Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
16. zář 2009

Leny, hlavně u té vody řádně zabrzdi auto, ať to nedopadne jak v té reklamě na šampon na vlasy 😀
39tt 😵 😵 😵 😵
6eny to já už jsem asi 2tt, že???? 😅

janysek70
16. zář 2009

A já vím, že Blaženka už od zítra píchá Gonal, má krátký protokol a příští pátek jede na UTZ 😉

leny16
16. zář 2009

jany- neboj, parkovala jsem co nejdál od vody 😀 😀 Je to možné, že jsi 2tt, třeba proto máš zavrtávací bolesti bříška 🙂 🙂
marhul- srandičky 😠 😀 Když řídím, tak i zapomenu, že jsem těhu 😀 Marhul už ti došla ta nová kartička od zdr. pojištovny? Od 1. října se bude měnit na jinou, tak bych raději koupila autosedajdu, nebo něco drahého a zanesla jim to tam, ještě bys to stihla. Ale třeba ta manažerka mateřství zůstane........ Jen by to byla mooooc velká škoda, kdyby ti to takhle propado 😒
Jdu si koupit masku na vlasy z býčích koulí (žláz). Zní to strašně, ale na vlásky funguje a pak ještě dokoupit nějaké potraviny , tak papa za chvilu

janysek70
16. zář 2009

Mně nic nebolí 😕 , já jen když bude transfer tento měsíc, tak se těhu počítá od poslední ms.... 😉

Tu masku jsem kdysi, kdysi měla a hrozně ji chválili...., já ji očuchávala, zda z ní něco neucítím 😀 😀 😀

leny16
16. zář 2009

jany-vždyt si psala, ža máš bolení bříška a ža si musíš odskoči 😀 Kdyby byla cítit, tak bych si to na hlavu nenapatlala ani náhodou, ale pravda je, že je až moc přeparfémovaná. Bůh ví proč....... 😀 😀 😀

janysek70
16. zář 2009

A je v takovém velkém kelímku, že? Hm a co si pamatuji, tak byla jak zahuštěné sémě z těch žláz.....
Tak a už si to Leny určitě na hlavu nedá 😅 😅 😅 😅 😅

leny2
16. zář 2009

Marhulinko, tak vitamínky už došly, děkuji moc a jsem dlužník.

Leny, ještě jsem mu nevolala, ještě týden a budu mít 1.trimestr za sebou, no hlavně ten screening, to je pro mě veliký krok dopředu. V pondělí jedu do HK s tou štítnou žlázou, tak jsem zvědavá co mi řeknou.

Janýsku, to je dobrý 2tt 🙂

My jsme dorazili ze školy, šli jsme dneska pěšky procházkou, je tam krásný teplíčko. Tak jdem napsat úkoly a taky si asi půjdu hajnout na chvíli, dopoledne jsem čistila koberec v chodbě, tak už mám splněno.

marhulinka
autor
16. zář 2009

Tak my se všichni probudili a půjdeme se za chvíli vyvenčit na vzdoušek 😉

LENY16 nedošla mi ještě žádná nová kartička...si nedělej srandu,že to zruší já to chtěla kupovat až tak v listopadu 😠 A taky se ještě rozhodujeme mezi dvěma kočárkama...takže ani nevím jakou autosedajdu přesně kupovat 😅
A ty sis co všechno kupovala?? Vím,že autosedajdu...a tak pak se všema dokladama jsi šla na pojišťovnu a jak je to tam?? Proplácí to do jaké doby?? Sííííííím nějaké info 😉

JOooo maska z býčích koulí je výborná-WONDER viď?? Taky používáme a je fakt,že po pravidelném používání má mamča i hustší vlásky 😉

