Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
9. led 2010

Ahoj Uhlíčku to je super že už vás pustili domů.
Těšíme se na fotečky. 🙂

coko.joko
9. led 2010

tak jse mted dojedla a konecne hlavne uplacala ty knedle a musim rict,ze mam jednicku 😀 dostala jsem pochvalu.....
ted se jdu natahnout k telce a musim trochu stravit.....a pak pujdu ven ometat auto je uplne pod snehem...
uhlicku to je super,ze jsi mela rychlej porod,taky bych to brala......a uz se moc tesim na kubicka,az nam ho ukazes.......

mysicka.hk
9. led 2010

Bych dneska vraždila. Jen se obléknu že půjdem na tu procházku,
tak jede traktor s pluhem a všechno co jsem tak pracně
ráno odházela jsem šla odházet znova. 😒

mysicka.hk
9. led 2010

Čoko super že se chlupáče povedli. 🙂

marhulinka
autor
9. led 2010

Ahojky všem,jdu jen v rychlosti pozdravit a popřát příjemný víkendík...ikdyž koukám,že ten sníh vám dává zabrat...tak ať je líp 😉 🙂

Včerejší ko dopadla dobře...prcek je zdraví,má 1599g a vše funguje jak má 🙂 Já dostala kapky na kašel,protože se ho musím co nejdříve sbavit,jinak bych z toho asi brzo porodila...Jo a je hlavičkou dolů,zádíčka má u pupíku a pak nahoře má prdelku-jen zase ten náš exhibicionista dostal dokyho 😀 ukazoval nám totiž celou dobu kakáček 😀 😀 😀 a doky pořád,jak ho ta černá dírka fascinuje 😀 😀 no sranda 🙂
.
Dneska se u nás dává nový koberec do ložnice...já mám všechno vykramařeno pro Kubíčka a připravuji malé velké prádlo 🙂 Připravila jsem si vše do košíku,co budu potřebovat u přebalování mít po ruce a tak...no a taky už připravuji raději věci do porodky,dr.řekl,že už to má být nachystané...tak jsme včera zbytek pokoupili a už to tu kupičkuju 😀

marhulinka
autor
9. led 2010

Uhlicku tak to je super,hlavně ten rychlí porod,viď 😉 První jsi měla taky takový? Užívejte si Kubíčka...my se na toho našeho taky těšíme,ale ještě ať si zůstane chvíli v bříšku 🙂

mysicka.hk
9. led 2010

Ztracená Marhulinka je tu.
Mě dává sníh opravdu zabrat.

marhulinka
autor
9. led 2010

Já sníh pozoruju z okna,hlavně teda ty debily,co prostě musí s autama vyjet 😠 a pak 😕 jak jója,že ty haldy nepřejedou 😀 😀 Lepší než telka....
No to vyhrnování u baráku je mazec,viď?? Hlavně,když to člověk udělá a za chvíli je to zpátky 😠 😠

mysicka.hk
9. led 2010

To máš pravdu, zlatej panelák.
A vypadá to že chvilku vydrží a
opravdu se děsím až bude tát.

mysicka.hk
9. led 2010

Na pátou jdeme do hospody tak tady chvíli nebudu. 🙂

leny2
9. led 2010

Uhlicku, tak to jsi měla nádherný porod, to je dobře. Dneska jsem koukala na fotečky na internetu, moc vám to tam sluší, ale byla jsem zmatená, že tam máš jiné jméno a čas narození jiný, nespletli to?

leny2
9. led 2010

Uhlicku, až budeš mít chviličku, tak si uprav údaje v pase, aby ti nenabíhaly týdny.

leny2
9. led 2010

Marhulinko, to je dobře, že je vše OK, to máte už pěknýho macka, ten náš váží rovný kilo, taky už je hlavičkou dolů. 😵

leny2
9. led 2010

Marhulinko, ty jsi byla u dr. Doležala včera?

marhulinka
autor
9. led 2010

Tak jdu na vás zase juknout...rodiče už odjeli...já se vycachtala a jdu večeřet 😉

marhulinka
autor
9. led 2010

Myska už je v hospůdce a kdepak ostatní??

Leny ano byla jsem u dr.Doležala,já na všechny ko jsem u něj 😉

leny2
9. led 2010

Já jsem teď byla u paní doktorky.

leny2
9. led 2010

To měla Uhlicek krásný porod, co?

coko.joko
9. led 2010

cus holky,
marhul jak to ze jsi tu ja myslela az v nedeli 😀
leny a kde rodila Uhlicek?
jsem byla venku a je tam krasne snizek a tak jsem koulickovala Vratu jako mala 😀 😀 😀

marhulinka
autor
9. led 2010

Leny včera tam dokonce ani paní dr.nebyla-byl tam dr.Hodík 😉
Ale já chodím k panu dr.

Coko néééé já psala,že klíďo možná už dřív 😉

marhulinka
autor
9. led 2010

Nojo krásný rychlý porod...takový bych si taky přála 🙂 Snad budu po mamče a bude to tak 🙂

leny2
9. led 2010

Uhlicek rodila u nás v Ústí n. Or.

leny2
9. led 2010

Marhulinko, taky jsem zvědavá, jaký budu mít druhý porod, první trval asi 7 hodin.

coko.joko
9. led 2010

marhul jsem taky rikala takovej porod bych brala ja taky.......prijet a za par hodinek odrodit a pohoda...... 😀 😀
leny diky..........

marhulinka
autor
9. led 2010

Leny většinou druhý bývá rychlejší...tak určitě bude i u tebe 😉

marhulinka
autor
9. led 2010

Já už mám sbaleno do porodky...hezky kufříček...už tam dodám jen drobnosti 😀

leny2
9. led 2010

Jé, kéž by. 😉

leny2
9. led 2010

Jé, Marhulinko, nemáš nějaký seznámek věcí co s sebou?

leny16
9. led 2010

však vaše porody taky budou rychlý a krásný, musíte si to vsugerovat 🙂 😉
jakmile to začne vy už budete vědět, že za pár hodin už je to fuč a čím víc to bolí, tím více se blíží konec a sladoučké mimi 😵 😵 😵Navic existuje vychytávka jako epidurál, když už to bolí nesnesitelně 🙂

coko.joko
9. led 2010

marhul coze?tak brzo jo..........ja jeste nemam nic nakoupeno a ty uz mas zbaleno do porodky.....
leny urco bude rychlej a 7 hodin to je taky dobry......horsi je treba cely den nebo jeste dele.....