Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
27. črc 2010

A vy tam taky máte Rossmana? Já ho Vaness začala dávat tak zhruba od to půl roku. Taky jsem četla, že dělá dobře na bolavý bříška, ale chce to vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného..

leny16
27. črc 2010

@marhulinka - tak to je fajn, že už je líp, bůh ví co za sajrajt olízal.. 😒

janysek70
27. črc 2010

Jsem si to musela rychle prolítnout a dočíst, nějak ty večery nestíhám dočíst..... Marťo, tak to jste museli být vyplašený z Beníka, jsem tady toho svého musela honem pomazlit

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,jo,jo mame Rosmann 500metru od baraku.....ja pockam ted az bude Lennymu tak 4 mesice a taky zacnu s prikrmama a vymenme mlicko.... 😵
holky ve ctvrtek mame vitani obcanku,tak jsem na to zvedava.....ale tady to delaji tak,ze prijdou k vam dom... 😀 😀 to nejak nechapu,ale pry to tu je 2 roky takhle........

leny16
27. črc 2010

se ti jany bude pěkně stýskat po pejskovi, že?

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 jj buď něco slíznul nebo jak se přiklání doky,tak to šlo přes kůži,že by se něčeho dotkl,do něčeho stoupl...sajrajt to musel být,protože to šlo strašně rychle...

blazenkaa
27. črc 2010

koukm že už tu dneska po ránu klábosíte jdu vás dočíst

coko.joko
27. črc 2010

Marhul,tak mam ty fotky nahrany vsechny v tom picasu a kdyz se chci na nejakou podivat tak me hned skoci pres celou obrazovku a ukazujou se me vsechny 😀 😀 takze veselo....budu muset rict nekomu,aby me to nahazel zpatky....

leny16
27. črc 2010

@coko.joko - to je zvláštní, že až k vám domů přijdou, ale taky to bude dojemný.. 😵
Viděla jsem v telce, že u vás mají levné plínky a příkrmy...Češi tam nakupují ve velkém...

marhulinka
autor
27. črc 2010

@janysek70 no já nevěděla večer co dřív 😀 když jsem viděla,jak se mu to zhoršuje,tak jsme se chystali zavolat dokymu,no a během 15minut už mu natýkala i pusinka,naštěstí jsme rychle zareagovali,doky mu kortykoidy napíchnul ihned jak jsme vešli...teprve pak ho študoval

marhulinka
autor
27. črc 2010

@coko.joko někde si musíš nastavit původní prohlížeč fotek 😉

leny16
27. črc 2010

ahoj lenny 🙂

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 tak pověříme Cokouška a bude nám to sem valit 😀

leny16
27. črc 2010

to by bylo fajn 😀 Určitě by z nás byli nadšení 😀

janysek70
27. črc 2010

No to se mi bude po ňuchlíkovi stýskat, jsme spolu teď pořád. Hlavně budu trnout, že ho naši zase budou překrmovat a rozmazlovat a bude mi trvat zase ho srovnat 🙂 . Minule jak mi bylo zle, tak ho aktivně ostříhali, no ten vypadal, teď jsem s ním byla na ondulaci, tak ho paní vzala mašinkou a zarovnala a je to zase maličký pejsek a fešák 🙂

coko.joko
27. črc 2010

@leny16 ,to je divny taky jsem se divila kdyz prisel dopis a tam,ze nas budou vitat,ale u nas doma...no pry to je taky diky tomu,ze se musi podivat jak to dite je zabezpeceny,protoze tyhle Turci,Jugosi atd...maji deti jako smeti a nestaraji se o ne a berou na ne jen velky prachy od statu,takze kdyz uz beres ty prachy,tak musi videt jak bydlis 😀 no nevim jestli prikrmi,ale vcera jsem kupovala pliny za 6,50euro a je jeich tam 56ks coz jde myslim....

coko.joko
27. črc 2010

@marhulinka ,ale ja nevim prave kde to hledat ☹

leny16
27. črc 2010

kolik je ted Euro?

janysek70
27. črc 2010

Já tu dodělávám poslední restík a to kuchyňskou linku, posledně jsem s tím začala a nedodělala....., o víku jsem vše znovu poklízela a toto je finále, pak už nemám ani co přebírat a můžu se rozrodit. Ale nějak mi to nejde od ruky, pořád odbíhám sem a nechce se 🙂

leny16
27. črc 2010

25 už to vidím...

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 Euro je za 25,dá se sehnat i za 24

leny16
27. črc 2010

to je coko pěkná cena 😉

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 😀

leny16
27. črc 2010

jj marhul musí se hlídat slevy... ted máme huggies 2 balení za 299 a je jich dohromady asi 140, ale my už máme větší plínky a tím pádem za stejnou cenu a méně plenek v balení

coko.joko
27. črc 2010

@janysek70 ,ty nic nedelej prosim te nebo porodis doma jeste....
@leny16 ,25...tak si myslim,ze na nemecko to jde a jsou krasne barevny..... 😀 nejsou to teda pampersky ty stoji moc....a mam tady jeste celou krabici malych plinek a nevim co stim....jsem jich koupila moc a ted me to tu strasi.....

leny16
27. črc 2010

@marhulinka 😉 😅

leny16
27. črc 2010

@coko.joko - ty malý plenky si nech na další 😵

marhulinka
autor
27. črc 2010

@leny16 já kupuju Pampersky-SleepPl...ty nám vyhovují úplně super,taky jsme měli ty zelené z Tesca,ale mě se prostě zdají tvrdý 😀 Teď jsme udělali taky dobrý kup-balík po 58ks za 150Kč-tak jsme jich nabrali 😀 😀 Hodně mívají právě slevy u vás v Globusu 🙂

blazenkaa
27. črc 2010

konečně jsem vás dočetla dneska jste se tu sešli snad všichbi.

@marhulinka To je dobře že to má beníček lepší
@leny16 kdepak jste byly na dovolené hned by jsem jela taky někam
@janysek70 vyprdni se na všechno určitě to máš všechno nablejskané až od toho očibolej
@coko.joko to jsi večer pospíchala spát aby jsi Lenyho moc nebudila a teď se to nepovedlo chudáček ,že by mu rostli ty zoubky jak jsi říkala

leny16
27. črc 2010

@marhulinka -Sleep and Play taky máme, ale spíše na spaní, nejsou tolik pružné, když mimi leží a obrací se tak ok, ale pak co začne sedět, tak už trochu tlačí, ale jsou fajn