Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
5. únor 2010

Ahoj těhulky kdepak jste? 😵

mysicka.hk
5. únor 2010

Čoko přijď se podívat i sem, já vím že jsi vedle 😀

coko.joko
5. únor 2010

Ahojda holky,
jsem tu jen to nejak nestiham...litam po meste kupuji veci domu,myslim jako do CR a porad sepisuji co a jak koupit jeste v HK atd.takze toho mam dost.....jinak jsem si objednala kocarek teda spis septik a jsem moc radabude 19.2 tak si ho hned odvezu..... 😵 dam do albicka

mysicka.hk
5. únor 2010

Tak šup sem s kočárkem a bodýčkama co jsi nakoupila 😀

coko.joko
5. únor 2010

😵 uz je tam kocarek...jeste ho nemam az 19.2 a doufam,ze tam bude 😵 😵 a jak pak vis,ze mam bodycka a dupacky 😀 😀

leny2
5. únor 2010

Ahoj Coko a Mysicko,
tady je to jak po vymření dneska, Coko to je dobře, že jsi se ukázala. Kočárek je nádherný.

coko.joko
5. únor 2010

ahoj leny,to vis patek....marhul nekde oslavuje,ze kontrola dopadla dobre a janys ten nakupuje a porad nema dost,ale do albicka nam nic neda holka jedna at se taky podivame..... 😀 😀

mysicka.hk
5. únor 2010

Čoko vím všechno, mrkla jsem vedle. 🙂
Teď se loučím a ukážu se nějak před 20 hod.

marhulinka
autor
5. únor 2010

Ahooooooojky všeeeeem....tak dneska kontrola proběhla nad očekávání výborně 😉 Jsme v pořádku,hrlo se nezkrátilo,jsme uzavřený a prcek je nááááááádherný...opět nám ukázal,že je to chlap-dokonce byla vidět i sestouplá varlátka,srdíčko tlouklo jako o život a konečně nám krásně prcek ukázal obličejíček-takže zatím je celý tatínek

marhulinka
autor
5. únor 2010

Ježiši hrlo=hrdlo 😀

marhulinka
autor
5. únor 2010

Coko kočárek supeeer 😉
Jen se vždy alespoň koukej ozvat,ať se nemusíme strachovat!!!! 🙂 😵

marhulinka
autor
5. únor 2010

Já se byla rozloučit i s ženskýma v práci,tak jsme byli předtím nakoupit nějaké dobroty...a taky jsme si už přivezli domů kočárek....už je venku projetý dědou 😀

marhulinka
autor
5. únor 2010

Jinak protilátky vyšly zase o.k.,stěr máme taky čistý,takže žádný streptokok 🙂 😉 Další kontrola za 2týdny a pak už jednou týdne 🙂

madlina
5. únor 2010

Omlouvám se že jsem vám sem vlezla ale jsem zvědavá na marhulinku.
Koukám že se ti to kvapem blíží.Za pár dní budete mít Kubíčka doma.

coko.joko
5. únor 2010

tak super marhul,ze jsi v poradku to je dobre a Kubicek taky 😵

marhulinka
autor
5. únor 2010

Madli ahoooooooojky no jooooo ono to taaaaaaaak letí,ale to víš sama viď??

marhulinka
autor
5. únor 2010

Coko jojo abych pravdu řekla,ani jsem to nečekala,že všechno bude až tak na výbornou 😀 Jsem počítala s katastrofálním tlakem,protože celý týden mi je na omdlení a dneska se mi celé dopolko točila hlava 🙂

madlina
5. únor 2010

Marti znám.Adélka začala chodit do školky a já nastupuju v pondělí do práce.

marhulinka
autor
5. únor 2010

To snad ani není možný,jak to letííííí!!!!!!! Ale určitě brzičko přijde sourozeneček,tak v té práci dlouho nepobudeš 😀 😉

coko.joko
5. únor 2010

holky potrebuju poradit,jaky pliny koupit do zacatku...ty 3-6 kg a nebo vetsi....ja tomu nerozumim ☹ 😀

marhulinka
autor
5. únor 2010

Coko do začátku mám 3-6kg a do porodky tu chtějí 2-5kg 🙂

coko.joko
5. únor 2010

tak to je super dekuji ti 😵 takze 3-6kg a vetsi ne vid....

marhulinka
autor
5. únor 2010

Néé tyhle budeš mít,teda prcek dost dlouho než budete kupovat větší 😉

coko.joko
5. únor 2010

jo,tak moc dekuji,tak koupim jeste ty 2-5 kg aspon balik....to staci ne?No,abys vedela,tak moje mamka me ted psala,at ji napisu a poradim se,ze me je koupi teda uz koupila ty 3-6kg a jestli chci jeste ty malicke,ze maji slevu v Tete a jeste ma nejaky kupony a tak kupuje...vcera zase,ze koupila deku a porad nam neco kupuje je zlaticko,ale uz toho moc je

leny2
5. únor 2010

Marhulinko, to je super, že je vše ok.

leny2
5. únor 2010

Škoda, že nejedeš na kontrolu 18.2. to bysme se tam sešli už tři.

leny2
5. únor 2010

Coko, já jsem si dneska koupila jeden balík Pampers 1 (2-5 kg), tam jich je 43 ks, to do porodky bude asi stačit a jinak mám nakoupený asi 200 ks 2 a pak už 3, kdyžtak průběžně dokoupím, tyhle měli v akci, tak vyšly za super cenu.

leny2
5. únor 2010

Tak mám už docela zásoby.

leny2
5. únor 2010

Tak se opatrujte, zítra mrknu. 🙂

leny2
6. únor 2010

Ahoj holky,
přeji hezký víkend. 🙂