Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
17. črc 2009

To je myšička!!!

marhulinka
autor
17. črc 2009

Týjo už přesně od sedmi tady u nás jezdí sekači!!! To je smradu,to zas bude alergie 😠

marhulinka
autor
17. črc 2009

Achjo já nevím,co mám dneska upéct...chci nějakou rychlovku....

janysek70
17. črc 2009

Já dělala minule HRK-HRK a super, všem chutnala 🙂

marhulinka
autor
17. črc 2009

No to není špatný nápad 😉

marhulinka
autor
17. črc 2009

Tak já se jdu chystat zatím pa pa pa

janysek70
17. črc 2009

Já ji nyní dělala s mandarinkama a byla mocinky dobrá 😉

Papá

mysicka.hk
17. črc 2009

Všechno nejlepší Marhulinko a hlavně drž plod.
Mě chodí od samého rána SMS.
Neschopenka ukončená v pondělí nastupuju do práce ☹ 😠
Mluvila jsem s Milenou nemohla nás nají, tak snad přijde.
Jinak jí to taky nevyšlo.
Marhulinko proč utrácíš za testy?
V A mají do 7.8. dovču, pak se mám objednat aby si
vyzkoušel jak a čím bude zavádět mrazáčky,
prože si to předtím nevyzkoušel. Měla jsem 60% šanci
otěhotnět. Prý se to nepovedlo kvůli té komplikaci při zavádění.
Moje tělo je teď nabuzené a třeba se to povede přirozeně 😉
Za hodku odjíždíme na víkend pryč a budu bez netu.

janysek70
17. črc 2009

Myšičko, tys také Marťa???? Jestli ano, tak samozřejmě i Tobě patří gratulka.... 🙂

mysicka.hk
17. črc 2009

Jasně jsme tady dvě Martinky. 😉
Děkuju Janýsku.
Na ten sraz dorazím kolem půl 3.

leny2
17. črc 2009

Marhulinko a Mysicko,
přeji hodně zdravíčka, štěstíčka a splnění všech přání k vašemu svátku. 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
17. črc 2009

jééééééééé vy jste mě předběhly,chtěla jsem Martě popřát hnedka jak se ukáže...

Takže Marti vše nej nej nej k svátku a samozřejmě jedniné přáníčko...ať letos - už brzičko na testíku // a pak pohodové těhulkování a výsledek? Krásné zdravé miminko/a v náručí!!!!

marhulinka
autor
17. črc 2009

Mocinky si užijte víkendík!!!
Přála bych ti samozřejmě,aby se to povedlo přirozeně...je pravda,že tělíčko teď je nabuzené...tak to třeba klapne 😉

marhulinka
autor
17. črc 2009

Taky mi chodí samé sms....a taky meiliky....je to příjemné 🙂

A taky mi každý přeje - však víte co....jenže nikdo netuší,že už pod srdíčkem ten nejnejnej dáreček mám 😉 🙂

marhulinka
autor
17. črc 2009

Jo a já se teď zase vzbudila 😅
Na druhou jdeme na stříhání našeho kazana a já musím ještě něco udělat na oslavičku 😉 🙂

janysek70
17. črc 2009

Á medvědice vylezla z brlohu 😀

marhulinka
autor
17. črc 2009

Janysku nesměj se...to je strašný...to ten Utroš mi dává tak zabrat 😀
Já bych snad usnula i ve stoje!!!
No alespoň jsem prospalá a až přijede návštěva tak nebudu vypadat tak strašně 😀

marhulinka
autor
17. črc 2009

Jen jsem teda nic neudělala 😅 Tak musím jít ještě na to....

