Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
17. lis 2009

janysku,takze je doma...... 😉 a jaky ma teda jmeno nakonec......

janysek70
17. lis 2009

My jsme jeli až po o a byla to dálka, nazpátek jsme se ještě stavili v HK v OBI pro nějaké mističky a hračku 🙂 .
No a teď tady s ním stále blbneme a Michal je jak malý dítě. Jo a bude to asi opravdu Benží. A Michal mu pořád říká Bendíku

mysicka.hk
17. lis 2009

Janýsku gratuluji k vovému členu rodiny. 🙂

mysicka.hk
17. lis 2009

K novému.

coko.joko
17. lis 2009

Tak to je super,ze si tak vsichni rozumite 😉 ja jdu k telce jsem dnes unavena 😉

leny2
18. lis 2009

Ahoj holky,
tak Janýsek má už doma špuntíka, když to čtu, tak bych si jela hnedka ještě pro jednoho. Vybrali jste hezký jméno.

leny2
18. lis 2009

Už se těším na fotečku. 😵

marhulinka
autor
18. lis 2009

Ahojky všem...

tak Janysku šup s fotečkou!!!

leny2
18. lis 2009

Marhulinko, v pondělí jsme byli v Ikee, ale kávové zrníčka jsem tam nenašla. A tu zavinovačku z Polska máš bavlněnou? A kupovala jsi jí v obchodě nebo na tržnici? Na kolik tě vyšla?

marhulinka
autor
18. lis 2009

Jůůůůů já Ikeu letos nestihla ☹ Měli jsme tam jet,jak jsem byla nachrmlaná..no a tak jsme to raději zrušili....ale nechám si tam něco pokoupit od švagrové 🙂 😉
Zavinka je bavlněná /zvenku je froté/..kupovali jsme ji na tržnici a stála do 200Kč...už si to nepamatuju,protože jsme tam kupovali toho víc...ale vím,že nás vyšla určo o stovku méně než tady....ona má vystužená záda,což jsme chtěli...Ještě mám jednu do postýlky na spinkání...ta je obyč bavlněná...

marhulinka
autor
18. lis 2009

Tak Janysku nech toho muchlování a šupky podat info a foto!!!!!!

mysicka.hk
18. lis 2009

Krásné ráno. 🙂 😉

marhulinka
autor
18. lis 2009

Ahoj Mysicko 🙂

mysicka.hk
18. lis 2009

Ahoj Marhulinko, koukala
jsem jakou máš krásnou výbavičku. 🙂

marhulinka
autor
18. lis 2009

Myši děkuji...teď jsme si dali pauzičku... 😀 😀

mysicka.hk
18. lis 2009

Kdypak pořídíte kočárek?

coko.joko
18. lis 2009

dobre rano holky,
jsem se na vas prisla podivat a tu nikdo.....a janysek ten opravdu na to uz prdi a bude se ted muchlovat a psikem 😀 😀
marhul ty a pauzu to snad ne????
mysko mas dovcu?

mysicka.hk
18. lis 2009

Čoko blázníš? Jdu na odpoledne, konečně se trochu dospím. 😉

coko.joko
18. lis 2009

mysko ja mysela,ze mas opradu volno....a ty mas odpolko.... 😉 tak aspon odpocivej at naberes silu....

mysicka.hk
18. lis 2009

To bych docela potřebovala, ale nějak to nezvládám, pořád něco dělám.
Teď jdeme na procházku a za hodku do práce, mrknu na vás večer.

leny2
18. lis 2009

Měla jsem tu kámošku, dělala jsem jí dárkové poukazy na počítači, ale už jsem tu.

leny2
18. lis 2009

V pondělí jsme koupili novou židli k počítači, to se mi to teďka hačá. 🙂

coko.joko
18. lis 2009

Ahojda leny,
to verim,ze se ti haca ted lepe..... 😀 ja mam notas a tak muzu i do postylky,ale pry to neni ted dobry,takze sedim u stolu v kuchyni a datluji. 😀

leny2
18. lis 2009

Já jsem ráda, že konečně mám jeden den klidu, furt někde lítáme. Tak hledáme na netu nějaké inspirace na dárky a tak.

coko.joko
18. lis 2009

jo,jo vanoce...to ja ted jeste neresim.....mame cas.. 😀

janysek70
18. lis 2009

Čáááááu už jsem doma a mimi se mi peleší v novém pelíšku, tak vás můžu dočíst 😀

coko.joko
18. lis 2009

No ne janysku jdu vyvesit vlajku,ze ses nam vratila na MK 😀 😀 😀 to je super....uz me tu bylo smutno a musela jsem si najit jinou diskuzi 😀

janysek70
18. lis 2009

Jó koukám, že šmejdíš jinde 😀 😀 😀 .
Já jsem nenapsala, že jedu ráno do práce, tak se omlouvám.

flagicka
18. lis 2009

ahoj holky,omlouvám se,že vám píšu až ted,ale nějak se mi jsem ani nechtělo ☹ mimi se nepovedlo a jsem stoho hotová.....dr.nám řekl at to zkoušíme normálně,že má partner lepší spermiogram a když se to do února nepovede zkusíme inceminaci a když pak ta nedopadne tak další IVF a pak KET tak jsem stoho nesvá.....a smutná,že se to nepovedlo ☹

janysek70
18. lis 2009

Fla, známe to tu všechny, jak se cítíš, já ten pocit bezmoci zažila po nevydařeném transferu už 5x a někdy se mi taky o tom nechtělo psát, ale už jsem se obrnila a tak moc tu neřeším těhulení, jen pokec a rady. Nesmíme to vzdát!!!!