Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. zář 2009

Jé, další jorkšírek, tak to jsme tady tři. Tomu našemu bude na začátku října 9 měsíců. Manža byl taky se mnou, taky na něho působil energií a ještě mu rozhýbal krční páteř, kterou má zatuhlou už delší dobu.

pechina
18. zář 2009

ten můj chce taky něco ze zádama jakpak dlouho jste tam u něj byli 🙂

leny2
18. zář 2009

Byli jsme u něho společně a na každém strávil asi půl hodinky.

pechina
18. zář 2009

tak to jo děkuji moc za info, zase jsem o něco chytřejší 🙂 🙂 díky tobě 😀

leny2
18. zář 2009

Nemáš zač, měj se hezky.

blazenkaa
18. zář 2009

Ahojky holčičky
Leny16 ty jsi ještě celá tak to koukám Čokouškovi že moooooooooc gratuluji 🙂

blazenkaa
18. zář 2009

Lenýsku myslíš že mě se to taky povede jestli mezi vás patřím když to tu zanedbávám s docházkou ?

blazenkaa
18. zář 2009

🙂 lenýsku16 aspoň budeš při porodu krásná a Vanesce se budeš aspoň moc líbyt.

Janýsku moc ti držím pěstičky a myslím na tebe aby to bylo ok . 🙂

blazenkaa
18. zář 2009

Já se sem moc o odpolední nedostanu jedině takhle večer ,tak aby jste si nemysleli že sem už nechodím .
Já už jsem taky začla s pícháníčkem.Vím že vám to Janýsek už říkal ,ale musím jí trošku poopravit nemám krátký protokol ,ale delší a UTZ jedu ve čtvrtek na 10:45 tak doufám že až tam pojedu tak ta silnice už bude dodělaná v Týništi nad Orlicí.Nevíte někdo jak dlouho to tam mají dělat? Já aby jsem věděla jak dlouho mám dopředu jed tědď jsem tam měla být v 9 tak jsem v 7 jela a ani náhodou jsem to nestihla přijela jsem tam v 9:45 skoro o hodibku později ,ale divila jsem se bylo to v pohodě. 😉
Tak se tu mějte krásně já dopiju kontryhelový čaj a jdu hají ránojedeme na nákup tak pa pááá a zítra sem dorazím slibuji 🙂

blazenkaa
19. zář 2009

Dobré ránko holčičky raní ptáče dál doskáče 🙂
Tady je krásně a mijedeme dělat k rodičům střechu tak nám držte pěsti ať nám to počásko vydrží 🙂

leny16
19. zář 2009

ahoj blazenkaa 🙂
všechny holčiny tu budou těhu co by dup 😅
S tou cestou do A. ti neporadím, spíš asi leny2, nebo marhul, ty tam před nedávnem byly. Tak papa a přeju štěstíčko 🙂

leny16
19. zář 2009

kdepak máme janýska 😕 😕 ?
Už včera jsem ji tu večer vyhlížela 🙂

janysek70
19. zář 2009

Ahojky při sobotě 😉
Tak jsem cestu do Phy popsala vedle holkám, tak sem ten popis kopíruji, abych to nepsala duplicitně...

Teď už se tomu směji, ale říkám si , že jestli mi se jednou toho mimi dočkáme, tak to bude hodně vymodlené
Cesta do Prahy O.K., jela jsem v předstihu, tak jsem si ještě dala na kraji Prahy u pumpy kafíčko a v CAR jsem pak ještě asi 3/4 hodiny čekala.... K tomu později.....

No a vyjela jsem od Pronatalu a asi po 1/2 km koukám, že ručička u teploměru letí nahoru, tak jsem honem zahla do postranní uličky a už jsem vařila a voda lítala ven.... Tak jsem čekala, až to drobek schladne, dolila jsem celou minerálku a kus popojela na rovinu, tam jsem zazvonila a poprosila o vodu a pán mi ujišťoval, že dojedu!!!
Tak jsem pokračovala a po dvou křižovatkách znovu, tak jsem tam honem hodila myšku a rychle jsem šustila k pumpě. Tam jsem poprosila nějakého mladíka, co tam umýval okna, tak mi tam lil vodu a hledal závadu. V otáčkách to bylo v poho, ale jak se dala noha z plynu, tak vařilo. Bylo to těsně před nájezdem na dálnici, ještě že tak!! Tak jsem volala Michalovi, ten vzal od bráchy odtahovku a jel pro mě. Zřejmě odešel termostat a mohla bych uvařit motor. Tak jsem si tam kousek do hospůdky šla na jídlo, kavčo a koukala jsem na tenis. Pak nás naložil a jeli jsme dom.... Teď to jel na dílnu opravit. Ještě že se to nestalo cestou tam, že jsem dojela alespoň do CAR......

