Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
19. bře 2009

janysku celou dobu jsem na tebe a i na holky myslela,ale v nedeli odpolko to bylo hrozny.Sedim vam v obyvaku a najednou smrad jako kdyby se neco palilo a jdu do kuchyne a z naseho notase se kourilo,ale jen takl malo a hrozne to smrdelo 😉 takze jsem ho vypla a pak zkusila zapnout a nic,takze od pon.bez notase a ja nervni,ze nemuzu jit na diskuzi a tak V.koupil novej,ale v utery prisel borec a zacal nam tam instalovat viry atd.a neslo nam to zapojit,takze se muselo nekam volat atd.A dnes rano tady byl naposled a uz to jde huraaaaaaaaaaaaa....ja mam takovou radost...

Janysku a jak ti je berusko........jak to,ze jdes do prace..musis odpocivat
Leny 2 ja chci taky fotecky videt vaseho psika.
Leny16 urco ti to moc slusi,posly nam fotecku at te vidime
Nevite nekdo co je se septim a marhul...........

janysek70
19. bře 2009

Ahoj odpolko, nyní už musím fakt letět 😉

coko.joko
19. bře 2009

jo janysku let,ale pomalu a bud opatrna.......je tam pry opet snih 😉

leny2
19. bře 2009

Ahoj Coko,
už jsme si o tebe dělali starosti, copak se s tebou děje. To musí být hrozný, být bez počítače, to bych byla jak bez rukou.

U nás chumelí jako blázen.

coko.joko
19. bře 2009

Ahojda leny,
jo chumeli ja to ted ctu na netu co se tam deje u vas,hrozny.....tady je slunicko a vcera jsem byla jen v tricku venku,ale 🤐 nebudu o tom psat......aby me janysek nerekl zase neco 😎 jinak ja jsem byla hotova taky s toho pc,ale co muzes delat....si neumim predstavit,az budu v CR za par tydnu a bez netu...3 mesice 😀 😀

leny2
19. bře 2009

Letím na oběd, zase pak mrknu.

leny16
19. bře 2009

Ahoj sluníčka 🙂
jany-ještě zkus testnout za 2 dny, furt neztrácej naději. Testla jsi celkem brzy 😒 Modlím se za tebe 😉
coko- já si myslela, že se něco muselo stát....vítej zpět 😉
leny- fotku sem hodím, je to docela změna 🙂

leny16
19. bře 2009

coko- v ČR můžeš sem tam chodit do int. kavárny, není to tam zas tak drahé 🙂

coko.joko
19. bře 2009

Ahojda leny16,
jo ja vim,ale kavarna to neni na me 😀 😀 snad V.prekecam a koupime jeste jeden notas do CR uvidim,ale nechce se mu moc.Porad me rika,ze je to jen na 3 mesice a pak tam zas nikdo nebude a musi se to platit 😅 tak ja nevim...jo fotecku dej at te vidime jak jsi krasna 😉 a jak ti to moc slusi
janysku ted jsem to docetla a nezoufej jeste je brzo na testovani a vydrz holka bude to v poho...ja vim jeto tezky,kdyz ti kazdy rika to a to,ale ty jsi moc statecna a zvladas to super...a ja na tebe myslim porad a hrozne ti fandim.. 🙂 🙂

leny16
19. bře 2009

Už jsem tam ty vasy hodila, tak se mrkněte, ale večer to smažu, at tu nevisí mé fotky 😉 je to v mém albu

leny16
19. bře 2009

vasy=vlasy 😀

leny2
19. bře 2009

Je, Leny, super, moc ti to sluší, krásná barvička. 🙂

coko.joko
19. bře 2009

Jeee.. leny16 koho si to fotila 🙂 to nejsi ani ty moc krasny a jsi uplne jina nez te znam ja z pizzerie,kdybych te potkala na ulici,tak te nepoznam fakt super mena 😉

leny16
19. bře 2009

jéé díky 😅 , taky jsem spokojená, nejsem taková bledule jak předtím. Fakt to chce jednou za čas změnu 🙂

coko.joko
19. bře 2009

jo leny chce to zmenu a ja jsem se rozhodla taky bud jeste tady nez odjedu a nebo v CR.. jeste nevim,ale chci neco noveho....tak uvidime.... 😀

janysek70
19. bře 2009

Jééé nějaká nová sexbomba mezi náma 🙂

leny2
19. bře 2009

Leny16, ty jsi testla ještě před mrškou? Koukala jsem na tvoje testíky, že tam máš 25.den cyklu. To jen tak pro zajímavost.

coko.joko
19. bře 2009

jo leny16 je uplne jinej clovicek.....janysku ty uz jsi doma z prace???

janysek70
19. bře 2009

Nee, ještě jsem v Jc 😝

leny2
19. bře 2009

Holky, vzpomněla jsem si na Monnni2, taky chodila na diskusi, jestli už mají narozené miminko, tak jsem pátrala na internetu v Orlickém deníku vychází fotky miminek narozených v ústecké porodnici a možná jsem ji našla, tak mají asi kluka 10.3.

Tak Monni2, moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka. 🙂

coko.joko
19. bře 2009

leny2 ja monni2 vubec neznam,ale gratuluji taky 😉
janysku.............................. 😉 odpocivat mas......

janysek70
19. bře 2009

No vždyť odpočívám, sedím u PC 🙂

coko.joko
19. bře 2009

jo u pc tak to jo..... 😉 to vlastne nic nedelas 😀

janysek70
19. bře 2009

Ne, jen se tu oďobávám, zívám a mám hlad 😉

coko.joko
19. bře 2009

jo hladik mas,tak prijed k nam ja jsem dnes varila ,teda varim porad,kazdy den 😠 tak ti dam napapat taky ☹
dneska odp.bych mela delat pernicky a pristi tyden me cekaji venecky a to se me teda nechce vubec 😒

janysek70
19. bře 2009

No já asi jen tak rychle dělat věnečky nebudu 😠

coko.joko
19. bře 2009

Ale budes janysku v lete se na ne uz tesim,az me je udelat ty 😉 je to preci domluvene ty venecky a u ns kafe 😎 tak ver tomu ja to vim

leny2
19. bře 2009

Já chci taky věnečky. 🙂

janysek70
19. bře 2009

Vzkaz z tématu dvojek:

....Ahojky dvojmaminy, mám pro vás zprávy od Zanetíka
INFO OD ŽANETKY

Porodní cesty nejsou tak připravené, jak by měly být. Primáři se to nepozdává, plánují ji císaře. Mělo to být už dnes, ale přesunuli to na zířek. Tak se ještě uvidí....
Všechny vás moc pozdavuje!!!!!!!! ...

leny2
19. bře 2009

Jé, Zanetik je ještě celá. Tak budem držet palečky.

Janýsku děkujeme za vypátrání. Jsi šikula. 🙂