Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
23. bře 2009

Hojte ženy 😉 , vyrážím směr 😉 rachota a beru deštník, páč tady šíleně leje.....

leny2
23. bře 2009

Ahoj všem,

Janýsku, taky u nás leje jako z konve, už jsi volala dr.?

coko.joko
23. bře 2009

Dobre rano,
dneska jsem ranni ptace 😀 musim jit do mesta a taky se jdu rozloucit s kamaradkou v patek me odjizdi do CR na 5 let ☹ tady je 12st.a kouka na me slunicko 😎 tak se tu mej te a vecer kouknu...pa

leny2
23. bře 2009

Cokousku, to máte lepší počasíčko než u nás. Tak se hezky rozluč s kámoškou a večer přijď mezi nás.

marhulinka
autor
23. bře 2009

Ahojky všem....tady taky pršelo a teď se tu honí mraky 😠
Coko ahooooooooj tebe je nezvyklé vidět takhle brzičko 😀
Nám pracujícím ať to hezky utiká a nikdo nás nezlobí!!!!

leny2
23. bře 2009

Přesně tak Marhulinko.

leny2
23. bře 2009

Janýsku, už jsi volala? Stále na tebe myslím, jak jsi pořídila?

marhulinka
autor
23. bře 2009

Zase nakukuji 😉
Co Janýsek???
LENY jak je tobě???

leny2
23. bře 2009

Marhulinko, tak nějak stále stejně, dnes ráno mě popichovalo napravo nalevo, asi už se mrška chystá.

coko.joko
23. bře 2009

marhul ahojda,jo to mas pravdu ja sem tak brzo nechodim,ale dnes jsem musela vstavat 😀 ted jsem prisla a venku je teda pekne hnus jsem to zakrikla,ted tam i prsi a slunicko nikde.Za chvilku je tu V.a musime na nakup a na obed...
leny2 to je divny,ze je ti porad soufl 😒
marhul a tobe je uz lepe nebo taky to stoji za prd 😉
janysek je v praci a maka,tak se tu objevi az na vecer a urco nam rekne jak dopadlo volani dr.
ja dnes budu psat na tu Arletu,aby me poslali tu zadost na pojistovnu at to mam nez tam prijedu 😀

leny2
23. bře 2009

Cokosku, to tam napiš, aby to někde nezapomněli založený, mám s tím zkušenost.

marhulinka
autor
23. bře 2009

Coko-to víš,to hnusný počasí si nemůžeme nechávat jen pro sebe,tak jsme to taky poslali k vám 😀

Mě je strašně,funguju jako robot....dýchám,pracuji,jím jen že se nutím a čumím jako puk 😠 ☹

coko.joko
23. bře 2009

jo leny2 budu tam psat dnes at to nekam nedaji a pak v tom neni bordel 😉 a az tam prijedu at to hned jede jak ma nechci na nic cekat a hned chci jit do toho 3 pokusu...tlaci nas cas 🙂
marhul to ti teda dekuji,ze me sem posilas takove poco 😀 ja jsem dnes chtela sedet venku na kavicce,ale tak zaclo foukat,ze se to nedalo 😠 no to musi bejt hrozny,kdyz je ti tak zle ....ja nevim cim to je,ale me posledni dobou je taky nejak divne porad me picha v brisku a mam i krece,ale myslim si ze je to hodne i o psych.a ta u me hraje teda hodne cim vic na to myslim tim me je zle 😎

leny2
23. bře 2009

Coko, tak jsem zvědavá, co ti odepíší.

janysek70
23. bře 2009

Čusík, já jsem ráno volala před osmou a dr. tam ještě nebyl, chtěli mi dát termín na konzultaci, tak jsem řekla, že jsem zdaleka a že se chci jen dohodnout na termínu KET a tak si zapsali jméno a telefon a že to dr. dají. Celý den hlídám telefon, bojím se, že zavolají zrovna, když jsem jela se šéfem autem nebo jsme byli spolu v kanclu, abych mohla mluvit a nic...... Na tohle je to tedy v Arletě bezkonkurenční, zavoláš si, řeknou ti čas, v kolik můžeš dr. zavolat nebo ti zavolá on sám a nebo napíšeš mail a obratem dostaneš odpověď.....

leny2
23. bře 2009

Janýsku, a jsi ještě v práci? Tak tam zkus zavolat znova.

janysek70
23. bře 2009

Už se mi tedy volat nechce, počkám anebo písnu na ten mail, co tam mají, snad mi někdo odpoví, adresuji ho přímo Vobořilovi...... Už jsem doma 😉

coko.joko
23. bře 2009

ahojda janysku,tak tam zavolej jeste jednou vis jak to je treba zapomeli znas jak to chodi....
neboj leny ja dam vedet co me pisli.....

leny2
23. bře 2009

Já jsem to myslela z toho důvodu, že rozhovor je lepší než zpráva, můžeš ho trochu ovlivnit, ale když to dobře napíšeš a to ty jsi na to dobrá, tak to třeba dopadne taky dle tvého přání.

janysek70
23. bře 2009

Právě že to tam je na recepci jak v nedobytný pevnosti a k dr. tě jen tak nepřepojí 😉 , buď se objednat na konzultaci nebo vyřídí vzkaz a čekáš....

leny2
23. bře 2009

Je to tam takové chaotické, však jsem to viděla, když jsme tam byli. Hlavně ta paní na recepci byla zmatená.

coko.joko
23. bře 2009

janysku tak pisni ty to fakt umis dobre napsat a oni odepisou neboj...to ja to tu budu zase smolit jako blazen ja teda moc sepisovat mailiky neumim 😀

janysek70
23. bře 2009

😀 😀 Leny, tak to je pořád 😀 😀 jsou tam vždy 2 nebo 3 a minule opět zmatkovaly a to jsme se tam s Michalem tak tlemili do dlaní 🙂 a ještě tam s námi byl jeden pár a ti se přidali 🙂 Vždy jedna něco dělá a nedokáže si sama poradit, tak začne otravovat tu druhou a vytrhne ji od její pacientky a ta se do toho taky zamotá a za chvíli tam je fronta........ 😉

leny2
23. bře 2009

Já taky nejsem moc dobrý spisovatel Coko.

coko.joko
23. bře 2009

jo leny tak to jsme dve 😀

leny2
23. bře 2009

Janýsku, no, když si to nedovedou zorganizovat, tak tam pak mají fronty a vzniká chaos. To je i v jiných ordinacích, to poznáš, když je dobrá sestra a má to pěkně naobjednané, nemusí se čekat a pěkně to odsejpá.

leny2
23. bře 2009

Ale já myslím, že je to v tomto našem případě to poslední, ať tam mají klidně chaos, hlavně když jsou doktoři šikovní.

janysek70
23. bře 2009

Tak tady jsou na chaos spešl expertky 😅 A v dnešním světě "kompjůtrů" mají raději papírky a toho PC se tam nějak bojí. A nebo je sranda, když tam jsou cizinci a jdou jim platit za zákroky a oni na ně spustí rukama nohama, aby zacálovali 😅 a pak pro ně přijde překladatelka a už je to v poho....

janysek70
23. bře 2009

Jo Leny ty dvojčátka, jak jsi posílala, nádhera 🙂 a jak jsi se kolem nich motala, to jsi si je tam chtěla nechat, viď?

coko.joko
23. bře 2009

Tak jsem to sesmolila a odeslala a muzu jit ven,tak se tu mej te 😉 mozna vecer mrknu uvidim jak me bude pa