Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
30. črc 2009

Leny2 mám z toho obrovskou radost a mocinky ti to přeju 😉 😉 😉 😉 😉

mishka
30. črc 2009

zdravím Janýska, nedalo mi to a musela jsem k vám nakouknout!
Leny2 gratuluju, já jsem byla u toho stejného léčitele minulý týden. Tak čekám, jestli teda za 14 dní taky zjistím, že jsem v tom?? 😀 Ještě jednou gratulka, přeji ti ať je všechno v pořádku a zvládnete s spolu s drobkem v pohodě až do porodu 😉

marhulinka
autor
30. črc 2009

LENY16-tak koukám,že nejsem z Bublinkou jediná,kdo chrní 😀 😀 😀 Vy jste s Vanesskou taky spinkaly 😉 😉

coko.joko
30. črc 2009

Ahojda,
tak velka gratulka pro leny2 to je super zpravicka a ja mam radost a to opravdu 🙂 Musela jsem hned jak jsem mohla k brachovi,abych ti pisla leny2.
Jinak jak se tu mate vsechny.Ja u rodicu dobry teda zatim,ale je to narocny.Hlidam od brachy na tyden Kubu a to je mazec,vecer padnu a jsem uuplne hotova 😀 😀 to me je 5 let......a jinak to jde.......tak se tu mej te a zase na vas mrknu az budu mit pristup k netu......paaaaaaaaaaaa

leny16
30. črc 2009

coko- čauky 😉 to jsi chtěla 3 😀 ale člověk by se do toho asi počase zaběhl 😉
jany- byla jsem orosená úplně všude 😀 podrobnosti nebudu líčít 😀 😀
marhul- dnes mi zmohla návštěva u dr, byla jsem tam 5. hodin 😠 spala jsem cca 4 hodky a vstávala brzy. Vždy jsem pak úplně hotová 😉

blazenkaa
30. črc 2009

ahojky holky tak jak je Leny a jak bylo u dr jak jsi tam dopadla

blazenkaa
30. črc 2009

Leny2 moc mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 🙂 tigratuluju k // držím ti moc pěstičky tase další těhulka tak tady na nás koukej taky pořádně prskat ať nás tu je více 😀

blazenkaa
30. črc 2009

Jak tak koukám tak jsem tu zase sama

Marhulka asi uase náhle usnula 😝

leny2
30. črc 2009

Nějak to tu ožilo, to je dobře.

Holky moje, všem vám moc děkuji za gratulace, doufejme, že to bude všechno dobrý, ještě jsem se z toho nevzpamatovala.

leny2
30. črc 2009

Mischko, to by byl opravdu zázrak, kdybys taky otěhotněla, to by pak byl pan léčitel úplně zázračný.

Janýsku, překecej manžu a až tam příště pojedeš, tak ho vem s sebou, třeba to taky má nějaký význam.

leny2
30. črc 2009

Marhulinko, ty budeš asi o 12 dní napřed.

leny2
30. črc 2009

Leny, co jsi tam tak dlouho dělala u dr.? To tam bylo tolik ženských? A jaké máš zprávy od dr.?

janysek70
30. črc 2009

Leny já ho spíš překecám k větší sexuální snaživosti 🙂 . Jsem mu to hned jak dojel říkala a koukal jako trubka 😅

marhulinka
autor
30. črc 2009

Neusnula,my byli na rodinné večerní procházce 😉 🙂

marhulinka
autor
30. črc 2009

Leny2 - ty teď můžeš být tak tři týdny těhu viď?? 😉 😉 🙂 🙂

Janysku - určo ať jede i manža,třeba na tom něco je,když jedete oba 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

marhulinka
autor
30. črc 2009

Halooooooooo tak kde jste kdoooooooooo?????

janysek70
30. črc 2009

Jako že by se mu pak splašili spermoníci, ju???? 😅

marhulinka
autor
30. črc 2009

No jasně,podívej se u Leny 😉 🙂 Manžovi se určo taky splašili 😀

janysek70
30. črc 2009

No když Leny manža je mlaďoch, já na svého musím opatrněji, aby ho nekleplo. By se mu mohlo něco moc prokrvit a kdo ho pak bude zachraňovat?? 😀

marhulinka
autor
30. črc 2009

Nojo já zapomnněla-vy jste důchodci 😅

marhulinka
autor
30. črc 2009

Hele opatrně hezky mu teď povídej,jak tam Leny jela i s manžou...musíš hezky pomaloučku polehoučku,neříkej mu úplně dopodrobna,co se s ním bude dít,to by pak se mohl zaleknout...mno a pan léčitel si ho hezky "ojede" ručkama a vy doma na to vlítnete a bude to!!! Jen počkej 🙂 😉

leny2
30. črc 2009

Marhulinko, naposledy jsem to dostala 27.6., takže asi 5. týden. Jinak 3 týdny co se začal drobek klubat.

janysek70
30. črc 2009

Já nevím, teď má léčitel celý srpen dovču a pak už ordinuje jinde a pak už snad půjdu na KET, nějak to neřeším, musím si zase počkat, až folík doroste na straně kde je vejcovod, jako při IUI

marhulinka
autor
30. črc 2009

Nojo ono se vlastně připočítává 14dní 😉

marhulinka
autor
30. črc 2009

Janysku-tak prostě doma do toho pěkně bušit /ale ne zase denně,to taky není dobý/ 🙂 😉

leny2
30. črc 2009

To je tak krásný pocit, jsem z toho úplně mimo. Jo a jinak k příznakům: akorát mě bolely prsiska, ale to mě bolí vždycky před mrchou. Jinak jsme chodili každý večer domů utahaný, takže mě bolelo celý tělo,tak jsem nic zvláštního necítila.

janysek70
30. črc 2009

To se neboj, denně určo tepláky stahovat nebudu 😀, taky musíme být někdy unavení a pak taky koukáme na televizi a občas je "schůze"....

leny2
30. črc 2009

Jo, teď tak přemýšlím, že chodím v noci čůrat, to jsem nechodila, mě to teprve všechno dochází.

marhulinka
autor
30. črc 2009

Holčiny tak všem krááááásný večer!!! A sladké sny 😉 🙂
Jinak zítra mám ofic.7týden 😉 a ještě nekonečné tři týdny než zase Bublinku uvidíme...
Tak pa pa pa

leny2
30. črc 2009

Janýsku, neboj, věřím, že ty mě budeš následovat. 🙂