Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
9. lis 2009

leny2-tak atte blejskne a posli.......
marhul-koukala jsem jaky mas fotecky zase 😉 krasny pupicek....... 😀

leny2
9. lis 2009

Taky jsem zrovna koukala na tvůj pupíček, musím taky blejsknout. Taky se půjdem s pejsanem projít pro malýho do školy, je tam docela hezky dneska.

marhulinka
autor
9. lis 2009

No tak taky koukejte hodit pupíčky 😉 🙂

coko.joko
9. lis 2009

Venku je krasne........tady ne a ne......prsi a je tam hrozne smutno.........

marhulinka
autor
9. lis 2009

Tady je dneska taky fajnově...není sice slunko,ale je příjemně 😀

leny2
9. lis 2009

U nás taky nesvítí sluníčko, ale nefouká a není ani moc zima.

marhulinka
autor
9. lis 2009

Já teď dojídám obídek,dorazí manža a půjdeme na prochajdu...tak se opatrujte 🙂 😉 A večer juknu na fotečky 😕

leny2
9. lis 2009

Taky pádím, mějte se. 🙂

flagicka
9. lis 2009

ahoj Leny 🙂

krtekh
9. lis 2009

ahoj - coko - jasně černovlasá, krátké vlasy, ležela jsem po levé straně od tebe - to u mě se dr. málem ztratili bobíšci z katetru - pamatuješ? - pro ostatní - při transferu se dr. uvolnil nějak katetr a všichni jsme trnuli, zda se embrijka nevylila kamsi do pochvy - grrr - naštěstí v embr. laboratoři to zkontrolovali a přendali do nového tentokrát už neporušeného katetru. Prý se to dr. ještě nikdy nestalo - no a já musím být první že???

Nevíš, zda někdo z ostatních na pokoji je ještě těhu? Já zprávičky nemám, protože od transferu jsem u Dol. nebyla, test jsem si dělala doma a pak jsem jen výsledek volala sestře. Ta jestli chci objednat - ale proč, když vůbec netuším, zda nějaké "příště" bude, zbytečně se v tom rýpat s mi nechtělo.

U nás je teplo, ale zataženo, takže bude určo pršet. Tak sedíme s Tes doma a ona mě ukecala ☹ a čumákuje na jim jam na tv. To je výchova - chjo. 🙂

coko.joko
9. lis 2009

tak jsem se vydadala a je me docela dobre 😉
kde mame janyska ☹
krtek-tak mam dobreho pamatovaka 😀 jsem hrozne rada,ze ses ozvala 😉 a budes s nama na MK.no myslim,ze to dopadlo ty pani jak lezela u dveri,blondynka sla prvni na KET,protoze jsem ji videla kdyz jsem tam byla ja na testu,tak ona tam byla taky a setra ji rikala,ze je dobre,ze ji to dopadlo,ale ona si nepamatovala me,tak jsem se nechtela hlasit.....coz se divim,protoze ja mam ksichtik docela na pamatovaka dobrej 😀 😀
marhul na postu,to si zase utracela vid............... 😀

janysek70
9. lis 2009

Pavlínko, lásko moje, už jsem tu 😀 😀 😀

janysek70
9. lis 2009

Háááá, tak mi čokoušek usnul 🙂

coko.joko
9. lis 2009

Ahojda janysku jsem tu 😀 mluvila jsem s mamkou musela me zkontrolovat 😀

janysek70
9. lis 2009

Jo, já už jsem na příjmu, Michal mi tu tluče do hlavy nějaké klíny, něco mi tu předčítá.
Tak vítej cestovatelko 🙂 . Tak jsem četla, že se nebudu mít čím umýt, tak asi vezmu mýdlo z Jelena, když jsi na mě zapomněla 😀

coko.joko
9. lis 2009

neboj ja ti to dam v unoru az se sejdem,jestli to teda dopadne......jsem porad rikala janysek utros...a sept cokolady a holkam kacenku do vody a uplne me to vypadlo.....do toho V.porad neco meldoval co jeste vzit a ja ho nechala v byte lezet....... 😀 jo to znam V.me taky porad neco predcita a ja vzdy delam,ze ho posloucham 😀

janysek70
9. lis 2009

Sep pekla, ju? To se příště musím taky včas nahlásit 🙂

janysek70
9. lis 2009

Dneska mi dorazil Colonix, tak jsem študovala návod a dělala si rozpis dávek na celý měsíc a zítra jdu do toho...., pak pojedu do práce, tak doufám, že se nepo**** cestou 😀

coko.joko
9. lis 2009

jo sept pekla a mela to moc dobry...rolady jedna cokoladova,druha svetla a myslim,ze je prodavaji v Tescu 😀 😀

janysek70
9. lis 2009

Tak to asi od ní teskáči okoukali recepisióne 😀 😀

coko.joko
9. lis 2009

asi jo 😀 ta me zase da,az to bude cist,ale bylo tam krasne a fakt holky jsou tak hrozne velky,jsem je ani nepoznala 😉 ale ta cesta stala za prd...... 😉

janysek70
9. lis 2009

V sobotu mám jet na sraz od základky do Trauče, ale vůbec se mi nechce a taky to stojí vždy docela na prd, od střední je 1000x lepší

coko.joko
9. lis 2009

Teda do Trauce,tam jsem taky stravila 3 roky na nadrazi,kdyz jsem jezdila na ucnak.......maji tam docela dobre hospody...... 😀 😀 koukam,ze ty mas ted porad sraziky...s holkama z MK,ted od skoly....... 😉 ale jet se tam podivam..aspon uvidis spoluzaci.....a pokecas si s nima 🙂

janysek70
9. lis 2009

Já už jsem odepsala omluvu, že nepřijedu, ale kdyby mi chytl rapl, skočím do auta a nebyl by to problém, ale po zkušenostech..., jsem říkala, že už od ZŠ jezdit nebudu, byli jsme takoví malí parchanti a docela si nemáme co říci

coko.joko
9. lis 2009

janysku a jaky mas auticko,myslim,ze M.kupoval nove jestli se nepletu 😉 to tvoje se nejak pos......!
tak kdyz se necitis mezi nima,tak tam nejezdi...... 😀
jsem si koupila v Cr noviny Instinkt a pisou tam o kseftech s neplodnosti....tak to musim precist...

janysek70
9. lis 2009

Né, já mám stále svoji červenou Filcku, to jeli kupovat Lukášovi nějakého malého Peugeota.

O kšeftování raději nechci slyšet, to už jsem slyšela hodněkrát a bych se z toho poto i bez Colonyxu a už bych se bála jít...

coko.joko
9. lis 2009

jo pro Lukase......no jsou to svine ☹ a vic uz nereknu.....za chvilku mam doma V.a pujdem do auta a musime vynosit veci z auta......a me se dnes tak nic nechce delat........ 😀

janysek70
9. lis 2009

Jé, mi dalo zabrat to s těma sviněma, o kom je řeč

coko.joko
9. lis 2009

ale prisla jsi na to ne??jsem to asi blbe pisla 😀

janysek70
9. lis 2009

To víš, že jo, zapla jsem énteligentní buňku na 2. stupeň a cvaklo.
Co jsi si přivezla do říše pěkného? Jsi zase rabovala v Čechách za měkou korunu, aby jsi ušetřila tvrdou eurošišku 😀