Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
25. říj 2009

Ahojda,
leny16,to je super,ze jsi se ukazala na netu....to uz je teda velka slecna ta Vanesska.... 😉 tak ji dej za me pusinku a at krasne roste...
septiku....tak ten problem mam i ja...usnu hned,ale za hodku jsem vzhuru a pak ne a ne usnout a porad chodim curat...vcera jsem zrovne rikala Vratovi,ze uz chci mit mimi vedle sebe,ze to neni na me tohle obdobi... 😀 a taky me zacli bolet zada.....
marhulinko...koupila jsem si krasny cerny svetr,ktery poroste semnou aspon tak vypada 😀 a taky jsem koukala na kalhoty tehu a tocili se me oci jako blazen.....takze to jisti teplaky 😀
jinak jsem se vcera fotila to pandero a snad ani nedam fotku sem...vypadam jak pred porodem.... 😀 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

Ahojky při neděličce...jdu juknout a pak mizím a ukážu se večer 😉

Leny16-tak to je Vaness zlatíčko,když i tak hezky spinká! Jojo kilíčka půjdou dolů 😉 Já už cítím prcka třetí týden...je to nádhera,ale někdy mě to už i ráno vzbudí 😀 No a na únor už čekat teda nemůžu,když v první polovině března rodím 😀 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

Coko jééé tak svetýrek...to je dobře...bude vám alespoň teplíčko...nojo tak tepláčky taky nějaký teplejší-a nejlépe s gumou pod patu,ať vám nikde netáhne 😀 😀 😀
Já chci fotečku bříška,taky ji tam dávám a dala jsem novou 😉

coko.joko
25. říj 2009

marhul 😀 😀 😀 ja nejsem,ale tak odvazna jako ty..... 😉 no ten svetr neni,ale tehulkovsky,ten se me libil a on se natahuje 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

To je jedno,hlavně že svetýrek poroste s váma 😉
Zatím odvážná jsem...horší to bude asi později 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

ty odvazna budes porad 😀 ja ti verim 😉

marhulinka
autor
25. říj 2009

😀 😀 tak to já sobě teda neeeee!!!! 😀 😀
Tak se jdu ustrojit a jedeme za trojčátky...pa pa pa a hezkou neděličku všem....večer snad juknu.

coko.joko
25. říj 2009

jo mej se ja jdu varit a pak se budu flakat u telky 😀 jsem totis sama 😅 paaaaa

leny2
25. říj 2009

Já vařím a peru, tak průběžně nakukuji.

coko.joko
25. říj 2009

leny2--ja uz mam uklizeno a tak si varim jen obidek a pak budu odpocivat u telky.... 😉

janysek70
25. říj 2009

Čao, já přišla z venku, poklízíme kolem baráku a Michal řeže nějaké dřevo na ztopení, alespoň to bude odklizené.
Já dělám smažáka, tak to bude rychlovka, jsme jen sami dva, tak stačí 5 brambor 😉

coko.joko
25. říj 2009

Janysku mnamky smazaka to ja moc rad...................a ani nemusim mit k tomu brambory 😉 to chce poradnej uklid okolo baracku,at je to krasne prichystane na zimu..... 😉 jsem dostala chut na sladky a nic tu krom medu neni,tak jsem udelala pudink s piskotem a ovocem a cekam,az trochu vychladne a sezeru to 😀

leny2
25. říj 2009

Coko, pudink mám taky ráda. Nás překvapila nehlášená návštěva a teď už se mi do ničeho nechce, tak na všechno prdím. 🙂

coko.joko
25. říj 2009

leny ja normalne pudink nejim,ale ted me chutna 😀

blazenkaa
25. říj 2009

Ahojky kobylničky koukámže jste se tu pěkně rozpovídaly 🙂
Jakpak se tu máte holčičky jsem tu chvilku nebyla pracovala jsem aby jsem dohnala to co jsem v týnu proflákala 🙂

leny2
25. říj 2009

Ahoj Blazenko,
ani nevím, jestli jsi tu psala kdy půjdeš na KET?

marhulinka
autor
25. říj 2009

Ahojky tak jsem tu...jsem utahaná,dneska zalezu v osm do pelechu...hlídali jsme trojčátka...no už je to pro mě teda záhul 😀 Ale jsou zlatíčka,oni mi představte si pořád chodí hladit a pusinkovat bříško-no a já mám pak pořád rudé oči,mě to dojímá...jsou úžasní 😉 Taky od té doby co vědí,že tam mám miminko,tak jsou zlatíčka a nevěší se a nechtějí vůbec chovat...Dneska mi Pája říkal: tetulínko nemůzeš mě pochovat,máš miminko,aby ti nevypadlo 😀 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

Koukám,že se vařil pudinček...tak ho asi v týdnu udělám manžílkovi...to on rád 😉

blazenkaa
25. říj 2009

Ahojky Lenísku asi na KET půjdu až tak leden únor ,ale bojím bojím protože mám asi endometriozu tak že nevím co mě ještě čeká

blazenkaa
25. říj 2009

Marhulinko tak to je nádherné co ti povídaji ty trojčátak ,ale vím moc dobře co to je hlífat tročátka to se ti ani nedivím že jsi hotová

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži hezky do Nového roku pravou nožkou a to by bylo,aby nebylo 😉 😉
Nojo naštěstí jsou teď v pohodičce...tak se to s nima dá...jen jsem prostě unavená,tak večer brzo zapluju dopelechu 😀

blazenkaa
25. říj 2009

a jsou to kluci nebo holky

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži dva raubíři a jedna princeznička 😀

blazenkaa
25. říj 2009

no tak to je nádhera a kolik jíim je já mám známé a ty mají 3 holky a je jim 5 let

marhulinka
autor
25. říj 2009

Jsou jim tři roky...tyyyjooooo 3holky-to je mazec...počkej až budou kupovat pro všechny vložky... 😀 To vždycky říká známej-ten má doma 4holky a když prej jede na nákup tak je plný koš toaleťáku a vložek a v druhém pak teprve jídlo 😀 😀

blazenkaa
25. říj 2009

tak to je fat mazec to mě ani netrklo musí to být děs
Marhulinko neviděla jsi tady někde diskuzi na tu endometriozu

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blazi myslím,že tu nějaká diskuze je...já tam sice nechodím,ale vím,že jsem ji tu párkrát zahlídla...zkus dát tady do vyhledávače,určo ti vyjede... 😉

marhulinka
autor
25. říj 2009

A on ti dr.řekl,že máš asi endomrchu??

blazenkaa
25. říj 2009

právě že asi ano

marhulinka
autor
25. říj 2009

Blaži já mám taky endomrchu 😠