coko.joko
17. črc 2009

Ahojda,tak ten kdo ma dnes svatek,tak vse nej 😉
Dnes dopolko jsem byla u Sept a teda muzu rict,ze ma moc sikovne holky 😉
Pomalu balim V.a od nedele jsem sama,takze uz si delam tak trochu plan,aby me to utikalo 😀
Venku je teplo,ze se me tam ani nechce,tak koukam na telku.Slunicko nemuzu a koupani uz vubec,takze ja mam smulu.A to jsem chtela jit se Septikem na Stribrnak a trochu ji tam potrapit do vody 😀 😀 Tak se tu mejte a papappapapapa jdu se venovat manzelovi

leny16
17. črc 2009

ahojky 🙂
Martinkám vše nej, nej a at se vyplní všechna přáníčka 🙂
coko- taky mi je vedro, to nemá ani cenu vylézat ven 😝 Na jak dlouho budeš sama??

blazenkaa
17. črc 2009

Ahojky holčičky všechny moc zdravím ,ale nejvíce všechny Martinky co jsou tu i nejsou tu hodně zdravíčka štěstíčka a miminka .Tady zrovna prší jako blázen,ale začlo až teď protože jsme do půl 8 dělaly jako mourovatý.Holky jak bylo na nákupech a copak jste upekli dobrého potřebovala bych nějakou radu na pečení taky po mě manža chce aby jsem mu něco upekla ,ale nevím co tak dejte nějaký námět 🙂

blazenkaa
17. črc 2009

hola hola Bláža volá kde je kdo

marhulinka
autor
17. črc 2009

Jdu popřát krásný páteční večer a celý nadcházející víkendík...zítra nebudu na příjmu....jedeme k manžovým rodičům na chaloupku 😉 🙂

Všem díky za přáníčka 😉

Tak já nakonec upekla rychlovku,zaprášilo se...že ani nezbylo...teda zbylo,ale zabalila jsem jim to s sebou 😉
Jo a dělala jsem teda pusinkové koláčky z listového těsta 😉 🙂 Je to oooooooobr mňamka....

septim
17. črc 2009

Ahojda vsem kdo maji svatek preji vse nej a hlavne hodne zdravi a stesti 😉

coko.joko
18. črc 2009

Ahojda,
leny16 budu tu do konce zari,protoze jak jsem to pocitala,tak 16 srpna prijde teta a v polovine zari budu vedet jestli jsem a nebo nejsem tehu 🙂 do 27.7 budu tady v HK a pak pojedu k nasim aspon na 3 tydny,at si me uzije mamka s tatkou 😀 a pak se budu toulat tady v HK,protoze budu jezdit do Arlety a zase budu cekat jak to vse dopadne.Jinak se s vama loucim,protoze ted pakuju uz manzela a balim mu sebou i net,takze se tu mej te a tesim se na vas v sobotu az pokecame.paaaaaaaaaaa

marhulinka
autor
18. črc 2009

Ahojky všem...

Coko-ten další týden /ne ten teď co bude/ bychom se mohly domluvit na sezeníčku,co ty na to?? Jestli budeš mít někde nějakou chvilenku na mně 😉 🙂
Jééééé a teď čtu,že pojedeš k rodičům ☹

blazenkaa
18. črc 2009

ahojky holčičky tak jsem se sem konečně dostala co je u vás nového?Já jsem teď přijela domu byly jsme na soutěži předvéct koňskou stříkačku a měli mít hasiči soutěž ,ale celj den pršelo jako blázen tak se na to vyprdli,ale skejsli jsme ještě u známích a konečně přestalo pršet.Umyla jsem nádobí a říkám že se na vás musím jít podívat jak kecáte a vy dneska vůbec nic jen dva příspěvky a co vy těhulky jak je dělá vám dobře tohle počásko ?To já by jsem nejraději zalezla do pelechu a spala by jsem jako mimino. 🙂

leny2
18. črc 2009

Ahoj Blazenko,
taky nakukuji co nového. Taky jsem dneska celý den unavená, to je asi tím počasím.

Čoko, to je škoda, že nebudeš mít net.

blazenkaa
18. črc 2009

tak to máš pravdu s kým tady budu kecat kór teď o víkendu vy sem moc nechodíte klábosit co

leny2
18. črc 2009

Já nemám moc čas sedět u PC, ale snažím se jak to jde.