JANYSKU-jojo gratuluji k těhu 😉 🙂 tyyyyyyyjo 2tt to to letí 😀

LENY2 - ufff tak jsem ráda,že to dorazilo...hezky je posílej mimískovi 😉 Já už baštím ty druhé-to jsou dvě tbl.najednou 😉

leny16
16. zář 2009

marhul- já nevím, jestli to budou rušit, jenom bych se radši pojistila. Přišla mi nová karta, stím, že se budou jmenovat jinak-Česká průmyslová pojištovna 😠 Tato kartička bude platit v ČR a ve všech státech EU. Třeba to zůstane stejné... 😨
Já jsem si koupila z int. autosedajdu a z lékárny kosmetiku od Weledy a odsávačku na rýmičku(takovou tu na vysavač) ještě můžu utratit cca 400 Kč. Můžeš koupit cokoliv z lékárny pro mimi a nebo pro sebe (odsávačka na mléko)+danový doklad. Pokud budeš objednávat z autosedajdu z int., tak budeš potřebovat danový doklad+ potvrzení, že jsi zaplatila. Ze zadu napíšeš jméno, r.č., č. účtu a manažerka mateřství. Toto vše doneseš na pojištovnu. Můžeš to mít proplacené šekem, nebo ti penízky pošlou na účet. A do kdy? To ještě nevím, já tam byla cca před týdnem, až to příjde tak ti řeknu 😉
leny- vím, jak se ti uleví, až budeš vědět, že je vše tak jak má být. Je to tak, asi nepřestaneme bát ani po porodu, ale to určo přirozené a normální. Já se ted taky bojím, at vše dopadne dobře. Nebojím se o sebe, ale o Vaness 😕 Ale samozřejmě vím, že vše bude ok 😉

leny16
16. zář 2009

marhul- ještě s sebou budeš na pojištovně potřebovat těhu průkazku, oni si jí okopírují 😉

marhulinka
autor
16. zář 2009

LENY16 dííííííííííky za info 😉 🙂 Já četla,že k 30.9. se ruší očkování děl.čípku a plavání...takže snad tohle zůstává,když nic o tom nepíšou 😉 Jestli to do té doby,než to budu kupovat zruší tak budu teda pěkně nas.... 😠

leny2
16. zář 2009

To by byl pech, kdyby to zrušili, ale já bych se ani nedivila, vždycky něco co je výhodné pro pojištěnce hned rychle další rok ruší. Tak si tam Marhulinko zkus zavolat a zeptej se.

Leny, neboj, dobře to všechno dopadne, ale chápu tě.

leny2
16. zář 2009

Leny, chodíš na natáčení? To jsem neměla ráda, jednou mi sestřička zamlela břichem, když se nehýbal, aby ho probudila a já myslela, že tam porodím.

leny16
16. zář 2009

leny2-ted už chodím každý týden na monitor, zatím vždy byla vzhůru. Nelíbí se jí, když ležím na zádech 😉 Vím, že někdy miminka spí a tak se je snaží probudit, nebo jde mamina na procházku 🙂

leny2
16. zář 2009

Někdo u toho musí třeba sedět, nevydrží ležet na zádech.

leny2
16. zář 2009

Leny, už jen 9 dní, já si odpočítávám dny do ultrazvuku a ty to máš do porodu. 🙂

marhulinka
autor
16. zář 2009

Já to mám přesně 14dní do poradny 😉 Taky odpočítávám...

marhulinka
autor
16. zář 2009

😕 😕 😕 nikde nikdo... ☹

leny16
16. zář 2009

leny2- tyjo, nepovídej, já sama ani neopostřehla, že za 9 dní už rodím 😀 😀 😀 to je sranda, nějak si to furt nepřipouštím 😕 🙂 . To UTZ bude screening? Někde nechají ležet i na boku, ale u nás to chtějí na zádech 😠 přitom je to tak nepříjemné a zaléháváš si nějakou tepnu, které vede i k mimi 😠 Nejčastěji holky ležte na levém boku, to je pro mimi taková "lázen" 😉
Holky, také jsem odpočítávala a nemohla se dočkat jaké mimi udělalo pokroky 😵. Ted už do poradny chodím furt, jednou týdně 🙂

leny16
16. zář 2009

marhul- hod odkazy na kočárky, at jukneme 😉

uhlicek
16. zář 2009

Holky hodila jsem fotecky z 3D do albumu.

