Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
2. únor 2010

copak delate ze jsme az na treti strance, cokous ke Karlovi pujdeme v patek na 17.00 pak dame nejakou dobrou mnaku 😉

coko.joko
2. únor 2010

😵 sept...pisu si to 17hod....19.2 super jsi zlaticko...jsem myslela,potom zajit i s Michalem a Vratou nekam na jidlo co ty na to 😉
jsem byla na poste a tak tam vuni vitr a prsi jako blazen.......hrozny poco...... 😵

septim
2. únor 2010

tak ja domluvim hlidani a mohly bychom vsichni Michal bude mit radost jsem mu rikala ze chces videt jenom me 😀

coko.joko
2. únor 2010

sept..to se jeste ale domluvime...a Michala bych teda nechala doma za to jak je drzej,ale vem ho sebou 😀 😀

leny2
2. únor 2010

Jsme psali úkoly. 🙂

leny2
2. únor 2010

To budete holky krásný. 😉

coko.joko
2. únor 2010

leny....ja to potrebuju uz jako prase....mam odrostle melirky a vypadam jak cikan,tak to porad nosim ted v culiku,at to neni tak videt....jsem byla naposledy v cervenci.....tak jsem rada,ze me sept sehnala v HK jinak bych musela az do Dvora a to uz se me do meho kratkeho planu nevejde 😀

leny2
2. únor 2010

Všichni odpočíváte? Já průběžně nakukuji, sedla jsem k tomu šití, tak už mám něco opravené.

coko.joko
2. únor 2010

leny ja jsem tady porad,vedle...

leny2
2. únor 2010

Ty jsi vlastně sama doma, ještě že je ten internet a ta komunikace přes něj, viď?

coko.joko
2. únor 2010

leny to je fakt,dnes mam super depkovej den,tak jsem rada,ze si povidam s holkama a s rodinou 😀

leny2
2. únor 2010

Taky mám někdy den blbec. 😉

leny2
2. únor 2010

Tak jdu ještě něco dělat trošku.

leny2
2. únor 2010

Už mě nic nebaví, tak jdu čučet na televizi. 🙂

mysicka.hk
2. únor 2010

Ahoj těhulky tak pokec se konal dneska,
ale už jsem doma. 🙂
Stalo se vám někdy že test neukázal ani jednu čárku?

leny2
2. únor 2010

Ahoj Mysicko, to se mi teda nikdy nestalo.

mysicka.hk
2. únor 2010

Ahoj Leny 🙂

mysicka.hk
2. únor 2010

Asi ve čtvrtek vyzkouším ten druhý.
Snad se něco objeví 😀

leny2
2. únor 2010

Budu držet palečky, aby tam ty dvě potvůrky byly.

leny2
2. únor 2010

Jdu něco pojíst a zalehnout k telce.

marhulinka
autor
2. únor 2010

Jdu juknout 🙂

marhulinka
autor
2. únor 2010

Já tu měla rodiče,přijeli vyzkoušet sedačku....odpoledne jsem měla nějaký habrovací tlak,tak jsem se jen tak tak chytala kuchyňské linky...brrrrr a tak pak jsem hodinu spinkala....

marhulinka
autor
2. únor 2010

Teď tu stahuji filmečky na večer,manža chce koukat na Homolkovi....

marhulinka
autor
2. únor 2010

Jéé holky jdou ke kadeřnici?? Se máte....já bych to potřebovala sestříhat,nosím to teď pořád sepnuté...jinak barvičku si dělám sama,ale nějaké oživení střihu by to chtělo ☹

mysicka.hk
2. únor 2010

Já se těším na sobotu na Ledově ostří, to bude super 😀

marhulinka
autor
2. únor 2010

Tak jste asi všechny už zmizely k telce...užijte si krásný večer 😉

Coko takže jsi byla jen na poště a po městě na postýlky juknout asi ne viď,když bylo takový hnuuuuuuusný počásko 😉

coko.joko
2. únor 2010

marhul ja varila a mam hotovo na zitra to udelam jen knedlik a je to....ano byla jsem jen na poste a domu,protoze tam je opravdu hnus....a courat se me nechtelo v tom desti 😵
taky se tesim az me ostriha a hlavne udela neco na hlave,premyslim jestli jit do melirku a nebo uplne neco jineho

marhulinka
autor
2. únor 2010

Taky mám navařeno 😉 🙂 To je pohodička 🙂

Něco jiného?? Že by do hola 😀 😀 😀

marhulinka
autor
2. únor 2010

Jdu si nalít mlíčko a ještě na chvíli přijdu 😉 🙂

coko.joko
2. únor 2010

to jo,zitra muzu dele spat a pak vstanu knedlik je za chvilku a pak chci jet s Vratou do mesta jde tam masirovat jednoho pana a tak toho vyuziji a pujdu na tu kukandu 😀 😀
do hola?No to bych sla klidne,ale asi by to neproslo 😀 😀 na zakladce jsem mela ulne na milimetr vlasky a nebylo to spatny,ale to jsem taky mela o 50kg mene 😀 😀