Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
4. lis 2009

Víte, co jdu dělat? Jukněte na hodinky 🙂

marhulinka
autor
4. lis 2009

Jdes na ulici 😉

coko.joko
4. lis 2009

Janysku tak se pokoukej na Ulici a pak mrkni jeste snad tu budu 😀 ted je to napinave vid 😀

marhulinka
autor
4. lis 2009

Já jdu taky natáhnout tělo na gaučík pa pa pa

coko.joko
4. lis 2009

ja teda nikam nejdu.....dam si vecu...a pak vanu..... 😀

janysek70
4. lis 2009

Marhul, ty jsi pořádný "ležák" 😀

coko.joko
4. lis 2009

janysku vzdyt jsem psala,ze marhul je sipkova Ruza 😀

janysek70
4. lis 2009

"Vorvaň gaučový" 😀 😀 😀 😀

coko.joko
4. lis 2009

taky dobry...........janysku 😀 takze to nebude marhul,ale vorvan gaucovy 😀 😀 co Ulice urco dobry JArda Hejl je dobrej......ten to zase vse vymysli 😀 tak ja si musim pockat do zitra......ale uz ted se tesim 😉 jdu na chvilku k telce natahnout nozky boli me jako prase............

coko.joko
4. lis 2009

To jeste davaji Ulici nebo co?????????

leny2
5. lis 2009

Ahoj holky,
dneska jsem první a konečně doma a jdu něco dělat, furt říkám, že je času dost a ono to docela utíká. Musím přerovnat skříně, abysme měli místečno na věci na mimi, tak se do toho asi dneska dám. Oběd jsem si uvařila včera večer, tak nemusím stát dneska u plotny. 🙂

flagicka
5. lis 2009

ahoj holky,potřebuji poradit,je normální 7den po ket,aby vám bylo tak nějak špatně a bolelo vás břicho tak jinak jako by jste to měly dostat?mě je dnes od 5h.špatně.....ted jsem si dala prášky co beru od pana doležala a snědla suchou housku,,tak snad mi bude líp.

leny2
5. lis 2009

Ahoj Flagicko,
vítej mezi námi, jsme rádi, že je tu o jednu snažilku víc. Možný je všechno, každý má jiný průběh, příznaky na MS jsou normální, nezbývá ti nic jiného, než čekat jak se to vyvine. Jsi doma nebo chodíš do práce?

janysek70
5. lis 2009

Ahojky ženy 🙂 .
Čoko a Marhul ještě v peří 😀

flagicka
5. lis 2009

ahoj leny-jsem doma,práce by nešla měla bych strašný lítání....tak snad vše dobře dopadne daly mi tam 3sněhuláčky tak aspon jeden se uchytí....

leny2
5. lis 2009

Ahoj Janýsku,
tak jsem dočítala včerejšek a vypadá to že IUI odložíš o měsíc, já myslím, že děláš dobře, nejdřív se dej do kupy a až budeš cítit, že je ten pravý čas, tak na to vlítni. Ty budeš mít stimulovaný IUI? To jsem ani nevěděla, že se to dělá.

leny2
5. lis 2009

Flagi, to je velká šance se třemi, držím palečky, aby se aspoň jeden zakousnul.

coko.joko
5. lis 2009

Ahojda holky,
janysku,ja jsem vzhuru od pul sedme,ale byl tu manzel na PC a ted odesel na zimak tak mam volno.... 😀 ja tomu peri moc nedam...nemuzu spat a porad se budim 😀
flagicka-to muzes mit me taky bolelo bricho jako na mrchu a nbylo me zrovna dobre...vydrz do testu..... 😉

leny2
5. lis 2009

Flagi, kdy plánuješ testovat? To je moje oblíbená otázka. 😉

janysek70
5. lis 2009

Jj Leny, ty 3 IUI v začátku jsem měla v nativu, ale museli mi hlídat, kdy naroste folík na straně z vejcovodem. Při stimulované IUI by mělo narůst více foliků.

leny2
5. lis 2009

Ahoj Coko, já teď spím docela dobře a musím zaťukat i ta zácpa snad už přešla.

leny2
5. lis 2009

Janýsku, tak to jo, to je určo lepší, když se to nastimuluje.

coko.joko
5. lis 2009

leny2 zacpa co to je prosim te za slovo?? 😀 uz by mohla taky odejit od nas a ja uz chci bejt taky v pohode...zatim teda moc nejsem....rano bojuji se snidani a do toho ty nohy boli jako prase..... 😀 😀
dneska v 16hod mam bejt u dr.tak jsem zvadava co zase budu povidat......je snim hrozna sranda,ale ja se jen smeju 😀 😀
janysku-tak at ty foliky rostou a muze se to tam krasne chytit.....ja ti t otak holka preju....vcera ti muselo piskat v usich jsem si o tobe povidala s V. 😉 ale jen v dobrem

flagicka
5. lis 2009

Leny až ve středu....tak to musím vydržet....

coko.joko
5. lis 2009

leny copak to ctu,ze budes delat poradek ve skrini....to bych taky potrebovala mam tam veci,ktery uz me jsou male,tak se jich zbavim 😀 😀 a pro prcka musime koupit uplne novou skrin 😀

leny2
5. lis 2009

Flagi, tak ať ti to rychle utíká. A jak se ti líbí v Arletě, jak dlouho tam chodíš?

leny2
5. lis 2009

Coko, a ne v jedné skříni, moje věci, mladýho věci, hračky atd. Ještě jsem se do toho nepustila, zase od rána sedím u PC.

janysek70
5. lis 2009

Čoko, půjdu na IUI až v příštím cyklu, už jsem se rozhodla, teď se ještě měsíc budu čistit

coko.joko
5. lis 2009

leny-vim a to ti neutece ta prace,tak pekne odpocivej u PC 😀 s nama
janysku,tak prijed k nam a muzes se cistit tady.....je tady krasny vzduch a hlavne porad teplo 😉

coko.joko
5. lis 2009

a uz ti janysku prisla ta kura Colonix............ 😉