Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
20. led 2010

no vy uz budete moct na dovcu,to ja jeste ne...si budu muset pockat na pristi rok....a vubec tohle leto bude trochu jiny.....do CR se asi jen tak nedostanu,tak jsem rikala,ze je jeste dobre,za nasi maji internet a kameru pres skyp a aspon jim budu ukazovat prcka pres ni 😀 😀

marhulinka
autor
20. led 2010

No to jo,ale oni za váma určitě přijedou,ne??

coko.joko
20. led 2010

jo,jo mamka urco,ale tata nemuze,protoze bydli s babickou a tu nemuzou nechat osamote,uz je hodne stara,tak se o ni musi starat to vis 91 let..ju to ja uz tu nebudu.....a hele vem si Vrati babicka ted v lete 97 let to mazec vid...ale to je ciperka...

marhulinka
autor
20. led 2010

Tak alespoň mamča ho uvidí naživo...no a pak ho budeš denně ukazovat přes kameru 😉 🙂

Jdu žehlit,pak budu odpočívat a chystat se na rande...tak pa pa

coko.joko
20. led 2010

no zehlit jasne 😀 😀 😀

leny2
20. led 2010

Jé, holky, vy jste mě naladily na léto a kouknu z okna a idylka je pryč. 🙂

leny2
20. led 2010

Ale zrovna včera jsem říkala, že je lepší teď prcka nosit v bříšku a až bude krásně, tak bude už na světě.

leny2
20. led 2010

I když kdo ví, jak bude v dubnu? My budem mít 5.4. výročí svatby (13 let) a to nám chumelilo.

coko.joko
20. led 2010

leny,presne tak je to super,ze nam to vsem takhle vyslo na jaro,leto....nez se potit s briskem v lete....

coko.joko
20. led 2010

mysko tak mas ty bodycka v albu,jsem je tada vyfotila kvuli tobe 😵 😵

leny2
20. led 2010

Mě se nějak nechce nic dělat, jen jsem vyluxovala a najedla se a za chvíli jedu pro mladýho do školy.

leny2
20. led 2010

Coko, krásný bodýčka. 🙂

coko.joko
20. led 2010

leny ja taky dala snidani,vyluxovala a jsem lina fakt dneska teda uplne hodne 😀 😀

leny2
20. led 2010

To jsme na tom stejně.

coko.joko
20. led 2010

leny diky 😉 no to vis musime nekdy odpocivat,staci,ze porad dela marhul..... 😀

leny2
20. led 2010

Já jsem v sobotu žehlila a rovnala věcičky 3 hodiny, jsem se do toho tak zabrala, že jsem to chtěla dodělat, co jsem měla vyžehlený.

coko.joko
20. led 2010

tak to verim,ze to chces mit hotove vse a hlavne,ze uz to mas a ted uz muzes odpocivat...tyjo,tady se fakt zblaznili ty lidi...udela se krasne a uz jsou na zahrade a makaji jak prdli....to neni ani mozny... 😅

leny2
20. led 2010

Coko, to tam fakt nemáte žádný sníh?

leny2
20. led 2010

Coko, ještě všechno nemám, ale ty pidi věci jo.

coko.joko
20. led 2010

no fakt nemame ti to vyfotim ty blazni uklizi listi 😀 😀 na zahrade.....no me to nikdy nikdo neveri,ale opravdu...

leny16
20. led 2010

ahojda kočky 😉
zrovna odsávám mlíčko, tak to bude rychlovka (jako vždy 😀 )
přes léto jsem měla konec těhu, ja to taky ok, jenom se člověk hodně potí. Jenomže si asi nevybereme, co?
Holky máte hezký břišinka, ještě čekám na coko až dá nové foto 😵
Moc se těším na sraz a doufám, že uvidím i leny2, že ano????? 😉
jinak V. už je veliká, čekáme, že se každým dnem přetočí, tak dáváme bacha.
holky mějte se a pa 🙂

leny2
20. led 2010

Ahoj Leny,
to máš pravdu, že si to období nevybereme, my jsme rádi, že se nám to vůbec podařilo, je to takový zázrak, tak nám je jedno kdy to bude, ale zrovna to bylo hezky načasovaný.
Leny, se srazíkem nic neslibuji, moc ráda bych vás všechny viděla na živo, ale to je ještě daleko, uvidíme co bude. 😉

coko.joko
20. led 2010

😉 ahoj kocko leny16,to uz mas nacvicene to odsavani 😉 jo cekas na brisko 😀 😀 se me do toho moc nechce,Vrata me porad rika,ze vypdam jako kdybych snedla melouna 😀 😀 ..tak V.je sikulka a jak to leti vid...ja se taky tesim na sraz,ale jeste tu napadl cas tak dej te navrh,at vim...kdy mam bejt nastoupena..... 😀 😀 a leny urco prijede vymluva se nebere 😎

leny16
20. led 2010

to aby jsme měly na srazu před restaurací už sanitku, nebo nastartovaný chlapy, vždyt už budete tak, tak před porodama 😀 😵 😵

coko.joko
20. led 2010

leny16 😀 jen marhul.........

mysicka.hk
20. led 2010

Ahoj těhulky, vy jste se teda rozpovídali?
Čoko krásný bodýčka.
Jsem vlazla do krabice s mimi věcičkama
a kochala jsem se, úžasný pocit 🙂
Sraz bude v poho, bude v záloze taxik 🙂

coko.joko
20. led 2010

a myska je tu 😀 😀
jsem ted byla v koupelne udelat peknou a ted si dam obidek a pojedem 😉 tak mrknu vecer.....

mysicka.hk
20. led 2010

Tak si užijte krásnou jarní procházku 🙂

leny2
20. led 2010

Coko, já jsem jen o 14 dní za Marhulinkou.

leny2
20. led 2010

U nás taky krásně svítí sluníčko. 🙂