Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, já jedu v úterý, tak to se zase neuvidíme, ale mohla by ses zastavit u mě na čajíček, jedeš okolo.
To je divný, ne? Platit za monitor?
Za ten test na cukrovku se taky platí 150,- Kč, včera říkala sestřička.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Uhicku zaplatit? Tak to je tím,že nejdeš do nemocnice a jdeš k nim? To nechápu 😠

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, taky to nechápu, to bych se na to asi zeptala v nemocnici a chodila už tam na monitor, měla bys to Uhlicku i blíž.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Tak příští týden tam jedeme Leny-út,Uhlicek-st a já čt 😀 😀

Leny mě nikdo o placení ani nic neříkal 😅 No každému říkají jak co a jak se jim asi chce 😀 😀

leny2
10. pro 2009

Mě zase neříkali ať si vezmu svačinu.

leny2
10. pro 2009

Na 3D si máme vzít flashku na fotky.

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, ty jedeš ve čtvrtek jen na tu cukrovku, nebo máš i poradnu?

uhlicek
10. pro 2009

Holky zalezi jakou mate pojistovnu,rikali mi dve,ktere maji na to nasmlouvany,ale uz nevim jaky,skleroza 🙂 ,ja mam 211,tak zaplatim 300kc,proto mi nabizeli,abych sla uz do nemocnice a nemusela monitor platit.Ten na cukrovku jsem taky platila.

marhulinka
autor
10. pro 2009

😀 😀 no já jsem ráda,že mi řekly hlavně o té svačině 😀 😀 a ještě jsem zvědavá,jestli mezi odběrem tam budu muset být nebo budu moci třeba do města...no mám kdyžtak připravenou knížku a manža půjde sám 🙂

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, takže si můžeš vybrat, jestli chceš jít už do nemocnice a tam je to zadarmo?

marhulinka
autor
10. pro 2009

Leny mám jen test cukrovky a na poradnu mě budou objednávat...no jsem zvědavá na kdy,budou to tři týdny co jsem tam byla 🙂

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, to tady už někdo psal, že můžeš jít pryč, ale ono v tom Kostelci tak nějak není ani kam. Já jsem tam chodila do školy, tak to tam docela znám.

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, to se divím, že ti to nedali o týden dýl i s poradnou.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Leny alespoň bychom zajeli na nákup v mezičase nebo se šli jen projít...ať tam nesedíme 😀 Teda taky podle toho jaké bude počasí...možná budeme rádi,že budeme v teple 😀

leny2
10. pro 2009

Já to mám 7. ledna asi i s poradnou, protože to budou 4 týdny.

leny2
10. pro 2009

Jo, to byste si aspoň zkrátili to čekání, rychleji by to uteklo. Jestli máte rádi tlačenku, tak na náměstí je masna a tam prodávají domácí výrobu a je strašně výborná, samé libové masíčko, my si vždycky koupíme celou, rozdělíme se s našima a pokaždé byla moc dobrá.

marhulinka
autor
10. pro 2009

No právě mi to nedali kvůli tomu,že budou pak svátky,tak prý abych do svátků měla výsledky 😉
Tak hold pak do poradny pojedu ještě jednou...ale to neva...manža už bude doma,bude mít volno až do ledna 🙂 😉

Jůůůůůů díky za tip...to bychom tam zašli a koupili 😉 🙂

uhlicek
10. pro 2009

Leny2 jo muzes si vybrat,ja se rozhodla,ze jeste na jednu poradnu do Arlety pujdu.i kdyz si ten monitor musim zaplatit,nevis jak to pak funguje u nas v nemocnici

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, to nevím, asi tam zavolej a zjisti jak to tam chodí.

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, v té masně ji nemají vystavenou, ale když řekneš, že jí chceš, tak jí vytáhnou někde z lednice.

uhlicek
10. pro 2009

Marhulinko jeste v te masne,maji vyborne vinne klobasy,jitrnice a hotovou sekanou,pristi stredu me poveze priteluv tatka,tak se tam taky chystame mnam,abych si vzala hodne korunek 😀

marhulinka
autor
10. pro 2009

Leny díííííky určo když budeme moct tam dojdeme 😉 🙂

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, taky tam kupujeme tu sekanou ještě teplou. 😅

leny2
10. pro 2009

A zase jsme u toho jídla. Tak jdu něco vařit.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Téééda holky já už slintám 😀 😀

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, pak mi prosím dej info, jak to je s tím monitorem v nemocnici.

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, a ještě tam kupuju na náměstí v potravinách deštenský chléb kulatý a ten je taky moc dobrý, ale ten mají jenom ve čtvrtek a v pátek myslím.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Taky jdu vařit a pak zalehnu...pa a krásný den všem 🙂

leny2
10. pro 2009

Pápá, hezky si odpočiň, taky si po obýdku hodím relax u telky.

septim
10. pro 2009

leny2 nechci k nemu , nemam k nemu duveru ☹ spoluzacce v tehu neco zanedbal a nedopadlo to dobre, ja ted taky necim prosla a to jsem tadyani nepsala vi to jen cokousek a janysek myslim tak chci k nekomu komu verim. Jsem rada ze mozna od ledna bude doktorka 😉