Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
13. led 2010

🙂 Sep, tak až budeš mít nějaký super odkaz za super prachy, tak ho podstup dál....

septim
13. led 2010

ja zas kupuji bily lenor a peru pouzivam od narozeni prcku 😉 leny 2 a jaky ty budes mit vubec kocarek?

leny2
13. led 2010

Holky, zase mizím, kluci jedou lyžovat, tak se jedu na ně podívat.

leny2
13. led 2010

Septim, já mám schovaný po Honzíkovi.

septim
13. led 2010

janysku vzdyt ty uz vse skoro mas i kolotoc 😀 leny za kolik budes mit ten tvuj monitor dechu nasla jsem na netu se dvema podlozkama za 2 100,- tak nevim 😉

janysek70
13. led 2010

Jó Sep, to se pleteš, ten seznam mám dlouhý 😀

septim
13. led 2010

tak az na neco narzim pisnu ted premyslim jestli mam objednat zimni fusak do kocarku nevim jeste promyslim ale je dobrej tak asi do neho pujdu 😀

janysek70
13. led 2010

Já až nebudu vědět, co bych ještě koupila a budu vědět barvu kočárku, tak ho taky pořídím 😉

septim
13. led 2010

a kdy prijedes na kavu a utroge 😀 stanek

janysek70
13. led 2010

Jsem na PN, tak to vidím asi až na ten únor, jedině, že bych chtěla v HK něco koupit, ale zatím nevím.... Ten utrouš postoupíme další snažilce, já s ním už budu končit, jak jsem měla tu angínu, tak jsem věděla, že už nikam nepojedu a nechala jsem si 2 krabky napsat a jednu mi poslala Leny.... Taky bych někomu mohla poskytnout Calibrum baby plan, mám dvou měsíční balení, začala jsem pak s Femibionem...

coko.joko
13. led 2010

no,no holky pozor na to nakupovani..... 😀 😀 😀
sept tak to jo....ja porad rikam ze mas vyhodu,protoze bydlis v CR.....a to ja ne,tak si pres net nic objednat nemuzu...ten fusak je dobry koupit myslim si ja.......
sept prosim te kde je presne ten obchod v Kuklenach....popis nam to,alr vime.....kdyz jedes z mesta.....at to pak dlouho nehledame..... 😀

coko.joko
13. led 2010

janysku taky zobu poctive femibion.......kazdy den....ale tady je ohodne drazsi nez v CR........ 😉 jasne ja ho dam nekomu jinemu sept,kdyz janysek uz nezobe........ten se nestrati.....

septim
13. led 2010

ja pojedu s vami mrkni na jejich internetove stranky jestli chces muzu cinknout jak dlouho trva nez kocar prijde protoze pisou ze neni skladem

coko.joko
13. led 2010

sept tam pisou ze na dotaz a treba bude stesti a budou ho mit....tak me tam cinkni cislo je 495 534 346 e nebo mobil 607 874 713 a zeptej se jestli ho maji a kdyz ne jak dlouho cekas..... 😉 dekuji moc.....

janysek70
13. led 2010

Sep, já tam pak chci taky zavézt 🙂 a to je jiný obchod nežli ten JN v HK?

coko.joko
13. led 2010

😉 janysku tak se muzeme domluvit a muzes prijet tu sobotu driv a muzeme tam pak jet jeste jednou na kukandu 😉

coko.joko
13. led 2010

a jak se jmenuje v JN ten obchod 😉

septim
13. led 2010

coko maji skladem jen cervene ale stejne cekas holku tak super ne 😀 😀 😀 jine barvy na objednani a zhruba cekaci doba 14 dni 😉

janysek70
13. led 2010

John Nell????
Jo, to bychom tak mohly udělat 🙂

septim
13. led 2010

tak to udelame 😀

janysek70
13. led 2010

Sep, jsi kupovala látkové plínky?

coko.joko
13. led 2010

sept dekuji,ale ja chci modry i kdyz to je holka 😀 😀 proste me se libi modra......tak to je v pr.....14 dni mazec....to me neudelali radost.....
tak to je janysku asi ten samej obchod........jak budes chtit,klidne si udelam volno drive a muzeme tam zajet a pak nekam na kaficko a obidek.....neni problem jen to potrebuju vedet trochu do predu.... 😀

janysek70
13. led 2010

Já si tu sobotu uvolním na HK, není problém, záleží, jak budete moci vy!!!
Čoko a to myslíš, že by do Německa neposlali?

septim
13. led 2010

ja pujdu s vami, jeste mam objednany modry concord za chvili ho jdu rusit 😀 😀 kdyby nahodou 😀 😀 😀 hlavne ma velikou korbu na zimu super 😉

janysek70
13. led 2010

To zní jako nějaký velký pták 😅

coko.joko
13. led 2010

janysku latkove pleny mam taky 50ks.....moje mamka je nasla ve sleve za 13kc jednu a tak nakoupila 😀 pry se budou hodit..........

janysek70
13. led 2010

Výborně Čoko, můžeš mimi zabalit do plínky a zima mu nebude. 🙂
Já myslela takové ty plínky s kalhotkama, jak se vkládají dovnitř

coko.joko
13. led 2010

ja si taky udelam cas v sobotu aspon do 17hod....a tak muzeme se sejit uz v 11hod.....maji tam totis jen do 12 hod otevreno......no janyyku treba nam ho poslou uvidime musime se s nima pak domluvit.....a kdyz ne tak musim nekoho hodnyho poprosit kdo by nam to poslal....
sept jsi moc hodna,ale ja jsem se zamilovala do tohodle a proste me to nikdo ted nerozmluvi.....treba tam najdu jeste jiny,ale ted ne......takze ho odvolej.......

coko.joko
13. led 2010

aha tak to nemam to me mamka nekoupila 😀 😀 😀 ale sept je myslim taky nema..........no vidis dam aspon 6 ks na sebe a bude mu teplo 😀 😀

septim
13. led 2010

uz se stalo 😀