Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
14. čer 2009

To já jsem taky zvědavá. Když má radost tak skáče jak koza.
Snad nepřevrátí kočárek až se bude chtít podívat co je v něm?

marhulinka
autor
14. čer 2009

😀 😀 😀 No to snad ne... 😀 😀 😀
On je náš naštěstí maličký...ale pěkný drak...je hodně hyperaktivní...ne teda naštěstí pořád...někdy i leží...jako třeba teď,ale je straaaaaaašlivě žárlivý na paničku...jak se ke mně někdo přiblíží /na cizí vrčí ale srandovně/,tak se cpe ke mně a strašně se tulí...

marhulinka
autor
14. čer 2009

Proto bych i raději jedno mimčo...protože on sám je ještě takový muchlací mimino...a nevím,jak udržím tři...ikdyž to mám natrénováno od kamarádčiných trojčátek...jenže něco jiného je mít je půjčené a mít to doma pořád!!!!!
Nejsem chobotnice,mám jen dvě ruce!!!

mysicka.hk
14. čer 2009

Jasně má strach aby si jí neodnesli.

marhulinka
autor
14. čer 2009

Nojo on to dělá i u páníčka 😀 😀 😀
Tak mu vždycky hubuju,že takhle miminko nikdy nebude,když nás nenechá 😀 😀 😀

mysicka.hk
14. čer 2009

K trojčatům dávají setru, neba alespoň to tak bývalo když měla kamarádka trojčata.
Teď jim je 12.

marhulinka
autor
14. čer 2009

Jojo k trojčátkům dávají sestru...teď jsou prckům tři roky...a pěkní draci a dračice 😀
Naštěstí zůstala doma už i mamča...takže to holky zvládaly dobře 😉 🙂

mysicka.hk
14. čer 2009

Nedokážu si představit kupovat třeba boty 3x

leny2
14. čer 2009

Ahoj holky,
jdu vás aspoň pozdravit, dneska bylo nádherně, celý den jsme pracovali venku na zahradě, pěkně jsem si přismahla záda, vůbec jsem to necítila přes den, až teď.

Holky já píchala ve 13 hod., měla jsem to dohodnuté se setřičkou od obvodní lékařky, tak aby mě to vycházelo na všechny dny, kdy mají ordinační hodiny. Ale jinak si myslím, že je to snad jedno v kterou dobu, aby vám to hlavně vyhovovalo.

Janýsku, díky za info, to je zajímavý, že tě bolí břicho, asi fakt má nějaký vliv. Jsem zvědavá co řekne nám.

leny2
14. čer 2009

Zítra budu mít v práci šrumec, tak juknu asi zase až z domu.

Marhulinko, gratuluji k prvnímu bodanečku, jsi dobrá, že si to pícháš sama.

marhulinka
autor
15. čer 2009

Ahojky,kdepak jste všechny???

Dneska druhý bodaneček-ale byla nějaká blbá stříkačka,měla jsem už zabodlou celou jehlu a nešlo to vůbec stříknout...tak to byl trochu boj...šlo to ztuha,tak jsem se jen víc nadřela...ale přemohla jsem ji...jen to trochu víc bolelo a jak jsem si tam narvala celou jehlu,byla i kapka krve 😉 🙂 Dostala jsem totiž dvoje stříkačky a tyhle jedny jsou blbý,jdou strašně ztuha,tak je odvezu zase sestřičkám a koupila jsem si ty druhé co jsem dostala,ty jdou krásně samy 😉 🙂

marhulinka
autor
15. čer 2009

Zítra jdeme na předoperační - hnedka ráno a pak chceme vyrazit na prochajdu do Orlických a to i s pejsanem,tak snad bude počasí...když ne,tak to posuneme...ale já doufám,že bude hezky!!!!

marhulinka
autor
15. čer 2009

Já píchám ráno v osm....když mám tu dovču,tak mi to takhle vyhovuje,kdybych ji neměla,tak bych píchala buďto ráno v pět nebo až večer... 😉 🙂

LENY2-já už za život měla takových injekcí,že mi to nevadí,ani když si to píchám sama 😀 Manža mi pomáhá u míchání a nabírání - chce se prý zapojit,ale když jdu bodat,tak se otáčí 😉 😀

marhulinka
autor
15. čer 2009

Jdu nachystat véču a tak doufám,že se tu někdo ukážete!! Ať si mám s kým psát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
15. čer 2009

Haloooo vočeře hotová a tady nikdo!!!!! to nějako flákáte,ne?? 😠 ☹

marhulinka
autor
15. čer 2009

Vočeře=večeře....

Tak já si jdu asi číst,když na mě prdínkujete ☹ ☹

leny2
15. čer 2009

Ahoj holky,
v práci mi nešel koník a musím být i opatrná, dostali jsme hlášku, že nás můžou monitorovat, tak to nechci raději dráždit. Tak na vás budu jukat asi spíš jen z domu.
Marhulinko to tě obdivuju jak zápasíš s injekcema.

janysek70
15. čer 2009

Ahoj Arletky 🙂 ...., koukám Marhulinka už to rozjela, tak ať to nyní vyjde, tfuj, tfuj, tfuj 🙂

mysicka.hk
15. čer 2009

Ahoj holky tak jsem byla na těch borůvkách, upekla koláč a měl obrovský úspěch.
Hlásím že začínám v pátek píchat.

janysek70
15. čer 2009

Tak fajnové, další stimulanka 🙂
Tedy ten borůvkový koláč bych si strašně ráda dala 😝

mysicka.hk
15. čer 2009

Příště jich udělám víc. Jen to sbírání 😝

janysek70
15. čer 2009

Já jsem taky spíše na konzumaci než ty přípravy...., pak k tomu chlapi zasednou a jen se zapráší....

mysicka.hk
16. čer 2009

Kde jste kdo, to tu ještě dneska nikdo nebyl?

mysicka.hk
16. čer 2009

Teda 3 dny na jedné stránce, styďte se!!!!!!!

marhulinka
autor
16. čer 2009

Ahojky všem...já jsem už tu taky!!!!!!!!

marhulinka
autor
16. čer 2009

Téééééééééda tady bylo mrtvo!!! Styďte se!!!

Já mám omluvu-dovolenou...chichichi...

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jo a tak se teda dopředu nahlašuji,že zítra tu celý den nebudu,jedeme na hory 🙂

marhulinka
autor
16. čer 2009

Takže mám omluvenku!!!!

Dneska jsme byli na krvičce a na předoperačním 😉 🙂

mysicka.hk
16. čer 2009

To nás tady moc není. Já mám taky dovolenou a omluvenku nepotřebuju.

marhulinka
autor
16. čer 2009

No téééééééda tak to tu zachraňujeme my dovolenkářky,ju??
Ostatí by se měly teda alespoň trochu zastydět 😀 😝