janysek70
19. zář 2009

KET je naplánován až na středu, což mi štve, jsem si vzala dovču a myslela, že nejpozději v úterý....

leny2
19. zář 2009

Ahoj holky,
Janýsku, to jsi teda měla zážitek, ale udělala jsi to dobře, někdo třeba valí a valí a upeče motor, to je pak horší. Tak na středu budem držet palečky.

Blazenko, já jezdím do Kostelce z druhé strany, tak ti neporadím, ale ty bys mě mohla říct co kde opravují, v pondělí jedu do HK, tak abych se tomu případně vyhnula, jestli to půjde. Je to zavřené celé? Nebo jenom jeden pruh? A jak ti jde pícháníčko? Co si pícháš?

Leny, stále ještě v kupě? Vanesska počká na pátek, to bude její den.

A kdepak máme ostatní? Asi někde víkendují, venku hlásí hezké počasí. Já mám vypráno, teď jdu udělat sekanou a kašičku a nevím co odpol.,zatím nemáme žádné plány.

uhlicek
19. zář 2009

Ahojky vsem preji krasny slunecny vikend,ja mam uz uvareno,delala jsem testoviny se syrovou omackou a po obede razime s mladym se podivat do Mladejova na masinky a muzea.
Janysku mi jsme takhle jednou varili,kdyz jsme jeli kamaradce na svatbu,museli jsme se vratit a pujcit si auto od dedy,tak ve stredu ti budem drzet palecky.

leny16
19. zář 2009

Ahojda kočky 🙂
tak to jsi šikula, že jsi vše takhle hezky zvládla, to já bych tedy palšila 😕 Jak píšeš, hlavně, že se ti to nestalo cestou tam.
Také mmám kočky vypráno a dnes pro změnu drbu dlažbu (spáry) v kuchyni. Vždy 4 kachle a 5 min. přestávka 😀 😀 Jsem jak 80 letá 😀 😀
Také přeji krásný den 🙂

blazenkaa
19. zář 2009

Leny2 já jsem tam jela myslím.Před hradcem bouračka nákladák chtěl předjíždět autobus a napral to do autobusu ,ale prý snad jen 2 zraněný ze 70 tak to dopadlo docela v pohodě tam jsem čekala asi 45 minut
V úterý měly celou silnici vyfrézovanou směr z HR to bylo asi tak myslím v Týništi nad orlicí asi 2 km pak asi 10-15m v poho a zase další asi 1 km vyfrézováno no byl to děs když se ta kolona rozjede tak zezadu tě předjíždějí kamiony jsou na pěst.Čekala jsem tam asi půl hodiny ,ale na zpáteK to bylo už v pohodě asi jen 10 minut pospíchala jsem do práce . 🙂
🙂 :- 🙂 ) ta 🙂 k pak až tam pojedeš tak dej vědět já musím do A. večtvrtek okolo 11 hodiny.

Pícháníčko mi jde docela v pohodě mám Gonal v tom peru a ještě ani jedna modřinka musím se pochválit jsem šikulka minule mi to takhle nešlo byla jem samá modřina a od pondělka si píchám ještě Cetrotid a to je klasická injekce ale v menším provedení tak to jsem na to zvědavá břicho mě bolí trošičku ,ale nejvíce když jdu na wc to jsou skoro křeče a to že tam chodím docela často.
To jedeš s tou šťítnou žlázou ?
🙂
Janýsku tak ve středu na tebe budu myslet a držet ti pěstičky ať to dobře dopadne. Kolik mimísek budeš mít?

