Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
26. říj 2009

Už tady dlouho nebyla Uhlicek, japak se ji asi daří?

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jo s tou zácpou to je něco,já vyžkoušela všechno /dlouhodobě/ a stejně nic nepomáhalo....a teď po pěti měsících to je teda pořádná úleva 😉
Takže se jinak taky cítíš v poho,viď?? To je dobře...ono se říká,že v téhle době je těhu nejlepší...tak uvidíme 😀

leny2
26. říj 2009

V pátek jak jsem volala na výsledky triplu, tak jsem měla tak strašnou radost a ulevilo se mi a zase si to užívám o hodně víc.

leny2
26. říj 2009

Taky se snažím jíst všechno možný, abych se zácpě vyvarovala, ale přijde mi, že čím dál víc se snažím, tak je to horší, tak budu jíst normálně jak jsem zvyklá a ono to bude fungovat.

leny2
26. říj 2009

Jedeš ve čtvrtek do Arlety?

leny2
26. říj 2009

Koukala jsem dopředu v kolikátém týdnu je Uhlicek, tak už má 30 týden.

leny2
26. říj 2009

Jo, jinak se cítím v poho a užívám si to, synáček mi stále hladí bříško a domlouvá mu, aby to byl brácha.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Jo člověku se uleví,když slyší dobré zprávičky...no my ve čt jedeme na velký utz,tak ve čt budu nervní a věřím,že se mi pak taky zase uleví 🙂

Nojo to je jasný,že chce bráchu-aby mohli hrát fotbal 😉

leny2
26. říj 2009

To spíš jezdit na motorkách. 🙂

marhulinka
autor
26. říj 2009

😀 😀 nojo tak mu vysvětli,že to může dělat i holčička 😉 🙂

coko.joko
26. říj 2009

Ahojda holky,
leny2 synacek chce brasku 😀 😀 tak to budu urco kluk...
marhul teda ty nemuzes spat to ja taky ne a jsem na zacatku tehu...ale muzu vam rict...to ze jdu 5 krat na WC..pohoda,ale nemuzu lezet na zadech,boku,proste jsem uplne hotova a manzel taky.....porad se budim a rano,kdyz vstanu,tak jsem tak utahana hrozny....si budu muset koupit asi ten polstar kojenecky jak ma septik...a budu se do neho motat 😀
jinak s tou zacpou to je vec....ja jsem upravila jidlo...pry kdyz jite hodne masa,tak to muze bejt taky o tom,takze ja omezila maso a fakt jim zdrave a piju 3 litry denne a stejne nic 🙂 bych opravdu uz brala kdyby mimco bylo u me v naruci...... 😀

leny2
26. říj 2009

To on jen tak říká, ale určitě bude rád i za ségru, zatím ho necháváme.

coko.joko
26. říj 2009

marhul co znamena velky UTZ????? 😉

leny2
26. říj 2009

Coko, vydrž prťka vydrž, musíme si to užít až do konce.

leny2
26. říj 2009

Velký utrazvuk je podrobný, přeměřují všechny orgány, zda všechno je jak má být.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko nojo a to bude s tím spaním hůř...já se teď vyskládávám polštářkama....taky už jsem přemýšlela nad koj.polštářem...ale zatím mi stačí se motat do polštářků a peřiny 😀

Na velký utz se chodí ve 20tt a 30tt

leny2
26. říj 2009

Marhulinko, půjdeš na 3D?

marhulinka
autor
26. říj 2009

Leny chceme na něj jít...tak pak se musím objednat až tam pojedu ve 24tt na krev 😉

coko.joko
26. říj 2009

aha.....tak to ja mam jeste cas 😉 na velky UTZ...ale neboj bude to dobry a uvidis prcka jak se tam krasne vrti.... 😉
leny ja vydrzim,ale snad se driv nezblaznim 😀

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko to uteče jak voda!! Mě to taky uteklo...tak ještě jednou tolik a hurá rodit 😀

leny2
26. říj 2009

JO, jo, utíká to docela rychle.

leny2
26. říj 2009

Uhlicek to myslím spojila s tou návštěvou na zjištění cukrovky v jeden den. Někdo chodí třeba už teď.

coko.joko
26. říj 2009

jo vam to utika,me teda moc ne 😉 a vite jaka je sranda u nas....ze to vedi jen moje rodice a vy tady,ze jsem tehu a nikdo jiny 😉 to budou pak koukat,az se vratime z nemecka s mimcem 😀

leny2
26. říj 2009

Týjo Čoko, tak to budou koukat.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Leny myslíš 3D? Já se optám na to ve čt,kdy by to šlo,třeba bych to spojila s tou krví ve 24tt 😉 🙂

coko.joko
26. říj 2009

jinak 3D je krasny.......ale tady delaji specialni UTZ na ktery se tesim moc....je to okolo 18tt-20tt a napoji ti na brisko nejaky snurky a maji velky platno a ty vidis svoje mimco ve velikosti jako jsi ty a oni skoumaji vsechny organy jestli jsou v poradku,takze ty vlastne vidis i jak bude tvoje dite vypadat....je to pry krasny pohled,tak jsem zvedava...co na nas vybafne 😀 😀

coko.joko
26. říj 2009

marhul myslim,ze 3D delaji ve 26tt 😉 jsem to cetla v Arlete na nastence

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko 3D/4D se dělá buďto ve 12,16, nejlepší ve 22-26tt 😉 🙂

coko.joko
26. říj 2009

no tak marhul sup na nej at vidime smudlu 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko jsem zvědavá komu to bude už teď podobný.. 😀 No krásný bude po mě...to je jasný 😀