Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. únor 2010

Wau on už je vlastně příští víkend srazííííííííík....je to možný,že to taaaaaaaak uteklo???

janysek70
8. únor 2010

Jé Marhul, teda nevím, jestli to je on ten film, ale Stopař jsem viděla jednou na videu, když se Luky narodil a od té doby né, ale tenkrát jsem koukala mezi prsty. Nikdy jsem to pak v telce neviděla. Zkus mi to přiblížit, zda je to ono...

marhulinka
autor
8. únor 2010

No já se na srazík asi už nevejdu do kabátu 😀

janysek70
8. únor 2010

Tak dojdeš v plavkách 😀 😀

coko.joko
8. únor 2010

sept ja si dovezu svuj neboj tomu neujdes mereni bude..... 😀
marhul,to je fakt hrozna ptakovina jak na to muzou lidi chodit a rikat,ze je to krasny nechapu 😀 a horor to ja teda nemuzu bych nesla ani na WC
tak to jsem rada,ze prijedes....uz jsme 4.....JUPIIII

marhulinka
autor
8. únor 2010

Tenhle je z roku 2007...jede kluk s holkou na jarní prázdniny autem přes Mexiko,no a vemou nakonec stopaře-a to je psychopat...chce je zabít,ale zbaví se ho....jenže on je prostě chce dostat,tak je pronásleduje...kluka dostane a holka-samozřejmě kdo jiný ho nakonec zabije...je to pěkný napínák a mezitím spouuuusta mrtvých,hlavně policajtů...ony ty všechny vraždy jsou totiž zatím na ty dva mlaďáky 😉

marhulinka
autor
8. únor 2010

Myslíš jako že Coko přiveze takový pařáky jo?? No tak v plavkách bych asi nevylezla 😀

leny2
8. únor 2010

Tak jsem vylezla z pelechu a koukám tady to žije. 🙂

janysek70
8. únor 2010

Tak tohle byla tenkrát novinka na videu, ale jakási obdoba je tento nový, fuj ten chlap byl tenkrát hrozný 😅

marhulinka
autor
8. únor 2010

Janysku tenhle chlap teda taky vážně vypadal už od pohledu jako psychouš,tomu bych nezastavila ani náhodou 😝

Coko já horory /ale takový ty normální,jako tenhle nebo třeba Masakr motorovou pilou 😀/ můžu,to mi neva...za celé těhu jsem sice nic neviděla,tohle bylo poprvé a pohodička 😀

coko.joko
8. únor 2010

marhul k nam chodi jen kominici a nikdo jiny 😀 😀 maji krasny oblecky a je se na co koukat 😀
tak tenhle horor davali pred tydnem v telce a ja na nej chvilku koukala,ale pak jse mto prepla namuzu to prostre.....

janysek70
8. únor 2010

Marhul, ty jsi saďour 😀
Leny čauky 🙂

marhulinka
autor
8. únor 2010

Janysku joooo asi jsem saďour 😀 😀 Mě prostě tohle nic nedělá...občas teda taky trošku jo /abych nevypadala jako psychouš 😀 😅 /...ale klíďo se na něco můžu kouknout a jít spát a nic se mi nezdá 🙂

janysek70
8. únor 2010

Já pamatuji, když jsem čekala Lukyna, že jsem se koukala na Jaka Rozparovače a pak jsem prý v noci ze spaní hekala a mlela sebou jako blázen

leny2
8. únor 2010

Horory teda já taky nemusím, já raději nějakou komedii nebo něco ze života.

leny2
8. únor 2010

Janýsku, jste mě naladili na ten teploměr, jdu na to mrknout.

coko.joko
8. únor 2010

ahoj leny,
tak to jsi marhul teda jina,bych se bala ted abych neporodila 😀 😀 😀
jsem se dala zase do uklidu a lita ta pro zmenu na chodbe..kdby jste nekdo chtel boty,tak jih mam hafo 😀 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

A co Luky? Nemá z toho nějaké poznamenání 😀 😀

Jo a včera jsme koukali na film podle skutečné události /ty mám nejradši/...jmenuje se to Muž v ohni....moooooc pěkný 😉

janysek70
8. únor 2010

Čoko, vy jste ten byt museli mít zarovnaný až ke stropu, každý týden to u tebe lítá a vyhazuješ. Aby Vám tam alespoň něco zbylo!!!

marhulinka
autor
8. únor 2010

Coko přijít domů teď s dalšíma botama,tak letííííííím...už je nemám kam dávat a manža mi nadává,že se cpu do jeho regálů 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

Janysku jen počkej až přivezou všechno pro prcka z HK....jestli to budou mít vůbec kam dát 😀

coko.joko
8. únor 2010

janysku,kdyby si videla tech veci co tu je...porad neco taha domu na sebe a vubec to nenosi a ja to pak vyhazuji a nebo to vozim do CR a rozdavam to....protoze co stim...jeste,ze mam ty vakuovany pytle a tam se toho vejde hodne....ale ted na to koukam a je to mazec..... 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

Nojo V.nosí domů hadry a ty boty,co?? 😀

coko.joko
8. únor 2010

marhul prdelky jo?to vis mame malej byt a tak se to tu musi nejak udelat.....ju boty v HK jich mam pres 15 paru ve skrini,u nasich jich mam taky okolo 10 paru a tady to uz ani nepocitam a ted jsem nasla krabice a v tom boty,ktery jsem mela jednou na sobe....a mam je uz 4 roky 😀 😀 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

Coko no tak z tohodle si musím dělat prdelky,to jsi horší než já... 😀 a co kabelky?? Taky taky??

marhulinka
autor
8. únor 2010

Já mám doma taky dvoje botky,které jsem měla tak jednou a mám je v krabici,jsem zvědavá jestli je ještě vytáhnu 😀

coko.joko
8. únor 2010

marhul ja ti reknu nevytahnes je,protoze to vidim u sebe....no kabelky driv jsem nosila padak na zadech (Batoh),ale pak jsem prisla sem do tohodle meste,kde to uz moc neslo a zaclo to postupne jedna,pak dve,tri a ted jich mam asi tak okolo 10seti,tak to je v poradku jeste....ale spodni pradlo to je mazec 😀 😀

coko.joko
8. únor 2010

jsem rikala,ze pujdu na trh tady na ten blesi a vydelame korunky 😀 😀

janysek70
8. únor 2010

Leny se nám zasekla u těch teploměrů...

Já dostala děsnou chuť na popcorn, tak už se dělá 🙂

coko.joko
8. únor 2010

janysku ja mam hut na neo uplne jineho 😀 😀 ale takovej syrovej poorn taky neni spatny 😀