Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
27. říj 2009

Janysku Beník je náš pejsan-a je taky poločerný 😀 😀

janysek70
27. říj 2009

To vím 😉 , ale já myslím ty dvojnohé a sbimbáskem, néééé!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
27. říj 2009

Nojo tak bimbáska máme taky...ale nožky čtyři 😀

coko.joko
27. říj 2009

janysku ja ti poslu klidne nejakyho cernouska,tady jich je hafo......... 😀

coko.joko
27. říj 2009

TAdy nikdo neni.............. 😕 😕 to neni ani mozny

marhulinka
autor
27. říj 2009

Tak já jsem už tu...jdu papkat polívčičku...já byla venku s pejsanem a doteď jsem vařila 😀

coko.joko
27. říj 2009

marhul ja taky varim a u toho koukam do PC 😀 jeste musim uvarit knedlicek a mam hotovo.....nejak me to zmohlo 😀 copak si varila dobreho

marhulinka
autor
27. říj 2009

Udělala jsem dva salátky: 1.s krabýma tyčinkama a zeleninkou, 2.s kuř.masíčkem a zeleninkou.
Pak jsem udělala přírodní plátky a rejžičku...tak na dva dny máme papu a já klid.
Ještě jsem pudinček s piškotama a červeným rybízkem...takže zásobičky jsou 😀

blazenkaa
27. říj 2009

teda holky vyteda povídáte včera jsem vás dočetla a dneska jsem vás musela zase dočístjak povídáte .
Já jsem teprve začla vařit udělala jsem si dneska den jen pro sebe

coko.joko
27. říj 2009

teda marhul ty jsi sikula hned na tyden do predu uvarit... 😀 to ja poctive kazdy den jako ten blbec stojim u sporaku 😀
ahojda blazenko......to chce si udelat den jen pro sebe.......ja ho budu mit v sobotu a v nedeli jsem totis uplne sama 😉

blazenkaa
27. říj 2009

víš jak mi to bodlo ráno v půl 10 na masáž a v 10 na nehty no konečně

coko.joko
27. říj 2009

jo masaz.........a ceho zad.....a nehtiky teda ty chces bejt krasna vid.....ja bych potrebovala ke kadernici jako sul.....

marhulinka
autor
27. říj 2009

Coko já ti dám na týden...to je na dva dny 😀

Já mám jen dopolka pro sebe 😀 😀

coko.joko
27. říj 2009

ja mam taky marhul dopolka pro sebe,ale to stojim u plotny a pak kdyz V.jede nekam daleko na zapas treba na dva dny jak oted v sobotu,tak si delam den jen pro sebe a krasne si to uzivam 😀 a hlavne nemusim varit a je to proste pohoda..... 😀

coko.joko
27. říj 2009

Tak se tu mej te ja jdu papkat a pak ven.....je tu krasne,tak toho chci vyuzit 😉
janysku,doufam,ze jsi uz krasna po ty pedikure.....

leny2
27. říj 2009

Coko, u vás je krásně, to se máte, tady tak nějak chvílema prší, no nic moc.

marhulinka
autor
27. říj 2009

Tak Janysek už má krásné nožky určo nahoře a relaxuje 😉
Coko neprovokuj,tady je celý den tma a hnus 😠

janysek70
27. říj 2009

Já jsem teprve před 1/2 hoďkou dorazila dom, jsem trajdala po městě a pak byla u našich....

marhulinka
autor
27. říj 2009

Nojo sis nechala udělat nové nožky a to se to pak ťapalo,viď?? 😉

janysek70
27. říj 2009

Jo už jsem to potřebovala jako sůl, musím si je pořádně opečovávat, páč mi po těch stimulkách a těch sajrajtech začaly celkově dost bolet a křečovat 😖

coko.joko
27. říj 2009

Zdravim vas vsechny.....tak jsem seted vratila z prochajdy,trochu se to vrtlo a ja jsem se zapomela v jedny hospode....teda sedela jsem venku na vzduchu a popijela cokoladu a vodu....Taky jsem si koupila krasny tricko a mam z neho velkou radost......se musim v nem vyfotit a ukazat vam ho 😉
jinak ja neprovokuji....ale tady je fakt krasne jen na mikcu 😉
janysku to je dobre,ze sis udelala den jen pro sebe a ted budes mit nozky jako nove 😉 ja jsem na tom byla jednou u kamosky a pak jsem se citila o 20 let mladsi 😉
tak ja se loucim..jdu smer vana a pak do pelisku 😀 paaaaaaaaaaa

leny2
28. říj 2009

Ahoj holky,
dneska to venku vypadá na krásný den, tak se to snad nepokazí.

coko.joko
28. říj 2009

Ahojda,jsem se konecne dostala k PC.....
leny2 tady je taky krasne,tak snad to vydrzi 😉

coko.joko
28. říj 2009

Teda kde jste vsechny......ja myslela,ze jetam svatek a vy snad pracujete 😀

marhulinka
autor
28. říj 2009

Krásný sváteční den 😉 🙂

Tak teda u nás hezky není...vy provokujete nebo kecáte 😅 Já si teď dopřávám odpolední Caro s mlíčkem a kluci usnuli 😀

coko.joko
28. říj 2009

marhul a kde bydlis????snad na severnim polu ne.....vsude je hezkyy a jen nad vasem barkem je zamraceno 😀 😀 taky popijim Caro s mlickem,ale nejak me to nejde,bych radsi dala turka a nebo presso 😉 vsichni tri kluci spinkaji 😉

marhulinka
autor
28. říj 2009

Coko no připadá mi to tak....to není možný,že je všude hezky a tady hnus...slunko jsem neviděla ani nepamatuju 😅 Fůůůůůj turka blééééééééé....Jen hezky bumbej je to zdravější 😀
Nojo asi všichni tři,před chvílí jsem prcka cítila,že se asi jen převalil a chrupká dál 😀 To je život co?? Zítra nás čeká ten velký ultra,to zase budu zítra dopolko nervní,to budu muset sedět celou dobu tady,abych na to nemyslela...jedeme tam totiž až odpolko... 😝

marhulinka
autor
28. říj 2009

Coko 11tt!!! Za chvíli budeš mít za sebou ty tři měsíce...to to letí,viď??

coko.joko
28. říj 2009

marhul neboj to bude zitra v pohode....musi to bejt a bude to v poho.....
no 11tt ja tomu porad nejak neverim.....akorad jsem zjistila,ze fakt zacinaji bejt malicky tricka takze me asi roste brisko...V.rika,ze mam takovej malicky spicek,ktery je tvrdy....a tak jsem mu rekla,jestli si bude delat prdelky,tak to reknu prckovi a dostane...... 😀 😀

marhulinka
autor
28. říj 2009

Coko jojo já tomu věřím,ale to víš,prostě je člověk nervózní 😉
No se podívej jaké banděro už mám já 😀 Večer jsem se po koupání mazala v ložnici krémem a manža chtěl mermomoci fotku...nakonec jsem svolila,tak máme první hambatou...a to je teda břuch!! Večer to je hezky teda vidět 😀