Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
21. dub 2009

Marhulinka se někde zapomněla na chlaloupce asi.

coko.joko
21. dub 2009

Ahojda,
janysek chodi na ostro 😀 😀 to je teda odvazna holka 😵
leny2 neboj vyjde to dobre 🙂

janysek70
21. dub 2009

Čoko, díky za gratulku na profilu, teprve dnes jsem ji objevila 😉
Jasně že na ostro, se budu škrtit ne? 😀

leny2
21. dub 2009

Coko, já myslela, jako jestli dostaneme mršuli s Janýskem ve stejný den. 🙂

coko.joko
21. dub 2009

janysku nemas za co dekovat ja rada udelala 😀 teda fakt na ostro tak to bych ja teda nesla ani s kosem 😀 😀
leny2 ja vim,ze si myslela mrsuli..........a proto jsem napsala,ze to dopadne dobre a dostanes ji stejne jako janysek 😵

leny2
21. dub 2009

Halo, halo, mě to tady nebavi, já chci prchnout domů, venku je nádherně.

janysek70
21. dub 2009

Příjem....., to jsme dvě, taky vysílám SOS... asi si půjdu na chvilku mufnout, děsně mi bolí břuch

coko.joko
21. dub 2009

leny2 venku je fakt krasne a to slunce pali jako blazen,kdyby me jeste tak bavilo tam lezet a opalovat se,ale..... 😀
janysku ja jsem ted taky vstala,brisko me boli jako pr.....a do toho jeste hlava,takze jsem si dala prasek a u telky jsem usla 😉 ted musim fngovat,uvarit atd,ale uz me le lepe..... 😅

leny2
21. dub 2009

Už jenom hodinku, už to přežiju. 🙂

leny2
21. dub 2009

Všichni už se asi někde sluníte na sluníčku. 🙂

leny2
21. dub 2009

Janýsku, dneska jsi zase na ostro? 🙂

janysek70
21. dub 2009

Jj, stále a bolí, bolí, ale jsou pěkně pevné 😀

leny2
21. dub 2009

Taky to tak cítím. 😀 Valím domů. 🙂

janysek70
21. dub 2009

Val papapa 😀

coko.joko
21. dub 2009

leny2-tak ses dockala a uz asi taky nekde sedis venku na slunicku 😉
janysku ty porad na ostro? 😀
ja jdu taky ven chvilku,ale nebudu to prehanet,placnu sebou nekde na zahradce a dam si dobrou kavu 😀

leny16
21. dub 2009

hojky kočky,
omlouvám se, že jsem tu pár dní nebyla 😔 mám ted furt nějaké lítání.
Dneska zase trenažér+teorie a příště už jízda někde na kraji města 😕
Přeji vám pěkný zbytek dne a divokou noc 😀 😉

leny2
21. dub 2009

Leny, přeji úspěšné první jízdy, neboj zvládneš to. 🙂

leny2
22. dub 2009

Dobré ráno všem 🙂

marhulinka
autor
22. dub 2009

Dobré ráno všem 🙂

Konečně mám čas se vám ozvat....měla jsem nějako rušno.....dočítat budu postupně 😉

marhulinka
autor
22. dub 2009

Takže všem přeji sluníčkový den....nám pracujícím ať to uteče....ikdyž já mám dneska do večera,takže sluníčko si užiji jen za oknem....

janysek70
22. dub 2009

Ahojda 😉 ......tak dnes je 22.4. a zatím se to nerozjelo, ale bolí, bolí.... Leny, jak ty? 😀

leny2
22. dub 2009

Janýsku, zatím taky nic, ale ona ta mrcha určitě do rána dorazí. 😠

leny2
22. dub 2009

Marhulinko, jak bylo na chaloupce o víkendu?

olinek
22. dub 2009

Dobré ranko Arleťačky.
Můžete mi prosím někdo poradit???
Jsem v 9tt a můj gynekolog mě posílá do Arlety na 1.screening.
Nevíte někdo o tom něco?Jak to probíhá?Jestli je dobré na to jít.
Kolik to stojí?Kdy jsou výsledky,.....
Moc děkuji za odpověd a všem Arleťačkám přeju krásná miminečka
🙂

leny2
22. dub 2009

Ahoj Olinku,
to se určitě objednej na sreeening, já jsem na tom sice ještě nebyla, ale vím od kamarádek, že je to velice přesné vyšetření. Záleží odkud jsi, jestli si to necháž udělat všechno v jeden den, to znamená nabrat krev a ultrazvuk, nebo se chodí nejdřív na kreva a za 14 dní myslím na ultrazvuk, teď tam byla moje kámoška nedávno, musela bych se jí zeptat na podrobnosti, zítra se s ní uvidím. Stojí to myslím okolo 1.000,- Kč. Nějaké pojišťovny ti to i proplatí, myslím Ministerstva vnitra. Výsledky ti řeknou myslím při té druhé návštěvě po ultrazvuku.

Ještě tohle vyšetření dělá MUDr. Pernica v Ústí nad Orlicí, záleží kam to máš blíž.

leny2
22. dub 2009

Jinak můžeš mrknout na www.arleta.cz. Tam o tom je určitě také něco napsané. Číslo tam taky najdeš.

leny2
22. dub 2009

Koukala jsem na stránky arlety a mají to tam pěkně popsané. A stojí to asi 1500,- kč.

kackark
22. dub 2009

Ahojky holky,
omlouvám se, že vám lezu do diskuze, ale chtěla jsem napsat olinkovi, co vím já 😵
Dr. Musilová mi říkala, že si mě pozvou v 10-11tt na krev a za 14 dní, že příjdu na ultrazvuk, je to přesně tak, jak píše leny. Zítra tam jdu na KO a dozvím se víc, tak klidně písnu 😉 🙂

leny16
22. dub 2009

olinek-určo na screening běž, protože tam se některé vady dají zjistit nejpřesněji z celého těhotenství 🙂
janysek- jany tay ted čekáš na mrchu a hned jak se ti rozjede tak si pojedeš pro mimíse? Nebo jak to při KETu je?
leny- jdeš tedy na KET tento cyklus??? 🙂
coko- ty už asi balíš? A co nožka , je vše zase v normálu?? 😉
Holky, jinak s mimískem je vše ok, trilpy také vyšly v pohodě, bříško už mi trochu roste, ale pořád to je na pohled takové nejisté 🙂 . Kdyžtak sem šoupnu nějaké foto. Pohyby ještě necítím, ale do 3 týdnů byc už měla. Za 2 týdny jdu na velký UTZ, kde se snad mimi ukáže a řeknou nám i pohlaví 😉

coko.joko
22. dub 2009

Ahojda,
leny16 tak sem dej fotecky,at vidim ten tvuj pupicek 😉 nozka je celkem v poho,akorad s ni nemuzu krouzit,ale uz i modrina je pryc,takze uz vypada dobre 😀 Jinak balim jen tak na oko....zacnu az pristi tyden,protoze ct.-pa. uz jedem.Taky dnes nebo zitra se jdu objednat do toho kadernictvi blazniveho a jsem zvedava co me udelaji na hlave,abych pak nemusela nosit cepicku i v lete 😀 😀