Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. pro 2009

A včera jsi byla u dr. Doležala? To je super, že tam bude paní doktorka, to jsem strašně ráda. 😵

leny2
18. pro 2009

Marhulinko, včera vás pustili do města nebo jsi tam musela čekat mezi těmi odběry?

marhulinka
autor
18. pro 2009

Leny ty taky pořád něco děláš mňamooozního 🙂 Mňam ze zakysaný sm.máme dortík moooooc ráda...v létě ho dělám pořád 🙂

marhulinka
autor
18. pro 2009

Jojo u dr.Dol.on tam ani nikdo jiný nebyl mám takový dojem 🙂 Ani lidi tam nebyly...nás tam sedělo asi celkem 6 😀

marhulinka
autor
18. pro 2009

Jéé to jsem zapomněla napsat...mohla jsem pryč na ty dvě hodiny,jen se musí přijít vážně přesně na ten druhý odběr...Já teda po prvním odběru a vypití čekala na dr.,ten mě vzal během 10minut a pak jsme si jeli na nákup 🙂

marhulinka
autor
18. pro 2009

Škoda,že se zase mineme ☹

leny2
18. pro 2009

V ordinaci se nepotkáme, ale můžeš se stavit u mě na návštěvě. 😉

leny2
18. pro 2009

Jdu zatopit a něco robit.

coko.joko
18. pro 2009

Ahojda,
tady se pekne flamovalo 😀
mysko dekuji za odkaz mrknu na nej 😉
jinak ja od rana litam jako debilek a porad neco delam.....uz me to fakt nebavi,ale kdyz to za me nikdo neudela a tak musim ja a to si jeste V.vymyslel,ze by chtel udelat nejaky ULKY do kanclu a jeste na zimak,takze jako poslusna manzelka jsem tady strouhala piskoty a odpolko budu patlat......takze mam vystarano...UF.........
a kde jste vsechny marhul asi chrupka,kdyz nemohla spat v noci a leny opet dela dort......a janysek keca na jine diskuzi.. 😀 😀

janysek70
18. pro 2009

To víš, tu budu smrdět sama, ne???

coko.joko
18. pro 2009

😀 HA a je tady 😀 to mas pravdu....tady nikdo a tak co tady......a jak uz jsi postavila snehulaka aspon pred okny,at se mas na co koukat......bych sla hned 😉

janysek70
18. pro 2009

No z toho zmrzlého sněhu by moc nešel. Mně stačí vždy vyběhnout s Beníkem na lůlání a zase honem do tepla. Už si topím v krbíku, to bylo první, co jsem udělala po návratu z práce, teď piji čaj s citrónkem, páč mi v tom krku pořád bolí. Jo jak jsem v noci nespala, tak v půl třetí jsem šla omýt krb a vybrat všechen popel, pak jsem umyla kus linky a pak šla na chvíli zalehnout. Michal ráno nechápal, co jsem vyváděla, že mi ani neslyšel.

marhulinka
autor
18. pro 2009

Tak jsem tu,uvařila jsem gulášek a zadělala těstíčko na vínové cukrovíčko...teď se naobídkuju a pak půjdu péct 😉

marhulinka
autor
18. pro 2009

Tééééda Coko ty jsi ale hodná 😉

marhulinka
autor
18. pro 2009

Janysku tak máš v noci péct,když jsi tak akční a nemůžeš chrupkat 😀

coko.joko
18. pro 2009

😀 janysku tak to znam taky....tak asi zalozime jeste jednu diskuzi pro nespace 😀 😀 a bude tady ponocovat 😀 myslim,ze by nas tam bylo hodne 😉 a jak je.....se tu cpu polevkou mam uz hlad.....jsem si udelala vyvar a je moc dobry.....tak koukej ted odpocivat,at nejsi nemocna a udelej si zabal ten me vzdy pamahal 😀

marhulinka
autor
18. pro 2009

Kdybych věděla,že tu Janysek v brzkém ránku takhle strašila,tak bych sem taky naklusala...
Však jsem manžovi do tel.už hlásila,že dneska nám to teda vynahradí!!! On prý spal jako nemluvňátko 😀 No to se nedivím...toho určitě vychlemstali!!! A on oznamoval šéfstvu,že čekáme rodinu,tak to určitě taky zapili 😀