blazenkaa
16. zář 2009

No koukám jako blázen jak vy dneska ponocujete

venyska
16. zář 2009

Ahoj děvčata,omluvám se že Vám sem lezu.Našla jsem // duchařský,a chtěla bych znát názor zda je nevidím jen já ☹

marhulinka
autor
17. zář 2009

Krásné ránko 🙂
Dneska jsme si všichni pospinkali 😅 to se nám stalo asi po 14dnech...tak jsem jak praštěná po hlavě 🙂

UHLICKU - kráááááááááása na to se už taky mooooooooc těsííííííííííím 😉 🙂

LENY16 - no s tím spaním mi to ani nepovídej to bude pro mne horor...já odjakživa spím nejvíc na zádech-v poloze přejetá žába /jak říká manža/ 😀 a pejsan mi spí na peřine mězi nohama,podle toho kterou nohu mám pokrčenou,tak zakolenem...teď se snažím teda střídat boky a on zalejzá zase za kolena... 😉 ale prostě na zádech je na zádech 😉 Jo a už teď když spím na boku si občas cpu mezi nohy polštářek,se mi zdá,že si tak mačkám břicho 😅
Jinak kočík bych chtěla buď X-lander XA,no a teď jsme viděli ještě V-CROSS a ten jsem i drncala a ten je taky úžasný...takže je pořád rozhodování 😉 🙂

marhulinka
autor
17. zář 2009

Kuk Janysku 😉

marhulinka
autor
17. zář 2009

VENYS-já se omlouvám,já jsem ještě rozespalá,tak vidím sotva obrazovku 😀

janysek70
17. zář 2009

Áhoj Marhulinko, tys už zde? 😉

Uhlíčku 😵 😵

uhlicek
17. zář 2009

Ahojky krasne ranko,my s prdolou chrupali do ctvrt na 9,vzbudili me krece do nohou,tak ted pajdam,musim si koupit najaky sumivy magnezko.
Marhulinko sestricka mi rikala,ze nejlepsi na 3D je 25t,ja teda byla 24t,protoze mi delali driv test na cukrovku,tak jsem tam travila cely dopoledne,poprosila jsem setricku jestli by to bylo mozny udelat,za ty prachy 🙂 to stoji,mam CD,kde je cely zaznam,na flasce vypaleny fotky a 4 fotky vytiskly,X lander se mi taky libi,V-cross ma vyhodu,ze ma nafukovaci kola.

janysek70
17. zář 2009

Uhlíčku, jak na té 3. fotce krásně zívá 😵

X-lander má kamarádka, co má tu Natálku a jedno vím jistě, tento kočár nikdy, ona taky říkala, že by do něho už nešla a její kámoška ho má a nyní bude kupovat jiný. Nejde u něho přehazovat rukojeť a tak když jsem jezdila s Natálkou, tak jsem pořád běhala vedle kočárku, abych s ní mohla komunikovat. Ten kontakt s dítkem tam chybí a když svítilo sluníčko do kočárku, tak jsem ho musela táhnout za sebou. A po 5-ti měsících byl kočár celý rozvrzaný, má malý košík vespod....., no žádná bomba za ty prachy...

marhulinka
autor
17. zář 2009

Janysku dneska jsem měla se vstáváním zpoždění...jindy vstávám v šest a dneska o půl deváté 😀
Teď jsem byla na veterině koupit baštu pejsanovi a objednat ho na stříhání...tak zítra bude frajer...no a panička zase jako čarodejnice 😀 😅

Uhlicku fotečky jsou krásný...a prostě je to zážitek a strašně velká památka...se těším až to pak ukážeme babičkám...ty to v životě neviděly 😉

Janysku ono teď má hodně kočárů tu nevýhodu,že nejsou přehazovatelné rukojeti-bohužel...ale V-Cross jde,proto se rozhodujeme 😉 Košíky jsou malé taky u většiny /co se nám z kočárů líbí/....je to hold těžký výběr 😉