Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
29. kvě 2009

Tak jsem to zakřikla......... a chyba není na našich přijímačích, ono kobyla nějak pokulhává

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Jojo kulhá mrcha,to je jak naschvál,když jsme se tu sešly ☹
Já sice odbíhám hlídat papáníčko...abychom měli co jíst🙂

janysek70
29. kvě 2009

Nemysly pořád jen na ten žvanec a ......sex 😅

janysek70
29. kvě 2009

A už hupsla do cvalu... 😉

janysek70
29. kvě 2009

Tak jsme se včera dohadovaly na ten výjezd do ZOO a už jsme na prezentačce já, čoko a sep s holčičkama......, dále je to na vás, když se vám nebude chtít, jedeme sami.... 🙂

leny16
29. kvě 2009

Na kdy to chystáte???

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Já a myslet na sex?? Teď teda na něj nemyslím!!! Ale večer asi budu,když nemůžu ☹ ☹ ☹ Tak mi to raději ani nepřipomínej!!! uaaaaaaaaaaaaaa

A kdy by se asi tak jelo?? 🙂

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Já teda moc času nemám...za chvíli máme dovolenou-a to se s manžou taky chystáme do zoo...když nebude vedro,tak bychom možná vzali i pejsana...

janysek70
29. kvě 2009

Mně je to víceméně jedno, spíše nyní s ohledem na čoko, aby si po transferu odpočala a pak vyrazíme.....
No Marhul, když chceš do ZOO raději s manželem, tak to nemůžeme konkurovat....

janysek70
29. kvě 2009

Nemáte někdo ten odkaz, jak tam dává Kul fotky? Čoko říkala, že tam má nové fotky Ondráška a já to nemůžu najít. Kdyžtak prosím o IP.

leny16
29. kvě 2009

Tak mi pak dejte vědět ternín, třeba mi dr 1 celý den povolí 😉

septim
29. kvě 2009

😀 Ahoj janysku a holky 😀

janysek70
29. kvě 2009

Včera byla sranda, jak jsme si neříkaly jmény, ale těmi našemi nicky 😉 ....., teda až odpolko u Sep..... a i před manžou čoko, janýsek....

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Janysku nééééééé já bych když se mi to bude hodit jela i s váma!!! Mě neva,že tam pojedu několikrát!!!! Zvířátka já totiž mám ráda-proto si vás nesmím nechat ujít 😀 😀 😀

Ahojky Sept 🙂

janysek70
29. kvě 2009

🙂 Viď Sep? Michale, to je Janýsek 😅 😅 😅 😅 😅

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Nojo to je pravda,já taky nevím,jak bych vám říkala...asi jako tady 😉 🙂

marhulinka
autor
29. kvě 2009

😀 😀 😀

leny16
29. kvě 2009

AHOJKY SEPTIM 🙂 🙂 rády tě tu vidíme 🙂 🙂 🙂
jany- to je normální 😀 , mně by se taky všechna jména hned nevybavila 😀

janysek70
29. kvě 2009

A Leny dvojka a Leny šestnáctka 😅 😀

leny16
29. kvě 2009

😀 😀 😀 nojo, my jsme 2 leny 😀

janysek70
29. kvě 2009

Sep, říkala jsem doma Michalovi, že jsem chovala tákhle (jako rybář) velký dvojčátka a on, takhle velký? To ukazuješ obě najednou, ne? On myslel, že jsou to malinký miminka 🙂 🙂

leny16
29. kvě 2009

Kolik měsíců holkám vůbec je? To už asi pomalu lezou ne?

janysek70
29. kvě 2009

No přeci 9 ne? 🙂
Já měla na klíně nejvíce Adélku, ta se vzbudila 1. a byla pořád vytlemená, až do doby než-li mamka zapomněla dát svačinku 😀. Jo a jaký má na hlavince číro 🙂. Anetka, ta si docela vystačila hrát sama. Kukadla mají obě po taťuldovi.

septim
29. kvě 2009

jeste nelezou ale pomalu zacinaji jsou to mrsky lline. Holkam je 9mesicu ale 2mesice nam odecitaji zpet jak jsou drive narozene. Na neurologii je berou jako 7mesicni. 😉 Janysek choval mooooc pekne. 😉 Tady lije ja se z toho uz picnu. ☹

janysek70
29. kvě 2009

U nás také dojíííííííííí celý den

janysek70
29. kvě 2009

Leny2 je dnes po pauze asi zavalena papírama.....

leny16
29. kvě 2009

🙂 🙂 🙂
taky se na na holky těším, až je uvidím 🙂 😉 Jak to ale utíká.
Když jsem sem začala chodit, tak jsi sep ještě byla těhu 🙂 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Jééé tady teda teď bylo čóoooro,flákalo nám to na balkon a do okna,pejsan chtěl chovat 😉 🙂 a teď jsem si udělala baštičku...a teplý mlíčko🙂 mňam

leny16
29. kvě 2009

počasí je pěkně naprd. Nikam se mmi nechce 😒
V lese s Clárou by na nás popadaly stromy 😀

marhulinka
autor
29. kvě 2009

Leny ven ani nelezte....teď jsem koukala z okna a utíkal tu pes a paní za ním pěkně vlála!! Se chudáček asi bál!!! No a paní nejspíš taky 🙂 😉