coko.joko
18. pro 2009

marhul ty porad delas gulasek........ 😉 to si vymysel V.na silvestra a jeste k tomu chce houskovy knedlik a bramborovy.........takze mam taky vystarano.......jo hodna.to ja jsem porad.....ale me to tak nebavi.....ale co muzu delat.....se u toho hezky smeju a jde me to rychle...... 😀 😀 😀
co manzel jak to oslavil.......jinak ja jsem taky rada,kdyz ten muj je nekde a je nespim a jsem nervni....to jsem mu rikala,zrovna,ze v breznu a nebo v dubnu podle toho kdyz zkonci sezonu,ze nepujde nikam,protoze to budu nervni a jeste porodim......... 😀 😀 😀 tak se tak podival a rekl me ,ze me da cislo na sanitku 😀 😀 😀 a bylo...

coko.joko
18. pro 2009

no jo marhul tak to pekne oslavili to vase mimi 😀 😀 a pockej az se to narodi tak to bude vubec.......muj bracha zapijel Kubina 3 dny a byl uplne hotovej..pak mel tyden dovcu 😀 😀 😀

marhulinka
autor
18. pro 2009

Já jich dělávám vícero...dneska je maďarský 😉 Na tom si pochutnám i já...protože když dělám houbový,tak to nepapám...Marhulka nerada houby 😝

No na úlky jsou patlačka,to je fakt...
Já dneska naštěstí mám jen to,co se obaluje v cukru 😉 Takže rychlovečka!

To uvidím až odpolko,jak to oslavil...ale večer mi byl i schopný napsat krásnou sms 😉 a ráno když jsme telefonovali,tak byl v poho,prý hlava ani tak moc nebolí 😀 Tak asi brmbali kvalitní pitíčko 😀

marhulinka
autor
18. pro 2009

Coko no s tím zapíjením,až se to narodí nechci ani vidět...to asi z porodky půjdu domů pěšky 😀 😀
Manža už se domluvil s chlapama v rodině a už mají zamluvenou hospůdku 😀 😀 A můj taťka hlásí: to zase bude v áleji nablito 😀 😀

marhulinka
autor
18. pro 2009

Janysku kdepak jsi?? Tys usnula,viď?

coko.joko
18. pro 2009

Jo,tak to ja zase az tak gulasky nedelam a hlavne jsem to vzdy nechavala na tatinkovi,ten umi moc dobrej....me to nikdy neslo dochutit....to ti radsi udelam svickovou,ale gulas neeee..... 😀 tak to asi moc neoslavili panove.... 😉 ja jsem odpolko sama,tak to tady pak dodelam a budu rada,kdyz budu mit posledni v ruce...... 😀

coko.joko
18. pro 2009

janysek venci toho sveho trhace 😀 😀

marhulinka
autor
18. pro 2009

To já zase gulášky dělám...manža si mlaská a každý kdo ochutnal,tak říkal,že výborný 😀 Mám dobré kořeníčko,co kupujeme na trzích 😉

marhulinka
autor
18. pro 2009

Tak já jdu do peřin,se mi zavírají očka...cukrovíčko počká na pak...dobrouuuuuuuuuu 🙂 😉

coko.joko
18. pro 2009

taka dost o jidle ja mam hladik...a to jsem do sebe nasoukala polevku 😀 😀 tak asi pujdu neco delat......

leny2
18. pro 2009

Tak jsem vás propásla, já mám taky uklizeno, uvařeno, napapáno, tak půjdu relaxovat.

leny2
18. pro 2009

Tak jsem zkoukla dva seriály na DVD, venku mrzne jako blázen.

coko.joko
18. pro 2009

cus holky,
leny u vas mrzne a ja tady valim 😕 protoze venku chumeli jako blazen a je tam taky kosa.....jeste,ze jsem u plotny a placam cukrovi.....se me vubec nechce ven..... 😉 😉 kde jsou vsechny 😀