Lenysku koukám ty se snažíš ještě všechno honem na rychlo dodělat co ? Nebo to děláš proto aby se Vanesce chtělo rychleven,
🙂 🙂
🙂

marhulinka
autor
19. zář 2009

Krásný den 🙂

Blaži mi tudyma nejezdíme,tak neporadím ☹

Janysku od středy budu mačkat pěstičky 😉 🙂

LENY2 copak budeš dělat v HK 😅

LENY16 tys ještě celá? 😀 Já mám doma taky spáry...tak přijeď 😀

Všem krásný zbytek dne...my dneska dopolko šmajdali po obchodech 😉 Pak jsme jeli domů vyvenčit pejsana a jeli za tetou a pak k rodičům na chaloupku na obídek a nazpátek jsme se stavili u druhých rodičů a teď dorazili z venčení Kazana 😀
Jdu nachystat véču a bude už jen odpočinek,páč jsme ušmajdaný a příjemně unavený 😉 🙂

janysek70
19. zář 2009

Blaženko, já to napsala správně, máš krátký protokol, dlouhý je ouplně jiný, já měla taky krátký s gonalem a cetrotide..... A mražáčky tam mám dva a věřím jim, že zdárně zvládnou rozmrazení a půjdou ke mně 😵

Ahoj výletnice Broskvičko 😵

marhulinka
autor
19. zář 2009

😵 hoj hoj...manžílkovi jsem udělala véču a sama požírám zmrzlinku...měla jsem na ni straašlivou chuť,tak jsme se stavili koupit 😀 a jsem navečeřená 😅

Janysku tak už se na prďolky těšíš viď??

janysek70
19. zář 2009

To víš, že těším, najednou se nemůžu dočkat 😵

Já mám v plánu u telky tu Míša zmrzlinu ve vaničce - tvaroh, čokoláda 😉

marhulinka
autor
19. zář 2009

Holky musím vám říct něco na pobavení 😀 Manža teď pořád něco čte ohledně těhu a tak a vždycky za mnou s něčím přijde!! On je normálně jak chodící encyklopedie...každý týden mi říká co je nového u mimča a u mě 😉 no sranda...Nejlepší bylo,jak přišel ze záchodu,v ruce chytrou knížku a říká: víš,že ti teď stoupá děloha a teď jí máš jako pomeranč a pak ji budeš mít jako vodní meloun?? To je teda něco!!
Já myslela,že se z něj počůrám 😀 😀 😀 Je z toho celý poprděný ale miloučce a nejradši by nám už všechno koupil...dneska už už jsem ho táhla od hračky co hraje ukolébavky,chtěl to prostě koupit - no beztak by si to teď pouštěl aby se mu lépe usínalo...je to roztomilý a je fakt,že mi to těhu krásně zpříjemňuje...se pořád směju a usmívám a taky je krásný jak si mě opečovává - tak bych snad nejradši byla těhu dva roky jako slonice 😀 hladí bříško a povídá na mimčo 😉 🙂

marhulinka
autor
19. zář 2009

Tyyyyyyyyyjo celou vaničku...já ji taky chtěla,ale neměli 😠 😠 😠 tak jsem se spokojila s dvěma trubičkama 😅 ještě mám jednu,pak se budu muset vrhnout na tu manželovu 😀 😀

janysek70
19. zář 2009

Já se o nanuka rozdělím, to nesežeru sama 😅
A ty koukej nechat trubičku v klidu!!! 😀

blazenkaa
19. zář 2009

ahojky holčičky jste tu ještě některá

janysek70
19. zář 2009

To jak popisuješ manžu, tak zažíváme se sousedem už hodně dlouho a nejvíc, když se Verunka narodila. Vždy přišel ven na kafíčko a taky "v chytré knížce psali" a taky ji má na záchodě 😀 . Teď už bude Verunce 1/2 roku a tak už to tak nežere, ale užili jsme si mockrát srandu a bylo to opravdu moc roztomilý od chlapa....

janysek70
19. zář 2009

Zdar "píchací" Blaženko 😉

blazenkaa
19. zář 2009

zdarek čekací a vařící Janýsku koukala jsem jak jsi hravě zvládla cestu domu z CARU to tě obdivuju

marhulinka
autor
19. zář 2009

Já tu taky jsem Blaži 🙂