Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
13. črc 2009

Ahoj Marhulinko 🙂 😉

marhulinka
autor
13. črc 2009

MIL7-děkujiiiiiiiiiii!!! Jojo já mám ty testíky v kuchyni a pořád na ně čumím 😵 Dneska jsem to teda neviděla...páč jsem načůrala nechala testík a šla venčit pejsana a doma test hlídal manža...tak mi pak hlásil,že ta druhá už dneska vylezla hnedak-je z toho vyplácaný!! Je to krásný,ale vím,že se hodně modlí,aby to všechno bylo o.k. Však něco jsme už zažili,takže ten strach tam prostě asi bude pořád 😉 🙂

marhulinka
autor
13. črc 2009

Mysicko-dneska jsi kolikátý den?? Když nepočítáš den transferu...až od druhého dne....10tý?? Tak to ještě vyleze!! podívej mě vylezla až 12tý!!!!!!!!!!!! To je prostě tutovka 😉 🙂

marhulinka
autor
13. črc 2009

Jůůůů koukám,že se plánuje odpolední bazén 😉 🙂
LENY2-nášeho pejsana jsme teda ještě nikde nestrčili,aby plaval 😀 Ale sprchování a koupání doma mu nevadí...,že bych mu napustila vanu 😅

mysicka.hk
13. črc 2009

Transfer byl v pátek, takže je to dneska 10tý den.
Ještě dva a snad se nám potvůrka ukáže 🙂 😉

marhulinka
autor
13. črc 2009

No jasně že ukáže!!!
A pak uvidíš ten krásný pocit...neni níc hezčího než nevidět nic a pak na ty čárky čučet 😵 😵 😵

mysicka.hk
13. črc 2009

Vana je malá, vytáhni ho na Biřičku 😉

mysicka.hk
13. črc 2009

Už se jich nemůžu dočkat.

marhulinka
autor
13. črc 2009

Jinak já pocit na ms mám od třetího dne a chvilkama to prostě cítím pořád....ale už to ani moc nevnímám.
No a to chrnění je u mě teda mazec....já do rána spím málo jako předtím,ale pak vytuhnu a prostě si musím přes den jít lehnout....mno a dneska mi je teda celý den tak nějak šouflo,že nemám vůbec chuť k jídlu ☹

marhulinka
autor
13. črc 2009

Jééééé vždyť ten náš by vypadal jako malá ondatra 😀 😀 😀 No ale možná až bude jooooooo pěkně-myslím vážně léto,aby nám hezky uschnul,tak to jeho plavání třeba zkusíme 😀

leny2
13. črc 2009

Marhulinko,chtěla jsem se tě zeptat jak u vašeho pejsánka probíhalo přezubení? Náš má přední už venku, ale špičáky mu nějak nechtějí vypadnout? Myslíš, že máme jít k veterináři, aby je vytrhl, nechci ho moc trápit.

mysicka.hk
13. črc 2009

Až bude hodně teplo tak tam bude hodně lidí.
Než dojdete domů tak je suchý.

mysicka.hk
13. črc 2009

Budete tu za půl hoďky až přijdeme z procházky? 😉

mysicka.hk
13. črc 2009

Tak koukám že už jste všichni fuč, tak já jdu taky

marhulinka
autor
13. črc 2009

LENY2-no našemu nevypadal žádný špičák....takže jsme šli na veterinu na radu...dr.mu je zkontroloval a říkal,ať se hodně přetahujeme,že ty dva se kývou a určo sami vypadnou....takže jsme se pořád o něco přetahovali....teda né násilím samozřejmě,prostě normální hraní... 😉
Jeden vypadl u našich,ale nenašli jsme ho 😒 No a pak jsme museli na trhání,protože záleží dr.řekl,že je to lepší...záleží jak je má..jestli za sebou nebo vedle...ono by jim to mohlo překážet v jídle a tak....no a nemá se s tím zas tak moc dlouho čekat,je lepší,když jsou mladí...takže náš byl na šestým měsíci na trhání těch dvou...oni mají strašný kořeny,to bych ani nevěřila!!!! A ten jeden vyvyklal ještě pan dr. před trháním přede mnou 😉 🙂
Pejsan byl hnedka v pohodičce!! Má krásnou hubinku,zoubky v jedné řadě jako perličky 🙂 Jooooooo a zoubky jsme dostali samozřejmě na památku,tak je máme schované 😀

