Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
7. únor 2010

marhul aha.......tak to jo.....ja jsme jeste sprku nestihla,mela jsem na drate mamku,ted sousedku z HK...zase placeni nam prislo,tak schanet kdo to za nas zaplati a porad neco..ted tu cumlam lizatko jsem spokojena 😀

coko.joko
7. únor 2010

je to vubec pekny ten film,kazd o tom mluvi jak o necem zvalstnim,uz ho ztahuji taky...tak jestli to stoji za to

marhulinka
autor
7. únor 2010

Coko tak lízátko jo?? 😅 😅

No efekty pěkný,ale jinak mě to neuchvátilo

coko.joko
7. únor 2010

no ja se prave bojim toho,ze je to moc fantas film,ty priserky atd.to nemusim teda.....ale uvidime...jinak lizatko se zvykou a je to moc dobry a ty bubliny velky 😀 😀 se me to vzdy rozplacne na ksichte 😀 😀

marhulinka
autor
7. únor 2010

Tak fantas to teda je 😝 Já moc tohle nemusím....

marhulinka
autor
7. únor 2010

Je to taková fantas magorie pohádka 😀

Tak bubliny jsem nedělala snad sto let,ale posledně jsem koukala,že bych si koupila žvýkačky Hubba Bubba,z těch jdou ty oooobrovský 😀 😀

coko.joko
7. únor 2010

no,prave toho se desim,ale kdyz o tom kazdy tak mluvi,tak se na to podivame taky,teda myslim na kousek a pujde to na vymazani......protoze Vrata to uz vubec nemusi......

mysicka.hk
7. únor 2010

Marhulinko to jsi mě moc nepotěšila 😒
Zítra napíšu jak se to líbilo mě 🙂

coko.joko
7. únor 2010

je marhul ty jsem si kupovala za 10korun a vzdycky jsem dala do pusy dve a poradne to rozvykat a pak bublina jako blazen az na vlasech jsem to mela nejlepsi zvyka a super bubliny...ja taky ne...to tady mam pro deticky,ale nedalo meto tak jsem si jedno vzala 😀
jo presne fantas magorie,urcite bych na to nesla do kina skoda penez to bych se radsi najedla za to...... 😀 no proti mysko

mysicka.hk
7. únor 2010

Máma dostala v práci stovkové poukázky které berou
např v kině, nebo bezéně a potřebuju je utratit aby
nepropadli. Proto jdem do kina. 25.2 jde do kin
Troškův film Doktor od jezera hrochů - to by
mohlo být dobrý 😀

mysicka.hk
7. únor 2010

Já chtěla jít na Kawasakiho růži, ale přítel ne 😉

coko.joko
7. únor 2010

tak to bych sla do bazenu pekne sportovat protahnout si telo,nez sedet 3 hodky v kine,ale kazdyho vec... 😉
no Troska neco natocil,to bude urcite sranda 😀

mysicka.hk
7. únor 2010

Teď jsem koukala kdo tam hraje a určitě to bude super.
http://doktorodjezerahrochu.cz/index.php/o-film...

mysicka.hk
7. únor 2010

Do bazénu půjdem až k nám přijede kamarádka.
Nějak se jí kvůli tomu počasí nechce 😒

mysicka.hk
7. únor 2010

Oblíbila jsem si bazén v Liberci, ten Hradecký moc nemusím.
Nesnáším to umělé vlnobytí. V Lib. mají nový tobogán
a těch schodů k němu, to je protažení 🙂

coko.joko
7. únor 2010

tak mam taky sprsku za sebou a pujdu asi na gauc chvilku......jo koukala jsem na to mysko a vypada to docela dobre....komedie a i dobry herci,tam jsou 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

Tak všem hezký start do nového týdne 😉 🙂

leny2
8. únor 2010

Ahoj holky,
copak máte dneska v plánu?

marhulinka
autor
8. únor 2010

Leny já tu mám připraveno akorát prádlo na vyprání...uvařeno mám...prach jsem utírala teď ráno a ještě mi zbývá obývák...Takže pohoda leháro 🙂

leny2
8. únor 2010

Já mám taky navařeno, ale je mi nějak divně od žaludku, tak se půjdu asi natáhnout k telce. Noc byla dneska rušná, chlupáč asi něco blbýho sežral a blinkal, tak jsem ho furt hlídala a nespala.

marhulinka
autor
8. únor 2010

Leny tak to dospi přes den....

Já už si stahuji filmeček,tak se taky půjdu dívat a pak zase nakouknu...

janysek70
8. únor 2010

Tě péro ženy Boženy 😵 😵 😵 , už i já jsem na značce.
Marhul, vy snad nemáte TV anténu, že pořád musíš stahovat filmy, takových filmů stále dávají..... Tebe už z toho musí bolet oči 🙂

marhulinka
autor
8. únor 2010

Janysku právě že v telce je velký kulovaný 😀 Tak si tu vždy stáhnu něco,co jsem ještě neviděla a ležíme tu s pejsáčkem...já to mám někdy jen jako kulisu a něco u toho dělám 😉 Oči mě nebolí,páč to pouštím na pc a nesedím u toho,ale koukám z dálky 😉

Tak jsem si uvařila čajíček a jdeme na chvíli zalehnout...dneska jsem brzo vstávala,tak budeme relaxovat....kamarádka totiž dneska rodííííí 😉

marhulinka
autor
8. únor 2010

Ven dneska lepší nevylézat,byla jsem s pejsanem se projít a je pěkná klendra a ještě padají ty bílé sračičky... 😝 😝

marhulinka
autor
8. únor 2010

Tak zatím pa pa

janysek70
8. únor 2010

Zatím a kamarádce drž palečky a přejme jim štěstíčko.......

coko.joko
8. únor 2010

Ahojda,
jsem ted taky vstavala a mohla bych jit znova lezet,ale to si musim pockat az bude zase noc 😉

janysek70
8. únor 2010

Hele pelešáček se vyhrabal z kanafasu, zdravím Tě 🙂

coko.joko
8. únor 2010

janysku ahoj,
pelesak to jsem....ale musim rict,ze dneska prcek spinkal celou noc a tak to slo,az na ty nohy ☹ ...vcera jsem byla jak ustredna.....porad jsem mela nekoho na drate a tak jsem byla rada,ze jsem lehla ve 23 hod a uz nemusela nic delat......
jinak marhul,ten film jsem stahla a na kousek mrkla a je to teda asi pekna kravina 😀 😀 muj bracha me rekl,ze jsem uplne prdla,kdyz koukam na tohle 😀 😀

coko.joko
8. únor 2010

😀 taky koukam na fotografa,bych se chtela nechat nafotit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 at mam pamatku na moje krasny telo 😉 ktery vypada jak vorvan...a chci aby u toho byl i Vrata a malej mel pamatku,ale nejak se mu nechce.....ale je to tu kurna drahy o proti CR 😕