer 2010

Tak Sep, jak to vidíš dnes? Vlastně máš ještě čas, koukám do porodu zbývá 2 dny 🙂 . Jo a v ZOO ve Dvoře mají dnes Dětský den, tak by jsi se tam ještě vyřádila!!! 🙂 🙂 🙂

septim
5. čer 2010

dnes jsem doma chystam se uklizet ale jsem nejaka znicena Ada celou noc spatne spala a ja vubec tak jsem to zalomila dopolko. ZOO chci dat az zitra 😀 ale jeste uvidim berou me zas poslove se z toho uz zblaznim 😉 ale ze je venku hezky co jsem se tesila az bude a ted se mi ani nikam nechce 😒

septim
5. čer 2010

@janysek70 dnes te zklamu porad chci bejt prvni 😀 😀 😀

coko.joko
5. čer 2010

Ahojda,tak sept cela a janys porad urejpana 😀 😀 jen si to prvni misto drz pekne sept.....tady je takkk nadherne,ze se chystame ven.....jen dame napapat a muzeme razit...

janysek70
5. čer 2010

Stále nic???????? 😀 😀 Jsem musela chvilku utéct ze sluníčka, válím se pod slunečníkem. Ráno jsme společnými silami vyprali koberečky z pod jídelního stolu a stolku v obýváku, v kuchyni židle a rohovku a Benovo křeslo a domyli poslední okno..... a pak si udělali oběd na grilu. Jo a melounek se chladí v lednici a gambáček ve studní 😉

septim
5. čer 2010

@janysek70 to je zivot
@coko.joko tady je tajy vedro a na pristi tyden hlasi 30stupnu jestli neporodim se picnu 😀

leny2
5. čer 2010

Ahoj holky,
něhak nestíhám. Chystala jsem bráchovi na oslavu pohoštění, pak jsme jeli na oslavu na chvilinku, venku bylo nádherně, tak jsme si to užili.

leny2
5. čer 2010

@septim to je napínavé, kdy se Barunka rozhodne vykouknout na svět. Držím palečky, aby to bylo co nejdřív a přirozeně.

leny2
5. čer 2010

@janysek70 ty se máš, já jsem toho melouna ještě nekoupila, tady ho nějak nemají když jedu na nákup.

leny2
5. čer 2010

@coko.joko jak se má Lenny? Kojíte stále?

leny2
5. čer 2010

My máme už málo mlíčka, najeli jsem na Nutrilon.

marhulinka
autor
6. čer 2010

Všem hezkou sluníčkovou neděli 🙂

@septim dneska krásný výlet do zoo,dávej na sebe prosím tě pozor...já teda v tomhle vedru s pupkem bych zdechla 😅

@janysek70 melounek,pivečko...a není pak ztrávený nějaký čas na oné místnosti? 😅

@leny2 já se bála,že teď ze všeho toho stresíku ztratím mlíko a já teču jak mlíkárna...někdy mě to až vadí,protože jen vyndám kozenku,tak to všude stříká...tak kolikrát je Kuba celý nahozený a taky teda někdy "proteču",což mi teda vadí 😝 No ale jsem zvědavá,jak mlíčko bude ještě dlouho Kubovi stačit...je to papánek 😵

septim
6. čer 2010

@marhulinka bud rada ze kojis a vydrz co nejdele vyvaret lahve a pak krmit i prikrmem je pekny opruz 😉 dneska je opravdu nadherne. K porodu to opet nevypada tak se na vylet tesim, vcera jsem uklidila tak jsem rada. Dnes jeste dozehlim veci pro prcka jak jsem doma tak porad neco musim objednavat 😉 uz aby to byla a ja na to nemela cas 😀
@marhulinka kup si do podrpdy ty vycpavky s gelovou vyplni ty me nikdy neprotekly a to jsem byla vzdy pekna dojna. Sice jsou drazsi ale kdyz nekam pojedes tyk bych si vzala ty. Jsou opravdu super. 😉
@leny2 a mate normalni nutros nebo nejaky ten specialni? 😉 ted tu maji v akci kdyz koupis dva za vyhodnou cenu tak mas u toho jeste hrnecek od Aventu 😉
@janysek70 a co ty mas dneska v planu opet leharo na zahradce, ze bych se stavila taky vyvalit pupek 😀
@coko.joko a jak vam se dari spinkani uz lepsi ja doufam ze ano, ja nez porodim tak budete mit ukonceny mesic to je mazec 😉
@leny16 moc dekuji doufam ze to pujde zitra na osmou mam kontrolu tak treba uz budu nejaky nalez k porodu nasvedcovat jestli ne tak v utery dostanu termin nastupu. Iva mi rikala ze to urco ale tento tyden bude, uvidime jak dopadnou jeste zitra jaterky 😉

septim
6. čer 2010

jo a nakonec to nebude Barunka 😀 mala porad vyckava tak jsme ji zmenili jmeno 😀

leny16
6. čer 2010

@septim -jak se tedy bude Barča jmenovat? Čekanka???? 😀 😀

septim
6. čer 2010

@leny16 nepovim ja to reknu a ona zase nepoleze a ja si zase jmeno budu muset vymyslet 😀

janysek70
6. čer 2010

Čáu, jsem setřela podlahu, tak nakukuji...... a od rána mám puštěné rádio a poslouchám zprávy, zda nebudou hlásit, že nějaká matka porodila ve Dvoře u klece s medvědy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nebo zda jim neutekla nějaká lítá šelma 😀 😀.
Krásný den všem 😵

marhulinka
autor
6. čer 2010

@septim jooooo já jsem šťastná,že kojím,kolem sebe vidím,že to kojení není jen tak... 🙂 Jen ať si Kuba "dává",co nejdéle 😵
Dneska jsem si koupila ty gelový vložky v lékárně-mooooc díky za tip 😉

marhulinka
autor
6. čer 2010

Koukám,že se všechny smažíte,vaříte,paříte 😀 😀
My jsme dneska jinak doma-teda alespoň na balkóně chvílema...Kuba má trochu zánět v očičku,tak kapeme a na slunko nelezeme 😵

mysicka.hk
6. čer 2010

Ahoj ženy tak už jsem doma.
Teplo miluju, ale 2 hodiny v autě bych si odpustila.

leny2
6. čer 2010

Ahoj holky,
celý den jsme venku, tak PC ani nezapínám. Bylo nádherně až moc teplo skoro.

leny2
6. čer 2010

@septim máme Nutrilon 1, ten normální. A kde mají tu akci na ten nutrilon, není to ale na Nutrilon 2?

leny2
6. čer 2010

Septim ty nás napínáš se jménem.

leny2
6. čer 2010

@marhulinka, buď ráda, že máš mlíčka hodně. Já děkuju aspoň za ty dva měsíce. U Honzíka jsem nekojila skoro vůbec.

leny2
6. čer 2010

@janysek70 žádné zprávy ze ZOO? 😀

leny2
7. čer 2010

Ahoj holky,
tak jak asi dopadla Septim na kontrole? 😉