Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
3. led 2010

Jo a taky je sexík dobrý na prdnutí vody 😀 😀

Coko tak když nechce dovnitř ať obšťastní alespoň tebe 😉 😉

coko.joko
3. led 2010

leny,ale ty mas kluka v brisku,takze by si mela uz rychle vybirat......a me se libi Ondra a Lukas.....Matej to jeted vsude a hodne jich je......

janysek70
3. led 2010

Čoko, aby to nezapomněl a nebyl pak jak panic 😀 😀 😀 😀

mysicka.hk
3. led 2010

Se tady jen směju co tady píšete o psíkách. 😉

leny2
3. led 2010

Janýsku, díky za tvůj názor.

marhulinka
autor
3. led 2010

Leny i k příjmení se mi líbí Ondra 😉

leny2
3. led 2010

Tak už dva body pro Ondru.

leny2
3. led 2010

Tak tři body pro Ondru a jeden pro Lukáše.

coko.joko
3. led 2010

janysku to by jeste schazelo aby byl panic 😀 😀 mu zaplatim bordel,at si jde uzit 😀 😀 😀
a abych vam rekla pravdu,tak me se teda nejak ani nechce provadet kreace v postely,protoze me boli zada a to bublinkovani me tak nejak znervoznuje....treba ted jak to citim........

leny2
3. led 2010

Coko, dělej to na co se cítíš, neboj bublinkování bude prcek.

leny2
3. led 2010

Holky, tak se loučím pro dnešek, musím nahnat mladýho do sprchy, zítra hurá do školy, dnes mě překvapil, říkal, že se do školy těší.

janysek70
3. led 2010

Leni pá, já půjdu pomalu chystat véču, za chvíli končí Kobra, pak ještě musím zabalit balík a nachystat na zítra do práce poštu....

coko.joko
3. led 2010

tak se holky mej te krasne......paaaa

marhulinka
autor
3. led 2010

Tak pa užijte si hezký zbytek večera....

Já udělala k véče jednohubky 🙂

coko.joko
3. led 2010

ja jsme snedla pizzu a ted si delam ty nehtiky a pak k telce...ted me volal Vrata,ze letadlo ma zpozdeni,kvuli snehu..to jsou proste skopcaci nejsou na nic priraveny 😀

marhulinka
autor
3. led 2010

Já právě chystám na co budeme koukat...musím něco stáhnout,ale zase nevím co 😀

coko.joko
3. led 2010

marhul tak to fakt nevim co stahnout... 😀 😀 ja to dneska neresim.....az zitra.....ale pockej ja musim rict brachovi on ma nejaky odkaz,kde mas spoutu filmu a mas u toho i ukazky a pak si to stahnes jaky se ti bude libit,tak mu reknu at pisne a pak muzes vybirat.....

marhulinka
autor
3. led 2010

Taky mám stránky,kde si filmíky vybírám...tak už jukám na nějaké komedie...

coko.joko
3. led 2010

no a tak dej odkaz at vime i my kde to hledat.....

leny2
3. led 2010

Jo jo, hoď odkaz Marhulinko.

marhulinka
autor
3. led 2010

Tak krásný večer všem...

leny16
3. led 2010

Ahoj sluníčka 🙂
Všechny vás zdravím a přeji vše nej do Nového roku 😉
měli jsme ted počítač v opravě, tak jsem se sem nemohla dostat.
Koukám, jak vám těhu utíká 🙂
nebude nějaký srazík???? 🙂
Naše Vaness je skvělá, neustále se jen směje. Spinká krásně, budí se jen 1 za noc a ráno vstáváme tak kolem 9.
Je super pozorovat pokroky, které dělá týden po týdnu 🙂
Zatím pa a mrknu na vás 😉
přidala jsem nějaké fotečky 🙂

marhulinka
autor
4. led 2010

Všem hezký start do nového týdne...já vstávala dneska brzo,vypravila jsem do práce manžu,naložila pračku a posnídala...a za chvíli vyrazím do obchodu,protože jsem zjistila,že ještě nemám kalendář 😀 😀

Leny16 Vaness je úžasná a ta společná fotečka je krásná!!! Moc ti to maminkování sluší 😉 🙂
Srazík bude v únoru,kdy tu bude Coko 😉

coko.joko
4. led 2010

Ahojda,
ja taky dnes brzo na nozkach 😀 Jdu na kavicku a snidani s kamaradkou,tak se musim nachystat,at jsem krasna,od kvetna jsem ji nevidela.... 😉
Leny Vaneska je uplne nedherny mimi a rekla bych cely tatinek 😉 jinak srazik jsem psala na 20.unora a nebo 21.unor podle toho jak budete chtit,ale marhul a leny 2 nevedi a nikdo jiny nerekl zatim nic,takze se uvidi jak to bude 😉 tak ja padim smer koupelna..mrknu okolo poledniho

marhulinka
autor
4. led 2010

Coko tak si to užij 😉 Já si dám nanejvýš něco sama v obchoďáku 😀

coko.joko
4. led 2010

marhul ja bych si dala i sama.......dneska noc uplne na ho*no,me tak boleli zada,ze jsem nemohla vubec lezet....

marhulinka
autor
4. led 2010

Já teď co cvičím na balónu,tak mě záda nebolí 😉 a to mě bolely od začátku teda festově...
Tak já za chvíli taky razím,už jsem připravená,tak jen musím mrknout,kdy mi jede busík 🙂

leny2
4. led 2010

Ahoj holky,
tak mi taky zahájili nový týden, ráno vstávání v pohodě.

leny2
4. led 2010

Leny, Vanesska je nádherná, taky bych řekla, že je celý tatínek.

coko.joko
4. led 2010

marhul a jaky cviky delas na balonku popis me at to vyzkousim treba to pomuze i me 😉 😉
Zdar leny...... to je super,ze mladej byl hodnej a neprotestoval........
tak ja traky mizim paaaaa