Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
25. lis 2009

Já se pochlubím až vyrobím.
Snad se mi to povede?

marhulinka
autor
25. lis 2009

Určo se povede... 😉

coko.joko
25. lis 2009

Ahojda,ted jsem prisla dom a delam pomazanku vajickovou,ale hledam jak se poradne dela.....hihihihi...
jinak muj kocarek je......az dodelam pomazanku,tak vam ukazu.....ale vite jak to je ja to jeste zmenim urcite..
mysko co muzu pro tebe udelat?pis......mrknu za chvilku jdu drzet Vratu montuje lustr.....

janysek70
25. lis 2009

Hlavně aby nemontoval žárovky jako policajti 😀

mysicka.hk
25. lis 2009

Ahoj Čoko rozhodla jsem se udělat větrníky a
chtěla bych do nich krém co je v těch kupovaných.
Neměla by jsi recept? Stačí krém, těsto zvládnu.

coko.joko
25. lis 2009

http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/koc...

Tady je jeden kocik pro naseho broucka....... 😉

coko.joko
25. lis 2009

http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/koc...

a tady je druhy,takze ted jaky........cela ja 😀 😀

coko.joko
25. lis 2009

mysko,hned se podivam udelam tu pomazanku a jdu se podivat do meho sesitku 😀 jak se to vubec dela.....

leny2
25. lis 2009

Coko a Marhulinko, krásný kočárky máte vybraný, já mám schovaný po synáčkovi, je jako nový.

Janýsku, neboj chlupáček se to naučí, aby nečůral doma, taky to tomu našemu trvalo trochu, ale taky to zvládnul.

leny2
25. lis 2009

Dneska jsem měla zase náročné odpoledne, tak jdu zalehnout k telce.

coko.joko
25. lis 2009

Tak ja vam tady dam kocarky a v jste kde............. 😒
Mysko tak to mam,ale je to hrozne slozity,tak nevim jestli to chces delat...... 😉 sis mela vymyselt treba venecky to je lehky....ale krem do vetrniku karamelovej to je mazec.....

coko.joko
25. lis 2009

Tak ti to pisu do IP 😎

marhulinka
autor
25. lis 2009

Coko pěkný kočík sis vybrala 😉 🙂

Já jdu vybírat na co budeme koukat a něco si pustíme...všem krásný večer 😉 🙂

mysicka.hk
25. lis 2009

Čoko tak klidně písni ten do věnečků.
To neva, jen tam nechci šlehačku.

coko.joko
25. lis 2009

mysko,tak to smolim do IP a ono se to neodeslalo a je to fuc...to me teda pekne nasralo 😉
takze to pisu sem.......Krem: 1/2 litru mleka,2 vanilkovy pudinky,cukr krupice,0,2 dkg masla....
Postup....udelat klasika pudink a kdyz je vychladlej,tak do neho zaslehat to maslo a muzes dat i vic masla,bude vic kremovej....tod vse bez slehacky.....
a ten karamelovy ti nepisu,protoze je opravdu na dlouho a je v tom hodne slehacky....

marhulko-no me se taky libi,ale mame jeden problem...ten prvni tu koupime a ten druhy tu nikde v obchode nemaji,takze jedine objednat v CR a to zase nemuzeme,takze mam dilema 😀 jaky teda.......

marhulinka
autor
26. lis 2009

Krásné ránko všem 😉

Coko tak to je dilema...tak jedině ten vybraný první nebo třeba ještě bude změna a bude nakonec úplně jiný 😉 🙂

leny2
26. lis 2009

Ahoj holky,
u nás prosvítá sluníčko.

Marhulinko, přeji pohodovou cestu na kontrolu a samé krásné zprávičky. 🙂

leny2
26. lis 2009

Holky, jsem si objednala na MMK nějaké věcičky pro mimčo, paní velice ochotná, tak jsme si tak o sobě napsali pár řádků a ona ta paní dělá v embryo laboratoři v Plzni, tak jsme docela pokecali.

marhulinka
autor
26. lis 2009

Leny dííííky 😉 🙂

leny2
26. lis 2009

Už se těšíš až uvidíš Kubíčka, viď? 😉

leny2
26. lis 2009

Jsem zvědavá jak tě teď objednají na tu cukrovku a 3D.

leny2
26. lis 2009

Máš načůráno do lahvičky?

marhulinka
autor
26. lis 2009

Leny straaaaašlivě moc se těším,ale knedlík mám taky 😀 ta nervozita je prostě pokaždé....
Jojo načůráno mám...málem jsem zapomněla 😀 Já myslím,že mě objednají tak za 14dní nebo za 3týdny...pak si myslím,že už budou mít taky volno,ne??

marhulinka
autor
26. lis 2009

Dneska jdu v 10h s pejsanem na zástřih...nechám jen zastřihnout hlavinku...tělíčko už mu nechám chlupaťoučké,ať mu je teplíčko 🙂

leny2
26. lis 2009

Já našemu hlavičku zastřihávám sama, vždycky když vidím, že mu to odroste kolem čumáčku a očiček.

leny2
26. lis 2009

Já myslím, že na 3D tě objednají i dřív. Mě říkala, že je to nejlepší v tom 25 týdnu, tak že až přijedu na kontrolu, tak mě objednají hned v tom dalším týdnu.

marhulinka
autor
26. lis 2009

Já mu ji nechávám zastřihovat celou,oni mají super strojek na ten čumáček a u očiček,já mu to jinak taky zastřihuju,když to u očiček dorůstá...ale tím strojkem je to mnohem lepší a řekla bych,že to dýl vydrží 🙂

leny2
26. lis 2009

Tak to mají něco spejšl, u nás hlavičku a čumáček stříhají nůžkama.

leny2
26. lis 2009

Ale je pravda, že na tom hodně záleží, jak má ostříhanou hlavičku, úplně to mění jeho kukuč.

leny2
26. lis 2009

Teď tady chrupe v pelíšku a jen mě hlídá, abych náhodou někde neodešla.