Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
18. lis 2009

Jůů tak to jsi měla dobrůtku....já nevím,ale prostě nějak vůbec nemám na jídlo chuť...bych klidně nemusela celý den jíst... ☹

leny2
18. lis 2009

Tak se pro dnešek loučím. 🙂

marhulinka
autor
18. lis 2009

Leny pa pa a krásný večer 🙂

coko.joko
18. lis 2009

Cusik devcatka,
tak kachna me neoklovala,protoze jsem tam nebyla......ale vzala jsem to smer lekarna a vybrala si leky teda spis ty cipky do pi........a pak jsem sla s Vratou do mesta a tam me chytil hladik,tak jsem zasla na vecu a pekne se s V.nazrala.....masicko mnamky.....a potom cestou na trolej,jsem citila mandle v cukru a tak jsem si je musela koupit a celych 100g jsem sezrala a ted se nemuzu hybat.......takze jdu smer vana a pak k telce jsem uplne hotova..... 😀

marhulinka
autor
19. lis 2009

Krásné ránko a pohodový den 🙂 😉

Janysku co Beňulka?? 😉 🙂

Coko no my už myslely,že tě tam uklovaly 😀 Takže byla bašta mňam a téda mandličky v cukru...hmmmmmmm 😉 🙂 😵

leny2
19. lis 2009

Ahoj holky,
co máte dnes v plánu? Já jsem dnes nechala mladýho doma, stěžoval si včera, že ho bolí břicho, tak uvidíme co z toho bude.

marhulinka
autor
19. lis 2009

😀 😀 Tak ať z toho raději nic není 😉
Já mám naplánované jen procházky a návštěvičky 😉
Už mám doma docela slušnou ponorkovou nemoc 😝

leny2
19. lis 2009

To ti schvaluju, ještě že máš chlupáčka, že máš společnost doma. 🙂

marhulinka
autor
19. lis 2009

Leny to jo ale on celé dopolko chrní 😀
Alespoň,že ty prochajdy můžeme podnikat a pak ty návštěvičky...moc potřebuju kontakt s "živými" lidmi....strašně mi to chybí

leny2
19. lis 2009

To jo, já jsem taky ráda, když někde vyrazím občas.

marhulinka
autor
19. lis 2009

Jen si teda teď víc odpouštím nějaké město a obchoďáky... 😝 😝 Procházky jsou teď super,že je hezky...to chodíme na louku a tam se pejsan vyřádí....no a ještě že jsou ty návštěvy...že se můžu vždy s někým sejít...to bych se ukousala...a pak doma otravuju manžu-povídej si se mnou 😀

marhulinka
autor
19. lis 2009

Kdepak jsou všechny??
Coko vstávat...Janysku přestaň se muchlat a pojď povídat novinky a zážitky 😀

coko.joko
19. lis 2009

Ahojda,
coko je vzhuru,ale snida 😀 a ted musi zkouknout ULICI a VKV,aby byla v obraze 😀

marhulinka
autor
19. lis 2009

Jéjej seriálky....ty zvládneš i při nás,ne?? 😀

coko.joko
19. lis 2009

Leny jinak ja mam plan,ze dneska budu trochu uklizet a odpolko jdem ven na prochazku a pak budeme cucet na DVD mame film 2012 a je pry krasne smutny a zajimavy,takze ho zkouknem 😉

coko.joko
19. lis 2009

marhul to nejde,to se musis sousredit,aby ti neco neuniklo 😀 😀

leny2
19. lis 2009

Coko, taky sleduji VKV, nahrávám si to a pak se na to dívám když mám čas.

Tak synáček má 37 teplotu, tak jsem zvědavá co z toho vyleze, ještě že jsem ho nechala doma. Bylo to těžké rozhodování, nevěděla jsem jestli si to vymýšlí, jestli se mu jen nechce do školy, nebo co, ale měl takové lesklé očička, tak jsem ho raději nechala doma, volala jsem paní učitelce, abych ho omluvila, tak říkala, že když bude doma jeden den, že to pak dožene, že je šikovný, jinak kdyby nešel i zítra, tak zítra musím zajet pro úkoly.

marhulinka
autor
19. lis 2009

Coko jo soustředit...u těhle ptákovin zas tak nemusíš 😀 😀

Leny tééda teplůtka je bleee...ať je brzičko fit...lepší by bylo,kdyby to byla simulace,viď?? 😉

coko.joko
19. lis 2009

teda marhul to je uplne super serial 😀 😀 a krasne se u toho snida........ 😀
leny je, at je brzo fit ten tvuj klucina cislo jedna 😉

marhulinka
autor
19. lis 2009

Nojo to je tím,že já na žádné tyhle seriálky nekoukám..já jen na pohádky 😀 😀

leny2
19. lis 2009

Marhulinko, to jo, žádné nemoci nepotřebujem.

marhulinka
autor
19. lis 2009

Tak hezky vitamínkovat,být v pelíšku,pouštět nějaké pěkné pohádky a hodně spinkat 🙂 😉

coko.joko
19. lis 2009

marhul ja na ne zacla koukat,kdyz jsem byla tady v nemecku,protoze to vis,kdyz jsi sama a nudis se tak koukam na tyhle serialky......

leny2
19. lis 2009

Coko, máš pravdu, že se u VKV musíš soustředit, taky si je proto nahrávám, abych na to měla klid, kdo to nesleduje celé od začátku, tak to tak neprožívá.

marhulinka
autor
19. lis 2009

Jupííí přišly nám teď dárečky...jupííííí objednávali jsme nějaké šperky /chichichi je tam něco i pro Marhulku 🤐 /...

coko.joko
19. lis 2009

leny presne tak,nekdo sleduje Ordinaci a ja zase VKV 😎
marhul...ty uz mas vanoce teda a sperky dostanes 😀 se mas......

janysek70
19. lis 2009

Nazdáááár 🙂
Tak čoko nám včerejšek ve zdraví přežila a teď čumí na bednu, Marhul se čančá a Leny kurýruje a já tu mám práce jak na*ráno

marhulinka
autor
19. lis 2009

Janysku já ti dám čančám 😀 Já na to jen čumím 😨 😵
Tak se Benžísek??

janysek70
19. lis 2009

Je zlatý a nechce mi ani nechat jít vyčůrat, teď tu leží vedle stolu v pelíšku a sleduje mě

marhulinka
autor
19. lis 2009

A kde v noci spinká?? Ještě není v posteli?? 😀 😀
Nojo tyhle štěněcí léta jsou úžasný...ikdyž my měli teda strašného hypeaktivce,takže občas to byl takový menší teror od něho 😀 Ale teď je miliónový!!!