Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
19. led 2010

Tak mě teda nesní nic sladkého 😀 Takže to nedělám...nanejvýš k véče palačinky 🙂

leny2
19. led 2010

Coko, taky furt hledám co nového upéct, někdy je to mňamka a když ne, tak recept letí zrovna do koše.

coko.joko
19. led 2010

😀 marhul,tak to muj jo ma rad hrozne sladky,ale ja jsem to nejedla a tak jsem to i nedelala 😀 ale ted sem tam neco udelam a ochutnam,ale ze bych po tom prahla to ne 😵
leny to ja taky a uz se me i stalo,ze letelo to jidlo smer kos a k obedu jsem pak rychle objednala neco...... 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Nakonec jsem dneska udělala horu palačinek 😉
Jo a nedalo mi to a stejně jsem vyprala ty plínky a osušky už dneska a už se schnou...zítra bude zase žehlení 😉

marhulinka
autor
19. led 2010

Kampak jste všechny zmizely??

coko.joko
19. led 2010

marhul ja jsem porad tady,ale akorad jsem se neco ucila na netu a stejne jsem to nepochopila 😀 😀
palacinky,tak ty uz nemuzu videt.....jsem za cely zivot snedla asi 20 palacinek 😀 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Ze sladkého mám ráda palačinky...spoustu věcí nemusím,jako nějaký dortík a tak 😝 😝 😝

coko.joko
19. led 2010

marhul ja miluji venecky,bananky a laskonky,ty jsem za zivot teda snedla......ale jinak taky nemusim nic ze sladkeho....v lete jsem si dala palacinku se sept a dvakrat jsem dobla a vratila jsem ji celou,proste me to nechutna......

marhulinka
autor
19. led 2010

Jé vidíš a to já bych do pusy nedala 😀 To právě raději tu palačinku....ale taky na ni musím mít chuť...no a kdybych si měla vybrat,tak si dám raději stejně masíčko....

coko.joko
19. led 2010

no ja bych si dala kdyby me dal nekdo vybrat....tak si dam nejaky dobry syry,maso taky nemusim...kdyz jsem byla mensi,tak jsem vzdy maso nechavala na taliri a jedla jsem jen omacku s prilohou 😀 😀 ted teda maso jim,ale ne moc.....ale syry to je moje...

marhulinka
autor
19. led 2010

jojo já jsem taky sejránková.....mňaaaaaaaaaam 🙂 Já jsem spíš odjakživa lajdák na ovoce a zeleninu....jsem líná si to připravit....teda teď už ne,teď mě to chutná,tak si to připravím...ale dřív to se mnou bylo děsný,dokud mi to někdo nepřinesl až pod nos 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

A kde se všechny zase flákaj??

Mysicka psala,že se k večeru ukáže a zatím nikde není ☹

coko.joko
19. led 2010

ty blaho o tom me mluv ovoce a zelenina kdyz me mamka nenarvala do ruky nejaky ovoce tak me to nenapadlo si to vzit.a i ted mam problem,ale snazim se aspon denne dat,pomeranc,mandarinku,jahody,jablko.... 😀 😀
myska ta se sekla u kamosky....
janys na nas prdi....
a ostatni nevim....

marhulinka
autor
19. led 2010

Nojo prdí na nás....

coko.joko
19. led 2010

no to je janysek,vzdy prijde prdne si tu s jednou vetou a jde od nas pryc...... 😀 😀

marhulinka
autor
19. led 2010

Jo nejdříve pořád,že když si tu píšeme o těhu věcech,že tady nebude strašit a teď když je těhulka,tak klíďo se na nás vyprdne a bůhví co dělá 🙂

marhulinka
autor
19. led 2010

Copak plánuješ na zítřek??

coko.joko
19. led 2010

marhul,zitra mam v planu..ani nevim covece,ale varit nemusim,protoze dnes Vrata donesl sekanou od reznika a k tomu bude salat nemecky co taky donesl,takze se budu flakat....a kolem druhy pojedu s Vratou k tomu Amikovi,on ho namasiruje a pak pujdem na prochazku okolo Ryna..a pak se budu valet doma u telky a uzivat si Vrati..... 😉 a co ty mas v planu

marhulinka
autor
19. led 2010

😀 😀 asi na tom budu stejně....vařit nemusím,uvařila jsem dneska i na zítra....takže mě čeká jen venčení,procházka a žehlení plínek...jinak budu jen relaxovat 😉

coko.joko
19. led 2010

no to chce taky odpocivat ze jo... 😉 😉 😉 jsem nejak utahana,pujdu asi smer vana a pak na gauc,ale to je jeste brzo....

marhulinka
autor
19. led 2010

Já už ve spršce byla,ale jdu uvařit hruškový čajík a něco si pustíme...a půjdeme brzo do hajan,protože mě Kubíček určo zase nenechá vyspat...

Tak pa pa pa a zase zítra tu 🙂

coko.joko
19. led 2010

jo pa ja jeste chvilku vydrzim,pak dam sprsku a chci vydrzet do 24 hod,nez prijde domu Vrata.... 😀 ale to nedopadne,protoze si lehnu a budu si cist a usnu 😀

mysicka.hk
19. led 2010

Jsem se nezasekla, jen se stalo něco neplánovaného.
V A to bylo super, jen jedna paní před náma,
to jsem snad nikdy nezažila. 😉
Kamarádčin přítel jen přijel z práce už nás tahal do hospody.
Mě přijel přátel tak jsme zašli zahnat žízeň. 😀
Pak mrknul na net a před chvilkou odjel. 😒

coko.joko
19. led 2010

mysko,to nam bylo jasny,ze ses nekde sekla.... 😀 😀

mysicka.hk
19. led 2010

Jsem toho musela využít a být s ním 🙂
Zas jeden hezčí den 😀

mysicka.hk
19. led 2010

Čoko kdypak dáš nové oblečky do alba?
Chceme vidět medvídka Pů. 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

Krásné ránko....dneska prgo 🙂

Dneska jsme byli vzhůru už před šestou,tak jsem už poklidila,udělala snídaničku a jdeme chvíli relaxovat 🙂

leny2
20. led 2010

Ahoj Marhulinko,
tak dneska jsi ranní ptáče. Já už jsem taky vzhůru od půl šesté. Musím vymyslet co budu dělat, asi se dám do nějakého šití - opravy.

marhulinka
autor
20. led 2010

Leny ahojky já taky přemýšlím co budu dělat,ale mám tak nějak vše hotovo...když budou už suché plínky,tak budu zase asi žehlit,ať to mám už všechno v cajku. Uvařeno mám...takže spíš budu relaxovat tady u pc 😀 A odpolko máme rande s manžílkem 🙂

leny2
20. led 2010

Jé, to je hezký mít rande s manžílkem. 🙂