Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
29. zář 2009

Tak možná si to pak budou účtovat později,kdy se pohlaví určuje...tj ten 20tt 😉

leny2
30. zář 2009

Ahoj holky,
dneska jsem první, už mám vyžehleno, tak jdu juknout co nového.

Marhulinko, pan doktor to komentoval, ptal se nás co máme doma, jestli kluka nebo holku, tak uvidíme jak se trefil. Vybalil to na nás hned ze začátku, ani se nezeptal, jestli to chceme vědět.

Janýsku, jak ti je? Jsi v pracovním procesu nebo doma?

mil7
30. zář 2009

Ahojky,

Nejprve velikánská gratulace leny16 a Vanesce.Jste holky statečný a teď už Vás čeká jen samá radost.
Hlavně ať jste obě v pořádku. 😵

Janýsku pěkně drž a hlavně věř.Musí to vyjít. 😉

Čoko mě pomáhala ta cola,prý prodávají v lékárně lízátka a někomu pomohla,ale já taky trpěla a nic z rad moc nazabíralo.Nechci tě strašit,ale líp mi bylo až od 18týdne.Mudr. mi na to řekla,že pro ni je to známka,že je vše ok.
Tak ti přeji hodně sil a vydrž. 🙂
Já za určení pohlaví v A nic neplatila,ale nevím jestli to nezměnili.
Jinak se těhulky opatrujte a užívejte si klídek.Až budete mít mimísky venku tak si ho moc neužijete.
Mějte se všichni krásně.PA pa pa

leny2
30. zář 2009

Ahoj Mil, to je návštěva 😵
Jak se máte?

marhulinka
autor
30. zář 2009

Všem krásné ránko a pohodový den 😉

Janysku ty si opečovávej mimoušky!!
Těhulinky si užívejte bříšenka a miminka v nich!!
Maminky vy si užívejte společné chvilky s bobísky!!

leny2
30. zář 2009

Marhulinko, šťastnou cestu k dr. 🙂

mil7
30. zář 2009

Leny máme se docela dobře,ale přepadla mě nějaká angína tak jsem úplně vyřízená.Bolí mě všechno.Ale musím fungovat.Manžel dovolenou nedostane,babičky jsou vytížené tak je to mazec.Ale alespoň si najdu časík na net.
A snad už Vám sem hodím nějaké fotečky.Pomalu se zabydlujem,ale jde to pomalu. 😝
Je to paráda jak se to tady roztěhotnilo,teď je na ředě Janýsek 😅 .
Jdu krmit dravou zvěř a pak se s nima natáhnu.Snad budou spinkat a nechají maminku v klidu 🙄 .
Mějte se Všichni hezky a já zase přijdu.

Ahojky...

leny2
30. zář 2009

Tak to máš náročný a ještě do toho angína, to ti nezávidím, tak se brzy uzdrav.

marhulinka
autor
30. zář 2009

Ahojky tak jsem se prospala,jdu sem večeřet 😉 🙂
Na ko vše v pořádku,viděli jsme na chvilku i prcka,když ho dr.kontroloval a tak nám zamával 😉
Mám si hlídat,kdy přijdou pohyby,aby mi třeba netvrdlo bříško...jinak mám další návštěvu za 4týdny na velký utz,na výsledky tripplů si mám za 10dnů zavolat 😉
Dneska jsme nečekali ani minutku...ani na záchod jsem si nestihla dojít,když jsme přijeli...hnedka si mě vzali sestřičky,pak jsem šla na záchod a hnedka jsme šli k dr. tak se nám to líbilo....jinak tam bylo narváno...lidí faaaaakticky i stáli všude

coko.joko
30. zář 2009

Ahojda,
tak se hlasim po denni nervozite,ale uz jsem v poho 😀 moc dekuji za rady colu piju porad a moc nepomaha a lizatka mam taky a to je jeste horsi.ale ja to vydrzim....
takze dneska u dr.pres 2 hodiny cekani,ale jeste se to dalo vydrzet....nevim mozna jsem tam videla marhul,kdyz jsem byla venku a nastupovala do auta....hihihihi.....
no a uz vas nenapinam cekame jedno mimco,ale za to je velky uz ted....septikovi jsem pisla 3 a ona to hned psala dal a pak jsem se musela smat......cela ja.....ted v patek jedu ka nasim a mozna kdyz to klapne,tak ve ctvrtek odjizdim uz za manzelem.......tak se tu mejte a pa ja mrknu od nasich...............

mysicka.hk
30. zář 2009

Ahoj Marhulinko, v kolik hodin jsi byla v A.
Já tam jedu zítra na 15tou, tak abych se na ty davy lidí připravila 😉

marhulinka
autor
30. zář 2009

COKO ty potvůrko já tě viděla a ty jsi klíďo vlezla do auta a ani si mě nevšímala!!! My měli fofr,šli jsme jen tak tak,už jsem chtěla na auto zabouchat 😀 😀 ale bylo vidět,že jsi veselá,tak jsem měla radost 😉

Mysi byla jsem tam ve 13h

leny2
30. zář 2009

Jé holky, tak samé dobré zprávy, tak to má být. Super 😵

Marhulinko, jaký dr. tam byl?

marhulinka
autor
30. zář 2009

Leny na poradnu je tam dr.Farag 🙂

blazenkaa
30. zář 2009

Ahojky všichni
)Teda Marhulko ty už máš taky pěknej domeček pro bublinku a ta nová fotk tatínka,to je simpaťák

leny2
30. zář 2009

Jelikož se tu Janýsek vůbec dnes neukázala, tak jsem pátrala na Spolubojovnicích a co to čtu, Janýsek má veliké problémy, jsem z toho úplně zděšená, chudák holka, jen ať se embryjka drží a není to nic vážného. 😔

blazenkaa
30. zář 2009

a co má za problémi Janýsek Leny ☹

leny2
30. zář 2009

Blazi, mrkni vedle. A co ty? Kdypak jedeš pro bobánky?

blazenkaa
30. zář 2009

pro bobánky jdu v pátek na půl jednou tak už aby to bylo a drželise všichni .

leny2
30. zář 2009

Tak držím palečky na pátek. Já jedu zítra k zubaři.

blazenkaa
30. zář 2009

jéžiši tak ať tě to moc nebolí.To snad raději na gyndu nežli k zubaři

leny2
30. zář 2009

Já mám skvělou zubařku, vím o dvou dírečkách, tak to trochu zabolí, ale já jsem zvyklá.

marhulinka
autor
30. zář 2009

Blaži díky 🙂 😵

Leny no nestraš!! Co je s Janyskem? Já si jen říkala,že pracuje a nemá čas...

leny2
30. zář 2009

Mrkni vedle na spolubojovnice, odpoledne tam psala.

blazenkaa
30. zář 2009

Ahojky Marhulko ,zkoušela jsem Janýskovi psát SMS jaK je na tom a neodepisuje asi je na té chíře jak tam psala

leny2
30. zář 2009

Janýsku, myslím na tebe a držím palečky, ať je ti líp.

marhulinka
autor
30. zář 2009

Jj už jsem to četla...nechámu dr.,že ji neposlal na chýru!!! Debil!!!

leny2
30. zář 2009

Tak holky dobrou, jdu čučet na telku.

blazenkaa
30. zář 2009

Já jí tak lituju chuděrku kdyby se na tu práci taky vyprdnula taky by to nemusela nikde chytnout

marhulinka
autor
30. zář 2009

Janysku taky na tebe mocinky myslím...neboj bobánci to určitě zvládnou...je to v pr..li,že to je zrovinka teď...ale věř jim!!