marhulinka
autor
13. črc 2009

Já si jdu umýt vlasy a upravit se ať můžu pak jet do města a na nehtíky 😉 🙂 Takže tu určo budu 😀

leny2
13. črc 2009

Marhulinko, díky za radu, tak to asi s ním zajedem taky k dr., máme strach, aby pak neměl špatný zkus. Ale to bude muset manžel, já jsem na to posera, mě vadí když i očkujuo, je mi ho líto, takovýho drobečka malýho.

marhulinka
autor
13. črc 2009

No tak u nás buďto chodíme společně,ale na tohle jsem ho nesla sama...to bylo děsný,když mi ho uspali v přímo u mě a odnášeli už oblblého ☹ A pak jsem ho i vyzvedávala....ale pejsan byl doma strašně zmatený...chudinka,pořád kňoural-hledal páníčka...to bylo šílení....
A to byla jen slaboulilinká narkózka....Podrhé měl normální silnou narkózu,ikdyž jsme si připlatili a dali tu lepší...no a po té nám skákal druhý den jak divoch a to měl rozřízlé bříšenko!!!!

mysicka.hk
13. črc 2009

Už jsme zpátky, protože venku je hrozný vedro.

marhulinka
autor
13. črc 2009

Teď jsem vylezla ze spršky a koukám jak je venku....no tohle počasí teď nechci!! Bleeeeeeee to budu hodinu lítat co na sebe ☹ 😠
Raději bych brala,kdyby bylo chladno...ne jako zima,ale ne takovýhle pařec ☹ Asi počkám na manžu a nechám se odvézt autíkem,než zvládneme nehtíky,tak ho vyšlu do města.... 😉 Snad mi to projde...

marhulinka
autor
13. črc 2009

Nejhorší je,že mám břicho jako balón,vůbec mi nesplasklo a tak musím vyštrachat něco hooodně volného 😅

mysicka.hk
13. črc 2009

Tak si ve městě kup něco těhotenskýho a tvař se že jsi v 6tým měsíci 😉

marhulinka
autor
13. črc 2009

No tak asi tak vypadám ☹ To je strašný!!! Nejhorší je,že když nikdo nic neví,tak to tutlat před rodinou,no a teď se ještě budu maskovat 😀

marhulinka
autor
13. črc 2009

No hlavně chci ve městě koupit něco malé neteřince....zítra chceme po Caru za nimi jet do Prahy a taky se stavit v Ikee...Neteřinku jsme naživo ještě neviděli...tak snad tam v Caru zase nezkesjneme dvě hodiny...vrrrrrrrrrr 😠

mysicka.hk
13. črc 2009

Právě jsem na netu objevila autosedačku Ferrari a budu doufat že ji
nebude chtít koupit 😉

mysicka.hk
13. črc 2009

Marhulinko žádná ikea, ale KIKA. 🙂
Za chvilku bude ikea kousek za HK

mysicka.hk
13. črc 2009

Zapoměla jsem dopsat koupit má drahá polovička.
Byl do Ferrari blázen

marhulinka
autor
13. črc 2009

Týjo Ferrari jo?? To by se zbláznil švára a určo ji koupil...je na to úchyl!!! 😀 😀 😀

Se těším,až dneska budu přehrabovat ty růžové věcičky...to je prostě rozkošný 😉 🙂

Sobě potřebuju taky koupit nějaké boty běhačky,nazouvačky...mám všechno na podpatku a potřebuju nějaké nazouváky 🙂 Tak jsem teda zvědavá,jestli něco seženu...

marhulinka
autor
13. črc 2009

Já nevím,kde ta Kika je...-a hlavně se tam nevyznám,nikdy jsem tam nebyla a tak nebude čas....v Ikee to bude rychlovka 😉 🙂 Vím,že jsi mi o tom psala....ale tam se musíme dostat až bude víc času 😉 Až budeme na celý víkendík v Praze....